Luk nebo mág??

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Luk nebo mág??

    Než začnete číst = mám WK 99+9 a 70lv luka.

    Mága mám 37lv a reda 12+0..
    Nemám prachy na držák, takže bych musel prodat TYGRA. A potom bych prodal WK a koupil SP na mága.
    Otázka první: Jakou SP na mága?
    Otázka druhá: Za jaký povolání budu rychlejš 90lv?
    Otázka třetí: Koberec nebo tygr?
  • Z mého pohledu je lepší luk 70lv s WK než začínat za mága. Na lukovi už máš určitě skoro všechny SP a na mágovi jenom slabého reda..
    Pokud prodáš WK pohřbíš luka a mág za to nestojí. Rozhodně bych neprodával tygra a WK kvůli hollymu a než uděláš job na vulka nebo pose tak tě to přestane bavit. S lukem se rychle vyexpíš - hlavně se expíš sám. Mág potřebuje skupinu která ho bude expit a jenom healuje a healuje a healuje..


    Za mága můžeš taky hrát - dělej questy a pak udělej hollyho. Pak sežeň rodinu a když tě to bude bavit za mága uvažuj nad koupí lepší SP karty. Než ale nějakou SP koupíš tak si ji vyzkoušej jestli se ti za ni bude dobře hrát a bude tě to bavit. WK si určitě předtím taky zkusil než sis koupil 99+9.


    PVP luk/mág: pokud umíš dávat nabití tak i se slabým vrahem dokážeš porazit silnější hráče, lovec má dobrý stuny.. za mága máš dobrý PVP karty až vulka a pose - ty žerou hodně many takže dokud ji nemáš fakt hodně tak jsou nepoužitelný.
    S lukem v PVP porazím mága skoro pokaždý..


    Eventy: na velikonoční raid si nech luka jestli tam máš destra - jestli ne tak si ho udělej, s mágem tě moc nebudou brát
    ostatní eventy máš docela vyrovnaný (pirát, svitek, pajama..)


    Vozítko: koberec v pohodě stačí
    Exp: rychlejš dáš 90lv určitě s lukem
    Když budeš vyměňovat WK tak bych volil asi vulka nebo poseidona - musíš vyzkoušet a rozhodnout se.


    To je zatím vše. Gren)



    The post was edited 1 time, last by Grenigass ().

  • Nech si zatím to WK, určitě s tím budeš rychlejc 90tka...

    Koberec nebo tygr pokud máš tygra neřeš to, pokud bys neměl nic jdi do toho co momentálně seženeš levněj :)

    Za mága koupit prvně 5 a 6sp protože hooodně převládají, hollyho si udělat, na lodu se rychle expne, job 35 normal je tky hned, nepotřebuješ ho mít nijak extra, stačí rvát body do hp a mp a koupit rezi tkerý potřebuješ stejně :)

    Poslechni boha (grenigase) a jed luka, když tě nebude zrovna moc bavit jede mága, pokud tě bude mág hooodně bavit vydělej nalukovi 20kk kup si jednu sp, pokud tě to pak neomrzí kup si i druou(pořád se bavíme o 5 a 6sp) a pak můžeš pokračovat už za mága kterýho když nasadíš posse budeš mít kolem 65lv. a to je slušnej start :)


    Jestli tě luk nějak extra nebaví tak ho nehraj, jed za mága ale neprodávej luka :) Co jsem se poučil za víc jak 4 roky co hraju tak: nikdy neprodávej EQ z postavy kterou už máš :) Zní lákavě říct si "mám hned 20kk" jenže když ji pak budeš chtít rozjet bude tě to stát víc :) a věř mi že časem pokud tě neomrzí samotná hra se budeš chtít vrátit
  • Já zírám!!! Proč si prostě na tom mágovi ty SP neuděláš? Kde to jsme? Ještě jsi luka nedotáhl ani na lv 90 a už ho rozprodáváš? Chceš začít s mágem? Tak začni, ale pěkně postupně, dělej Q a SP si udělej sám ... stejně musíš do lv 55 expit než půjdeš na LoD. A jestli máš málo peněz a luk tě nabaví, tak s ním dropuj pírka - cokoli - prodávej a penízky dej na mága ...

    A ještě takový dotaz odkdy se smí nasadit vulkán nebo poseidon? Já to na své postavě neřešila, protože SP5 a SP6 přišli, až když jsem byla velký lv.

    edit: až teď jsem si přečetla co napsal PSY, takže v podstatě mám stejný názor :D

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

    The post was edited 1 time, last by Ariadna ().

  • Ja porad nechapu, co vsichni mate proti kupovani karet, jak už sem tu psal, tak kdo na to ma at si ty karty koupi...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Jde o to že většina lidí si nedokáže představit zábavu typu vydělám -> koupím, a dále troufám si tvrdit že docela dost lidí vidí ve velkejch prachách nt = real prachy a v téhle komunitě to určitě znáš....kdo kupuje nt je skoro automaticky lama(nenapadlo mě lepší slovo :D)

    třeba se komunita zlepšila, nevím, vycházím spíš z té starší, ale toto jsou dalo by se říct "tradiční" názory .)
  • Tak když nekdo vylozene machruje tak si taky ulevim a reknu mu at rodice delaj prescasy, aby si namachrovany fracek mohl dobit ntcka, ale to ze nekdo dobiji neznamena že je spatny... Ja treba pár nosmalistu co jsou ok znam...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Je lepší pokud je to taky 82 s průměrným vybavením, pravá síla wara začíná až u opravdu skvělého vybavení díky mušlím....navíc tě lukostřelec může kitovat* (omlouvám se zarytým odpůrcům lolka za tento pojem :D)

    "kiting" = zjednodušeně zautočí na tebe, popoběhne kousek dál a zautočí zase, popoběhne a zautočí a ty jenom běžíš a dostáváš dmg