Bitva duhového krystalu - Duhovka

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Bitva duhového krystalu - Duhovka

      "Na tuto bitvu se můžeš připojit každou třetí hodinu podle nastavení. Jako hlava nebo zástupce rodiny můžeš registrovat svůj tým u Tita Tripa. Jakmile se najdou nějací protivníci, budete přeneseni na duhovou bitevní mapu. Pak už musíš být rychlý a myslet strategicky! Není to o počtu zabitých nepřátel, místo toho je třeba získat krystaly rozseté po mapě, označit je barvou svého týmu a ubránit je před nepřátelským týmem. Každý krystal má určitý počet bodů - vyhrává tým s nejvíce získanými body a obdrží dodatečný buff, který trvá tři hodiny a také 10,000 zbr pro tým který vyhrál a pro tým co prohrál, získá 2,000 zbr. ."

      Ahoj všem,
      ráda bych se pokusila o obnovení těchto bitev. Jedná se o 5 min zábavy a adrenalinu.
      Jelikož sehnat někoho ve hře zrovna v tu danou dobu je těžké, pokusím se tu.

      Chci tu dát dohromady dva týmy, vždy na určitý den a hodinu!


      Duhovky se chodí po třech hodinách - 12, 15, 18, 21. Jelikož hráči 90+ chodí večer raidy. Je potřeba se někam vtisknout. Probírala jsem to s Geraltem (hlavou důchodců).
      Nejlepší hodina je od 21h (to jsou většinou všichni doma a ještě nespí). Bitva zabere 5 min. takže lod se stíhá a kdo nejde na lod a jde raidy, tak by si nesměl domlouvat nic na devátou. Pravidelný čas Duhovek je velmi omezující, nedá se chodit kdykoliv jako raidy.

      První bitva na 14. 8. 2014 v 21h (sraz u Teomana 20:30 - 20:45)

      Zakládala bych já a Geralt, alespoň ze začátku. Přála bych si sestavit stejně silné týmy.
      Kdo má zájem hlašte se tu - nick, povolání a lv. (hlašte ve svých rodinách, šiřte po Nostale :) ) Prosím zkusíme od lv 85 - zatím.

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

      The post was edited 10 times, last by Ariadna ().

    • Nikdo, se nehlásil tak jsem na to nějak zapomněla :D Potřebuji, aby se mi pod termín podepsalo min 20 lidí :)
      Klidně sem zapište i kamarády, ale ručíte za to že přijdou :-)))

      Vyhlašuji tedy další:

      Termín 18.8.2014 20:30 za Teomanem ch1

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

      The post was edited 1 time, last by Ariadna ().

    • Děkuji za včerejší bitvu. Nakonec se nečekaně vytvořily tři týmy. Takže jsem viděla, že zájem by byl.
      Převaha silnějšího týmu Lilith byla v boji znatelně cítit, závěr byl nečekaný! U nás na mumble se lidem spíš tajil dech, než aby byli schopní mluvit. Nikdo tomu nevěřil. Děkuji všem.

      Jinak k těm lv. Moc mě prosili ode mě z rodiny lv 75+. Já bych je ráda vzala, ale když jsem viděla tým soupeřky, nešlo jinak, než je propustit. Takže se jim omlouvám.

      Přemýšlela jsem, že bych tedy vyhlašovala dvě duhovky - 70 - 84 lv a 85 - 99. Samozřejmě v jinou hodinu, aby se to nesmíchalo.

      Termín další Duhovky zatím nevyhlašuji - 20.8.2014 začíná letní event a SP7.

      (Ovšem pokud budete mít někdo zájem, písněte mi večer ve hře a dáme třeba zase dnes)

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

      The post was edited 3 times, last by Ariadna ().

    • Lilith mi napsala, jestli bude ta duhovka, tak jsem napsala, že jo. Ona, že se přidají. Myslela jsem že to bude pár hráčů - uděláme dva nějaké rovnoměrné týmy. Ale Lilith si u minizemě nabrala lv 95+ ... a já tam měla 85+. Takže to bylo teoreticky prohrané, ale šli jsme do toho, že se alespoň pobavíme. V posledních 60 sekundách hry se nám podařilo dát všechny krystaly a většinu jsme udržely do konce. Ale dle mého názory to byla náhoda :-D. Ale drtili nás pěkně, to jo :-)))

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04