Věci, které bych v NT změnil

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Věci, které bych v NT změnil

      Takže,


      Napadlo mě pár vylepšení, u kterých bych byl moc rád, kdyby
      se někdy v NT objevili.


      Jen bych rád poznamenal, že je mi jasné, že s největší
      pravděpodobností nic z toho, co sem napíšu, nebude přidáno do hry. A také,
      že se tu určitě o X návrzích zmínil někdo dříve, ale jsem tu nový a nechce se
      mi hledat, co už bylo navrženo a co ne.


      Procenta u víly Zobrazovalo by se kolik % chybí víle do
      zvýšení, anebo kolik příšer zbývá zabít, např. 1000/1500. Kdo by se chtěl
      nechat překvapit, tak by se na to pochopitelně nemusel dívat ;)




      Možnost vypnutí zisku exp v TA, nebo jinde


      Kdybych měl prcka třeba 35 na cuby pečeťe a PTS, a měl bych
      na něm nějakou pořádnou kartu, tak bych určitě chodil TA. Ale problém, mě to dá
      dost expů a budu ho pak muset dělat znovu, až dám 40.. Z tohoto důvodu
      bych to přidal možnost vypnutí exp v ta, abych si mohl užívat švandy se
      silnou sp, a zároveň nemohl být otrávenej pocitem, že zanedlouho ho budu muset
      dělat znovu. Samozřejmě že asi do příští TA stihnu dát ten 35lv ale stejnak.. nebo by to mohlo být použitelné na downu, kde
      si nechci expit lv, ale jen SP. Já lody moc nechodím, abych nezvíšil norm. lv. stejně tak talent.




      Sklad na ID a heslo, nebo třeba jen na heslo


      Pokud mám na svém účtu mága, luka a wara, ale chci mít i
      prcka na pts tak bych byl určitě rád za sklad, kam bych si mohl ukládat SP,
      vozítka apod. A pak si je převést na prcka na jiném účtu. Proč si kupovat
      držák, nebo dělat znovu SP? Tento sklad by byl třeba v nosville a po
      zadání ID a hesla (pro daný sklad) by se otevřel a fungoval jako sklad v minizemi.
      Nebo bych rozšířil max počet postav na účtu z 3 na 5 Řada hráčů to jistě
      ocení.




      Eventy (Vím, že je to spíš kritika, než nová vylepšení)


      Opravdu mě hrozně iritují eventy, při kterých si můžu koupit
      bednu náhody za NT. Důvod? Nikoli proto, že NT (nostolary) nekupuji. Když jsem
      jednou argumentoval opravdu velký rozdíl odměn v glac eventu, (1kk, eventové
      Ancelky apod. oproti tarotce šaška a 2 odvarům z květů) dostalo se mi
      odpovědi, že eventy jsou pro pobavení, což beru. Také si pomatuju, že balloo psal něco
      takového: „Jestli si hráči nostale myslí,
      že eventy jsou pro to, aby si naplnili kapsu, tak to se pletou!“ Víte co by mě opravdu zajímalo? Jestli je event.
      Typu „kup si bednu fotbalisty a dostan se s ní do nálady“ pro pobavení. Jestli
      chcete udělat radost těm co tuto hru financují , tak zřidte HH. Místo toho, aby jste nechali nosmalisty zklamaně hledět, jak jim padají jen pírka a Křišťály úplňku. Proč místo tohoto, neudělat
      něco jako raid se SP fotbalisty, kde si budou hráči třeba nahrávat míčem a
      kopat do něj, dokud nepadne bušíkovi brankářovi goal. Nebo nějakou takovou
      blbůstku. Ano je to náročnější, ale řadu lidí to pobaví více, když vymyslíte
      něco takového. Při výhře bychom mohli získat bednu, ze které by padali kostýmy,
      nějaké rozcestníky, něco nového do minizemě a bušík fotbalista, když už máme
      zdraženej nosmall
      kvůli tomu že při eventech se dají sehnat bušíci, dosud
      dostupní jen v nosmallu. A to je ten hlavní důvod, proč mi tyto eventy
      vadí. Zdražil nosmall, ale při MS ve fotbale si můžeme pořídit bušíka pouze za
      NT. :lol: Zajímal by mě názor GM, hlavně k těm "eventům pro pobavení :thumbsup:




      Určitě bych přidal i další věci, ale tento sloh je dlouhý až příliž, ne? :D
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • 1, zde moje odpověď ; názor se nemění

      2, většina lidí chodí talent jenom kvůli expu a pak jsou tu hráči s "nějakou pořádnou kartu" a ty tam chodí užívat si "švandu"..
      místo možnosti vypnout exp bych dal možnost neomezeného vstupu do areny 3 vs. 3 - žádné odměny jen PVP. odměny by zůstali na 5 vstupů denně


      3, mě stačí 3 sloty na účtě a jestli to někomu nestačí tak holt musí na další účty koupit vozítka, SP atd. Takhle bych mohl půjčit SP kámošovi, stačí to hodit do skladu do nosvill a dát mu údaje.. nebo dokonce takhle dát/prodat SP někomu.. z účtu na účet bez držáku jenom ID a heslo.. :D


      4, je rozdíl mezi eventem, mobspawnem a akcí v NM
      Event (velikonoční, pirátskej, haloween, zimní) - 2 týdny máš event - raid, bedny.. to znáš) - nepořádá GM
      Mobspawn - pořádá GM - mapa s monstrama - po zabití symbolické odměny do balíčků
      Akce v NM - ať už jde o bednu fotbalisty ku MS nebo HH - nepořádá GM

      The post was edited 2 times, last by ancient ().

    • Další várka výmyslů <3

      Přiznávám, že to s tím skladem je blbost, SP by se dali
      prodávat bez držáků apod.


      Dále mě napadlo:




      Shop-mám na mysli stánek. U stánků, když si chci něco
      koupit, tak tam vidím krom 20 míst, na kterých třeba něco je, i volné místo,
      když roluji kolečkem. Ale do toho nemůže nikdo nic dát a myslím, že by nebylo
      od věci rozšířit počet prodejních slotů, už jsem viděl i paru, jak má na 2 postavách
      stánek. Nejen tomu by se to hodilo.


      LoD-souhlasím s omezením 55+, kvůli tomu, že kdyby tam
      někdo dá 90tku, a pak měl chut dělat Q, asi by ho nebavilo se učit, jak chytit
      slepici, co? Ale lod bych otevíral častěji, jinak, proč mě to po 40 kopne?
      Zabitím DH se to prej nezmění.


      Glac, konkrétně elíky. S omezením cooldownu souhlasím, sice
      na glacu bych zrušil elíky, ale na baze dropovat bez elíků... (mágové mp, tank hp…).
      Docela mě štve, když nějakému super-tankovi ubereme do red HP, on si skočí
      mini, a má full(třeba i bez použití full elíku), a zase si nás začne kosit. Ale hlavní důvod, proč to tu
      zminuji, je ten, že bych zrušil cooldown na elíky při glac raidech, nevidím
      důvod, proč by tam měl být. :lol:


      Okam 80+ Už se zrušili zvědi, ale pro zrušení vyžírání by to
      potřebovalo odstranit speed u moral, destrův booster, lux nosmů… mě nejde o
      vyžírání, ale o AFK, kteří mě lehce iritují, když to řeknu slušně. Nastavil
      bych podobně jako u miniher, že se musí do 60s pohnout, nebo je to kopne
      (skilly by za ně mocl házet bot, ten se ale za ně nepohne, co?
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D

      The post was edited 1 time, last by dexight ().

    • 5, rozšíření místa v stánku, rozšíření SP slotů, rozšíření přátel, rozšíření blacklistu- všechno by se hodilo :D


      6, LOD mi vyhovuje 5x denně od 15,17,19,21,23 - když to prodloužíš, tak přijdeš o okam

      7, glac moc nechodim, takže nemůžu posoudit ty eliky

      8, nesouhlasim, zvěd se zrušil kvůli neviditelnosti ne speedu, zrušit na okam DHA u mazlů? ne. jelikož hraju za luka a mám skoro na každý SP speed tak jsem proti zrušení :D na okam taky afkuju protože stačí pár aktivních a v pohodě to vybijou..
    • V pohodě to vybijou... Bavíme se o ch1? :D Poslední 3 okam jsme se nedožili ani pitomých pírek (5 lidí útočí, 5 lidí čumí a bojí se zaútočit a 40 afkuje)a ohledně zvěda, vím že se zrušil kvůli invisu (myslel jsem, že si hodí invis a vyžerou drop, zatímco ostatní do toho vběhnou, chytnou pár stunnů a drop je fuč), i bez něj se okam nedávaj, takže zruště AFK nebo zapněte invis u vrahů, jajy a zvědů, stejně se nedá, pokud tam není někdo kdo by tahal a někdo se super-dmg.
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • Ano myslel k jsem 80+, už jsem to upravil-jinak pochybuji, že na okam menší jak 80+ jde někdo kvůli dropu.. tak ten drop je tak mizivý, že je důležité, jestli se dá, a nebo ne, takže by tam těch vrahů apod moc nebylo. Jak už jsi řekl, pár aktivních to vykosí-to si myslíš, že tam budou jen jajamary a vrazi? :D Menší okam by se určitě dávali, není jedno, jestli tam je někdo v invisu, nebo afkuje? :D okam 60-69 dají 3 trošku silnější úplně v pohodě.
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • Tak do tohodle se musim vmisit.... Driv kdy jeste u vrahu a jaju byl povoleny invisibility tak jme okam davali v pohode, a proc?
      Toto neni o neviditelnosti, ta nam casto krat pomohla k vitezstvi ale jde tu o dobu.... Driv si poridil perlu za 200k, dnes mas problem ji sehnat za 2kk....
      A to stejny s lidma, dneska se ty hry uz nehraji 4fun ale jenom proto aby ti lidi byli v TOP, je tu opravdu docela malo hracu co tu hraji jen pro zabavu :)

      Jinak bych souhlasil se zrusenim eliku na glacu + vypnout moznost port na kamarada pomoci andelskych kridel + vypnout moznost jit k nemu nebo k sobe do mini, treba tyto veci povolit jen v zaklad base....
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Začnu teda od 1. návrhu:
      1. Zbytečnost, akorát by si s tim dávali práci navíc.
      2. Jasně, dovolej lidem si zapnout/vypnout kdykoliv chtějí exp, oni překopou kvůli tomu celej exp systém a nakonec to skončí tak, že si hráč bude moct navolit i kdy chce dostat 2x více expu :rofl:
      3. Jak řekl ancient tohle je snad ta největší blbost co tu je
      4. Důvod je jasnej, k chodu hry jsou potřeba finance, proto NosMall. Stále mě víc a víc udivují hráči, kteří chtějí happy hour i po tom, co si vytvoří 10 účtů, z každého si vemou 30 nt a pak ještě žebrají o Happy Hour/Happy Day :rofl: samozřejmě neříkám, že zrovna ty mezi ně paříš :). Dále rozdíl mezi eventem a akcí NM ti snad upřesnil ancient.
      5. Tohle je tu už od začátku hry, bůh ví proč to tak je, nicméně, vážně si myslíš, ž když je to tu 5 let od vydání hry a GF s tim neučinilo stále žádný update, že s tim někdo něco udělá? Při nejlepším to bude nějakej VIP ticket na shop v NM, ale i to je zbytečnost kvůli novému NosBazaru.
      6. A já už si myslel, že to všichni vědí. LoD je stanovena tak, aby byla hodina, pak hodina pauza a pak zase. Kdybys tam byl i těch dalších 40 minut, tak už by ses trošku Over-expnul nemyslíš? Jednak by to šlo na mozek a na nervy, dále na únavu a já bych vážně nešel 2 Lody trvající skoro 2 hodiny s 20 min pauzou za sebou, fak ne díky a osobně si myslim, že prodloužit to je hovadina.
      7. S touhle změnou bych souhlasil, ale trochu jinym směru. Aji na to mini. Dal bych to tak, že by se ti shoutem napsalo, nemůžeš vstoupit do cizí minizemě, když jsi v boji a pak čas např. 2 sekundy a tak dlouho, jak by čloěk běhal, bojoval nebo cokoiv by prostě nesměl do cizí miny. A na elíky nechat ten cooldown, jídlo nedobíjí zas tolik, takže to bych nechal.
      8. Odstranit speed z moral a další efekty u buffů. Nemysím si, že by to bylo nejlehčí a ani, že by jim to za to stálo, takovymhle tempem by mohli zrušit všechny buffy a nakonec i celou okam :rofl: Co se týče DHA na okam - ono to dřív bylo proti pravidlům, ale kolikrát se to nebanovalo, málo lidí to hlásilo a nakonec se to z pravidel aji odebralo, i když já osobně jsem za zrušení toho, jenže to by pak míň lidí kupovalo DHA a to oni nechtěj.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • To zastavení expu,k čemu? Dobře, aletak máš jít normální arenu a nechodit do TA .. Proč by tam jinak ta arena normální taky byla, že? A spíš nějakej prsten pozastavení zkušeností za třeba 100k u malcolma že si to nasadíš bude to jako amulet/ancell na 3hod a nebude te to expit, ale to si myslím je fakt jen pro lidi co dělaj pečetě nebo jen vydělávaj ... :shit:

      The post was edited 1 time, last by *BloodWarrior*123 ().

    • Ahoj, co k tomu..
      1) Podle mě je to zbytečné, běhat po NT abych zabil 10 000 ať mám vílu 60% (třeba)...jak kdyby se nic jiného nedělalo (ne)
      2) Zmíněno, že jo je blbost, prostě jsou věci, které jsou dobré jaké jsou. (ne)
      3) Víc zahlcovat server by asi nešlo že? bych chtěl vidět jak bys to naprogramoval...(fakt NE)
      4) Nikdo tě nenutí to kupovat. Dobrý věci jsou i zadarmo. Ty "eventový věci" se i pak prodávají (stejně není třeba NT, když si počkáš) a navíc viděl si někdy na NT, že by se pohybovalo jako míč? Jo hezká představa, ale hádám, že nerealizovatlná (nebo těžce) (ne)
      5) Tak o tom moc nevím, proč to nejde a celkem mě to netrápí, případně mám na to nosbazar. (mě je to jedno)
      6) To bylo asi vše řečeno
      7)Glac...Já osobně...zrušit eliky doplňující HP a MP, nechat na silu obranu.., port do mini nechat (prostě ho tref dřív než portne), jídlo...no zrušil bych ty co se můžou dát v boji. (dá se říct,že souhlasím)
      8) Hmm okam na drop...co kdybyste radši uvažovali, že ta okam by se vyhrála?!!!! Rušit moral a další, určitě ne..rovnou zakázat všechny buffy že?( :dash:)
      Můj názor. :altw:
    • Nemám sebemenší potřebu to někam výš dávat, když jsem si skoro jist, že mi to neschválí ani hráči :P
      Proč bych je zaspamoválval všemi svými výmysly? Prvně počkám, až mi to schválí hráči na forku, potom to budu cpát GM (což se nejspíš ani u jednoho návrhu nestane) A jedině pokud mi to schválí GM, tak s tím budu otravovad výš :D
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • By mě zajímalo kam výš bys to chtěl poslat.. Zde máš pouze možnost postěžovat si, co se ti nelíbí. Změnit to můžou jenom v Korei a tam nemá šanci se to dostat. Buď se to z fora nedostane ani na forum jine komunity - nebo i kdyby to někdo přeložil tak by to muselo jít ještě do GF (tam to nikdo číst nebude) a nedávno tu bylo psáno že mají jen pár požadavků a to pokrejou opravy chyb.

      The post was edited 1 time, last by ancient ().

    • Tak třeba na anglickém forku
      Ale toto je trochu mimo téma :offtopic:
      Ok dále: Nosbazar: Pro lidi, co proklikávaj celej nosbazar, by se hodila možnost přejít na danou stránku-myslím tím to, že když někdo prohlíží všechny věci v NB(nosbazaru) a náhle z nějakého důvodu odejde, tak aby třeba mohl zajít z5 na stranu 300, kde skončil...ano je to jeho chyba, ale je to jen další usnadnění. Ještě mě běžně v NB vytáčí vyhledávací systém. Např- chtěl jsem vyhledat "Špatné dřevo" napsal jsem : "špatné"-nic "špatné dřevo"-opět ani ťuk, Špatné s velkým Š a už mi to něco našlo... To mě dokáže vždy naštvat :dash:
      Dále pro lenochy, že by stačilo napsat písmeno, nebo dvě, a už by to hledalo itemy, které tyto písmena obsahují. Třeba by stačilo napsat "ú" a hned bychom tu měli "Křišťál úplňku".

      Všem, co se vyjadřují k mým nápadům moc děkuji!! :altt:
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • K nosbazaru bych taky měl jeden návrh.. otevřeš nosbazar plánky.. kdyby to nebylo seřazený abecedně, ale náhodně bylo by to lepší..

      Proč proklikávat celej nosbazar? Mě teda stačí podívat se na pár věcí :D
      Vyhledávání v NB mi vyhovuje, teda spíš už jsem si zvyknul zadávat to jak to chce :D

      The post was edited 1 time, last by ancient ().