Šance na drop z bedny

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Se tě také zeptám... není ti blbý psát s takovouhle gramatikou?.... Jinak je to na %, přesněji řečeno počítač přehrabává mezi jedničkama a nulama... nwm jak to víc napsat abys to pochopil -,-
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Já měla asi štěstí. SP5 první raid - první bedna a hned Gladiátor. Po návratu na hru po skoro dvou letech, když jsem zjistila, že je SP6, tak jsem si ji rovnou koupila v NB (job20). Teprve po dvou měsících co jsem se rozkoukala, jsem začala chodit raidy.

      Včera jsem seděla v shopu a prodávala 5 beden draco a 5 beden glacer. Ten jak mi vykoupil glacera mi píše - padly mi 3 karty, předtím jsem koupil 50 beden a nic. :D

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
    • Jestli tu chceš rozvádět off topic debatu tak klidně, mám psát Německy, Slovensky, Anglicky nebo Rusky? V každém jazyce čekej nadávky + ta tvoje nevychovanost a demence je do nebes volající, mít tě po ruce tak dostaneš pár facek ani nemrkneš...
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • A prý moje čeština je hrozná :( :D Ale k tématu... Od doby co vyšla 5 SP sem otvíral bedny,kupoval a otvíral... nic.. Glacer to samé.. Když sem se na to vykašlal,a koupil si oba 99+13,zašel jsem 5x Draco a Glacera pro šutry.. otvíral sem to naráz a spadl mi 2x kanon a 1x zvěd... řekni mi jak je to možný? :D
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Ohledně šance: Netuším, kolik to je %, ale podle mě drop závisí na tom, kdy to otevřeš. Pro představu: pokud otevřeš bednu v 50té setině sekundy, padne ti SP. Jak už bylo zmíněno, v jedničkách a nulách % nenajdeš(i tak u +sování třeba SPček máš %, ale podle mě závisí na času potvrzení vylepšení). Závisí pouze na tvém štěstí, jestli ti padne hned, nebo nikdy..
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D
    • Já jsem sobec?:DDDD Ty jsi chtěl důkaz, já jsem ti řekl jak to je a jsem sobec?:D tak ok předlož tyto 2-3. články rodičům a myslím že budou valit oči xD :lol: :lol: :lol: :lol:
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Takhle to dopadá, když někdo začne psát na forku, a nemá přečtneý pravidla :D Forum neslouží k veřejným hádkám a že máš 1 z Fyziky a matiky sem, v debatě o otevírání beden, psát opravdu nemusíš. :offtopic:
      A pokud nemají 2 lidé jiný názor názor než ty, neznamená to, že jsme jeden člověk. :lol:
      A hele, jak by jsi to naprogramoval? Do počítače nemůžeš namluvit: "Na 30% se povede vylepšení SP" Maximálně s těma setinama, nic jinýho mě nenapadá :)
      E: Že počítač pracuje s 1 a 0 by jsi mohl vědět. To ví snad každý, kdo ví, co to vůbec "počítač" znamená :lol:
      Nesnáším vlezdoprdelky! :D
      :altx: :altx: :altx:
      Best smajl ever =D

      The post was edited 1 time, last by dexight ().

    • V nějakým základním programovacím jazyku si dejte aby program zobrazil 1 číslo ze 100 čísel, kde bude max. 10ruzných čísel a budou tam jinak popořadě...pro ujasnění

      BUdeme mít řekněme 10x číslo 1, 200x číslo 2, 20x číslo 3, 200x číslo 4 a pak 5x číslo 5, 6, 7, 8, 9, 10

      Dej si tam 10 000 pokusů....pošli program 5ti lidem, at skusí taky 10 000 pokusů, myslím že to nepadne stejně :)

      Doufám že ten pokus chápete stejně jako já a není třeba dále vysvětlovat :)

      OT: to že se hádáte za blbou gramatiku je fakt směšný :D čj je tak složitá že 100% správnost za život řekněme od konce zš kde by se to mohlo už vše umět nikdo nedá....nehledě na to že někdo tu zš ještě nemusí mít dokončenou a pořádnou stylizaci a gramatiku tady nemá snad nikdo ve všech postech
    • ancient wrote:

      Ale v tom programovacím jazyce nemáš zohledněný šance.. Kdyby tam byly šance na padnutí čísla tak když uděláš 10 000 pokusů a pošleš to 5 lidem tak by to mělo vyjít +- stejně



      Když máš ve 100 rámečcích 4 čísla z nihž jedno je tam 10x, druhý 20x, třetí 30x, čtvrtý 40x tak to je jakoby na 1. číslo 10%, na druhé 20%, na 3. 30% a na 4. 40%....ty šance tam jsou

      Je možný že se pletu, nevím jak ale možný to je takže by k tomuto byla vhod vyjádření i ostatních :)