EXP na 90

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Ahoj CZ komunito :D
      Ráda bych se vás zeptala, kde se nejlíp expí na 90 kromě: LoD, poušť, sopka, okam, talent.
      Někde, kde jsou mobové celkem slabí, ale dávají dost.. :)
      Jsem war 87, sp na útok moc nemám... Max PVP a tank... Buše mám jen dýni (jsem ta, co neumí šetřit ;) )...
      SP mám průměrně kolem +5 (max war +10 :D ) a job +- 50... Nejsem ta, co hraje pro to aby byla nej, ale pro zábavu :)

      Proč ne LoD: up se u nás chodí míň a rod měnit nechci, ani dočasně :)
      Proč ne poušť: sama to tam dávám pomalu a po 1 mobovi, který mi dá celkem slušný exp (0,01%), nicméně to trvá než to zabiju.. Popř. někde kde to zabiju líp a dá to lepší exp :D .. A ve skup se mi chodit s nikým nechce, jsem spíš samotářka..
      Proč ne sopka: mám málo olejů a chci si je nechat na 89... :)
      Proč ne okam: většina ch je vždy zabraná,..
      A talentku chodím skoro každý den..

      Byla bych ráda za nějaká odzkoušená místa k expení kromě těch, co jsem napsala.. Co se týče Q, z těch jsou taky slušný expy, nicméně mám všechny do 86 hotový, 87 ještě dodělávám (samý drop co málo padá)... Zkusila jsem i vedlejší Q (z ts z kytky), ale usoudila jsem, že rychlejší je už i ta poušť, popř. to vyjde na stejno.. Jednou jsem chodila i ve skup na drop mincí, kde jsem brala ,,bordel" a jen se expila, a ti 2 brali mince... Nicméně to pak padlo, protože mince už nechtěli :D Expla jsem si tam +- 1% za hodinu (teď nevím jestli s ancelem nebo bez :D )..

      Popř. kdyby někdo chtěl 3. do skup do pouště, tak ať dá vědět.. Ale moc mě to expení nebaví.. :(

      Asi jsem moc náročná, ale tu 90tku bych chtěla dát aspoň tento rok :D ... I přes to, že mě to tak ,,moc baví"....

      Předem dík za odpověď, snad tu nějaká ,,tajná" místa k expu jsou.. :)
      :cookie:
    • Co bazove na glace???
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Les ti podle me moc neda ale pokud to umis na bazich tak zkus tam...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Tohle jsou jediné možnosti, speciální mapy pro expení krom lodu a Q v poušti nejsou, sopka stejně není primárně určená na 90-(a bez dárků od GM ani sekundárně, leda bys už 90 někde měla)


      Musíš hnát rod UP, najít si partu do pouště, chodit areny a na OB se vykašli, tam to moc nedává :D bys musela potvory načít + dodělat a to se ti povede málokdy
    • Je to tak, jedinnej způsob jak dát 90 je hnít na LoDu, nebo trávit věčnost na tom nechutně horkym slunci v poušti, to je asi taky důvod, proč jsem 90 nikdy nedal :D. Musíš holt furt chodit LoD Up, neodmítat, když tě někdo pozve na drop do pouště popř. někoho sehnat a chytnout se každýho Exp eventu a shánět si nějaký ty Ancellky. A s tim samotářskym přístupem bys měla něco udělat, jelikož sopka se ani v 90+ nedá solo, leda tak s Op equipem, Op kartama a i tak tam budeš dlouho a dmg ti tam daj slušnej.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Já jsem 90lv udělala na LoD. Což asi i plno původních hráčů. Holt musíš spoluhráče u vás v rodině motivovat, aby LoD up chodili. A pokud se bojíš, že je na víc než pár LoDí nepřemluvíš, tak si vždy nasaď všechno možný pro zvýšení lv (ancelku, tarotku ...).
      Co se týká pouště, tak - ve dvou se to lépe táhne. Najdi si spřízněnou duši, a místo cíleného expení jdete dropovat mince, rezisty ... nejlépe v nějakém táboře. Naučte se to tam znát. Počítej s tím, že sníte hodně jídla a svačinek a pověst pofrčí dolů. Já jsem na lv 85 sbírala rezisty a sbírala jsem je tak dlouho dokud jsem boty a ruce nespojila na S5 ... to že expím bylo až vedlejší. (I když teď si říkám, že vy jste ta generace, co už si všechno koupí, ne jak my, když jsme si zbraně vyráběli a běhali hodiny po lese a čekali, až někdo vyhodí obal na knížku).
      Aréna za mě nebyla, ale ten exp mě velmi mile překvapil.
      Co se týká sopky, klidně si ji nech až po 90lv. Není o co stát. Mě osobně to tam nebere. Tedy v tom smyslu, že bych tam šla jen tak dobrovolně expit. Ale udělat ty dva denní Q je ok. Ale zase a opět musíš ve skupině a tentokrát už ve třech.
      Někdo tady radil Baze na Glacu. Já si tedy nepamatuji, že by mě to tam nad lv 80 expilo.

      Přeji plno štěstí ve hře :)

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

      The post was edited 1 time, last by Ariadna ().