Im back, maybe.

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Ahoj :)
      K wildovi: prosim trosku se nauc svym jazykem diky :)
      K tematu:
      Mno zalezi od kdy nehrajes ale pokud me pamet neklame tak si new sp nezazil takze to tu nejak shrnu..
      New sp: 5. a 6. SP, 5. je element ohne, mag > vulcano luk>kanonyr war>gladiator SP ziskas z raidu Lorda draca na ktereho musis mit amulet ohne pro vstup, amulet ziskas z Q
      6. SP je element vody, mag>poseidon luk>zved war>mnich, SP ziskas z bedny z raidu Glaceruse, opet amulet ale jiny z Q
      Obe dve tyto SP jsou hlavne na PvP ale PvM jde s nima taky dost dobre.

      Dalsi zmena je asi to co se tyce komunity, urcite se to nezda jen me ale pribyva pocet malych deti, v arene si nat tebe bude machrovat uz lv 30 s wk...
      Dalsi je asi to ze odeslo par dost dobrych clenu z AT jako napr. Balloo ktery se momentalne venuje uz svemu RL.
      Mno to by bylo asi vse, zmen je rozhodne vic ale tohle jsou ty co mi prisly pod ruku :-). Omlouvam se za prp.chyby pisu z tabletu v 2:30 rano :D
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Ještě nutno dodat že přicházejí 7SP.

      Více info (a vlastně asi všechno co o nich vědí lidé zde) najdeš v jessině topicu: Novinky od Muffiny

      Dále hra hodně pokročila....mnoho lidí s r7 vybavením na 90tce, nwm kdy odešels ale jak cca před rokem mělo vybaení r7 jen pár lidí ted to má "skoro každej" stejně tak lepší karty(+13 a víc) ->jednoduší raidy, těžší pvp
    • Já se vrátila po dvou letech.

      Pro mě byl šok ceny Nosmallu - dost podražili věci přímo v nosmallu a od toho se odvíjejí ceny i těch nepodražených.
      Například modrý svitek na ochranu dřív 150k, dnes 400k, perla na nosmáta dřív stála 25nt a dnes 99nt. Za 99nt se dá koupit už nějaký obyčejný buš.

      Co se týká pvp na Glacernonu, tak je to ještě větší masopeklo (za tři měsíce jsem tam zažila jen asi 2-3 vyrovnané boje). S warriorem už se tam vůbec nechytám. Jasná volba je SP7 - zatím nejsilnější karta nejen na pvp ve hře.

      Hráčů je ve hře dost a dokonce se vrací legendy. Bohužel nicky nových hráčů už často nenapovídají o pohlaví hráče, to samé postavička.

      Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

      Yakuza best of all!


      Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04