Mág- PVP,LOD

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Mág- PVP,LOD

      Ahoj, rozhoduju se jak rozhodit body na hollyho- z toho duvodu tu zalozim diskuzi ohledne maga, protoze chci hrat maga nejen LOD, ale taky raidy a PVP. Mam pockat s PVP na vyssi level a rozhodit body na hollyho na LOD? Pokud me napadnou dalsi otazky urcite se ozvu, zatim budu rad za diskuzi ohledne maga v PVP (konkretne hollyho) a jak vyresit dilema LOD vs. PVP.
    • Podle mě holly nepatří do PvP jako takového. 1v1 a na glacu je to taky spíš support. Ale na vyšších levelech s PvM holly budeš dávat dmg i na glacu protože moc lidí nenosí velké světelné rezi. Takže dělej hodně do elementu a zbytek rozděl tak něják mezi ostatní atributy. Ale obecně je holly spíš supportovací role jako taková. Já mám takového holy tanka :D
    • Na tohle tema tu mas milion diskuzi, tak hledej a prosim o lock...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Je to jednoduchý...na hollyho v pvp si počkej až budeš mít rezisty a dobrou hulku + budeš ubírat nepříteli rezistence....já osobně bych to odhadl 79lv/85lv. (kvůli hulce)
      Zároven tam máš 85 brnění které ti dá dobrou obranu

      Body rozhodně utok, jenom trošku ale, nepřehánět :) pak hodně hp a mp a závěrem trochu elementu

      Vysvětlení: holly sejme protivníka výdrží, healuješ se + ti bere málo(rezi + brnko, pokud ti bere hodně musíš na sobě zapracovat) + mezi healama stihneš 2x aa, semtam heal->skup heaůl->heal (tak rychle vyléčíš dost hp, vyplatí se pokud protivník bere víc než stačí 1 heal za 3sec zvládnout)
      Elementu máš dost z buffu, zároven nedostáváš kritiky, o5 díky buffu takže ti v cestě stojí už jen rezisty, stuny a hrubá síla

      Musíš investovat hodně do brnka aby to fungovalo(ty body :D) a mít nadprůměrnou hulku abys vubec něco ubral(ale klidně sundávej nepřítele po 400....mně se to s warem stalo proti nejednomu protivníkovi a sundal jsem ho díky výdrži)


      Shrnutí: pořid si rezi, naprůměrný brnko a s holí 79/85/90+ můžeš dát v pohodě body 3:0:2:5 (tento poměr, ale obecně se to píše hodně blbě, řídit se tím když už tak hodně orientačně)

      Na lod ti to bude stačit...máš hp tkže mužeš nahánět a tankovat dh, máš mp tkže mužeš healovat dosytosti, zároven máš dmg kdyby bylo potřeba(pokud nemusíš healovat někoho mimo skup skus si heal->2x aa->přes skup nakliknout toho koho potřebuješ a heal) a tak aji využiješ body v utoku a elementu :)
    • Mág- PVP vs. LOD (55-80)

      Kadasek - kazda diskuze je svym zpusobem unikatni, takze lock neni vhodny reseni
      Ostatnim patri dik za rady.

      Jen trochu poupravim tema - Mag- PVP vs. LOD (55-80), jake SP zvolit, jestli holly do lv 80 body na LOD. Ja bych chtel nejakou SP na PVP do 80lv.. Sehnal jsem hollyho 99+9. Ostatni SP budu delat a plusovat sam.
    • Tak u mága na pvp jednoznačně 5 nebo 6 sp....ale to pvp je celkem o hubu ted :D je hodně 2. postav který mají wara a rezi což je pro mága na malým lv. asi to nejhorší....proč? protože ty skilly jsou hodně drahý na mp, pokud zapneš štítek aby ti brali mín tak seš bez mp hned a sundaj tě na výdrž :)

      Skus se rozhodnout na pvp vulk vs. poseidon asi co se ti líbí víc :D Možná poseidon je o trošičku lepší(aspon mě se proti nim hraje huř :D)
    • Tak anticasting musi mít mag na kazde primarce a energie svetla je na holyho good, ale ja treba mel do lvlu 70 horsi eq, protoze das i par lvlu za den a porad to menis a kdyz si na 45 koupis r7 hulku tak naka lvl 55-60 r3 se ji v pohode vyrovna...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Využití SP karet- nechci mít jednu SP na všechno.. Na LOD a raidy bych si udělal hollyho (body na LOD hodně ele a pak něco do hp/mp?). PVP asi ice/vulk/poseidon. Reda možná ani nebudu dělat, aspoň ne ze začátku.. Do nasazení hollyho pojedu bez SP -když vylepším skilly a auru tak to půjde.

      EQ do 45lv nebudu moc řešit pak hůlku 45lv (jednu z těch dvou hůlek) - ta by mohla vydržet do lv 63 pak 79/85/90 mezitím nevím jestli nevyměnit.. jakou mušli do hůlky okolo 60lv?
      Brnko 42/46? pak 55/62/70/74?
      Pistol ˆˆˆˆ˜44/58/72
    • hole 63->79/85(ta je čistě pvp)->90

      body dej i tak 30do utoku :) nezdá e to ale pomůže to, pak 50hp/mp je dle mě holly základ, zbytek ele(chceš dmg = musíš mít dobrou sp)

      Sp si rozhodně podle sebe, podle toho jak jsou dobrý tak poseidon>ice, vulk>ice, poseidon=vulk :)

      Hulky pokud jsou obě tvoje a mužeš tu r5 nasadit tk dej r5 a prodej r7 :) z peněz sežen r6/r7 +6/7 hulku 63 dej do ní mušli kde máš sl energii/silu a přerušení kouzla a seš vpohodě :)

      Brnění a pistole si rozhodni podle sebe :) tam je to dost dle zpusobu hraní :)

      The post was edited 1 time, last by P-S-Y ().

    • No keramku budu ti oponovat, myslim ze i na vodni elementy je lepsi dat holy, kterou rikal ze ma 99+9 nez nejakyho reda se sotva 20 job... Jedinne co je na redovi dobreho je jeho buff, ktery velkym lvlum s ohnem pomuze na glacu hodne...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Pijavice a graylandery s nevylepšeným redem stejně po jednom zabíjíš pokud nemáš skupinu s WK a warem :) a i když máš tak je spíš lepší mít toho hollyho a podpořit je bufama a healem :) (i když tam je to diskutabilní)

      Reda se vyplatí mít jen jako kartu pro zábavu a pak ho mužeš expit až budeš mít ostatní karty 99 a nebude co expit :D
    • Zase ale treba na glacera je nepostradatelny, nebo na glacu je na buffy taky dobry...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Na glacerovi...vidíš někdy reda kterej by nebyl vylepšenej? Popř. na glace krom prcků kteří nemají nic jinýho vidíš reda kterej není vylepšenej?

      Já osobně tedka sice nehraju, ale nikdy jsem neviděl....max. poté co jsme poprosili na tom glace aby byly buffy :) Jinak ne :D

      A na to sedí co jsem psal nahoře :)
      Reda se vyplatí mít jen jako kartu pro zábavu a pak ho mužeš expit až budeš mít ostatní karty 99 a nebude co expit :D

      Konkrétně 2. polovina té věty :D


      Ale samozřejmě pořád podle mě platí: Hrát co vás baví :) Když baví red klidně vulk a pos nemít/1job a vulka 99+15 :) (mít 320kk tk si ho na mága koupím minulej tejden :D a to stejně ani nehraju)