Hra s Mágem

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Ahoj, no, nevím jestli to tak budou brát i ostatní, ale pro mě to je asi takto:

      Questy:
      Obtížnost - Když začínáš za mága a nemáš moc dobré EQ a SP, prostě jako bys hrál poprvé, tak je pár Q těžkých - jako třeba TS 35, 43, 55 - ale to je tak pro všechny povolání... Jelikož už ale byla změna, že wk buffy jdou dát i lidem kolem toho wk, tak to zase tak obtížné není a vpohodě to zvládneš :)
      Doba - Stejně jako u prvního 'odstavečku', některé jsou dlouhé (laborka), ale to tak mají všichni (když nekoupíš glibbery) ..

      SP:
      TS - TéEska moc obtížné nejsou.. když dodržíš tento rozpis, tak bys to měl dát vpohodě.. (počítám s tím, že jsi 'průměrný hráč', který nemá moc dobré věci)
      1SP - Tady hlavně měj: jídlo (klidně i pár malinkých elíků co dostaneš z Q) + auru (vylepšenou na *5, pokud budeš moct) a když si vezmeš lektvar na sílu,obranu a HP+MP - nic nezkazíš :) (WK buffy pravděpodobně vyprší než dojdeš k Prachovému králi)
      2SP - Drop jde dobře na kometovce, nebo třeba v chrámu, takže nic složitýho a do ts jdi: Red+jídlo+lektvary
      3SP - Tady to je celkem na dýl ty questy, ale TS jsou vpohodě - holly+jídlo+lektvary+ už i elíky
      4SP - Questy jsou tady taky trošku na dýl, ale TS moc obtížné nejsou.. Do TS bych šel s holly, Kliffem a nosmátem.. zase jídlo,elíky,lektvary a měl bys to dát..
      5SP & 6SP - Tady nevím, protože se furt nemůžu dokopat k tomu, abych si amulety udělal, ale asi to bude lehké..

      Ještě dodám co platí ke všem SP - SEMENA MOCI a popř. PANENKY ... na oživení nosmátů
      Do všech SP můžeš jít s nosmátem co chytíš, akorát u SP4 to budeš mít asi trošku těžší, ale to už nějakýho buše seženeš.. (teď bude letní event, tak piráta, na pozdim dýni nebo v zimě santu..)

      Land of Death:
      Exp s hollym jde celkem snadno (co bys měl znát = kladivo,heal / světlo,heal / útok,útok,heal .. a když budeš chtít hodně vyléčit - heal,skup. heal, heal.. (proč né rovnou skup. heal? protože když dáš první 'malý' heal a pak skupinový, tak se ti načte zase ten malý..)
      SP Job na jiných kartách jde velmi snadno, protože mají hodně plochů, aspoň mně ten job skáče rychle (jen u DG je to trošku těžší, protože má 3 plochy, z toho 1 zvláštní zóna..) :)

      Vybavení:
      Vybavení seženeš celkem levno, jen když máš dobrou zbraň tak at mušle má casting + k tomu je dobrá.. nebo v nouzi můžeš mušli jen s castingem :D
      Rezi ti postačí A
      Hůlky si myslím, že - 63/(75 - nemusíš)/ 83 nebo 85/90 (já mám na 83 furt 63, dokud si neudělám 83/85 EQ a mobky celkem dávám :) )
      Brnka 62/74/85/90
      Pistolky nevím, jen,že dobrá je ta 72
      Hrošák je snad samozřejmost a víc asi není co dodat..

      Vydělávání:
      Okamžitky jiný ch
      Drop pírek
      80+ můžeš napsat repro, že hledáš někoho na drop mincí, ale to celkem trvá, než nadropíš.. pak za to ale máš 5-6kk...


      Můj názor je, že je mág takový pohodový, není moc obtížný ani drahý a hlavně to nesmíš hrotit, ale hrát.. Třeba mě na hře baví nejvíc ty questy a příběh :)
      :veloce:
    • Díky že si to vypsal tak krátce :D Wara mám 87lv a luka 75 lv a Questy se mi zdají lehké ale u mága nevím :( Mága mám lv 51 (red,holly) a dopracoval sem se až k jantarum ale dál už ne :( Výbavko bych měl slušný kromě pistolky ale tu v tomhle lvlu neřešim spíše až k DG .
      Questy a příběh mě baví víc než kdybych se zasekl u laborky a dál už bych nejel. Takže sem teď na rozpacích a nevím co mám dělat :D
      Som aký som tak na mě nečum a jdi dál :D
    • No, hrej za to, co tě baví, když budeš chtít začít toho mága, tak si první na většich postavach něco vydělej ať máš penízky a plusneš karty a prostě ať to zvládáš a pak rozjeď mága.. Pistolku řeš až u DG a Questy začínají být zábavné právě od laborky :D Jako mě to začlo bavit až od aktu 2, akt 1 moc né, ale tak dá se to :)

      E: K jantarům - nebavilo tě to, nebo jsi to nedával?

      Pokud nebavilo - po aktu 2 by mělo začít
      pokud těžké - zkus elíky,lektvary,jídlo,wk buffy :)
      :veloce:

      The post was edited 2 times, last by Keram10216 ().