Moje dočasná pauza

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Moje dočasná pauza

      Zdravím všechny slídily co se na tohle právě dívají,
      chtěl bych zde poděkovat a popřát štěstí těm kteří mě pomohli, poradili a nebo dokonce s kterými jsme se stali přáteli.
      Odcházím z toho důvodu že mě CZ komunita NT už děsí, vše to vyvrcholilo tím když jsem nedávno šel do arény a ze vzteku jsem menší lv nazval lamou, pak jsem si uvědomil že dokud nespravím sebe nemohu nikomu jinému kázat, uvědomil jsem si že jsem také zamíchán do cyklu lama > prcek > hl postava > lama > prcek.... a to co se tu děje je až hrůza.
      Chtěl bych zde poděkovat většinou lidem co pro mě něco znamenají už jen podle chování:
      1. Bych zde chtěl poděkovat hráči Denger aka P-S-Y který mě kdysi nevědomě posunul jiným směrem a jsem za to rád, díky dengíku :)
      2. Bych zde chtěl poděkovat hráči Harutora který mě vždy rozuměl a dokázal předvídat mé kroky kupředu, díky :)
      3. Chci poděkovat Balloovi který si na nás hráče vždy našel čas a udělal pro nás nějaký ten event nebo si s náma jen popovídal, díky za vše a hodně štěstí v RL pokud toto čteš :)

      Našel bych tu i tunu hráčů co mě neměli v oblibě kvůli mému chování ale ti hráči se nepodívali na chování svoje. Taktéž dlouho někteří chtějí vědět můj herní nick jekož jsem "tajemný" a nemám o sobě skoro žádné info... Ten nick zní skarletka325, to je postava a účet kde trávím většinu času a je to taková zlatá střední cesta mezi pořádným PvP v aréně a zároveň slabocha menšího LvL... úplně vidím jak na mě další 2 tuny lidí změní názor ale co s tím nadělám, doba se mění a lidé s ní, jak jsem již napsal nemohu napravovat a posuzovat někoho jiného když sám dělám to co se mi nelíbí.
      Pauzu si hodlám dát do doby než se to určitým lidem srovná v hlavě, takže za dlouho...
      Officiálně se loučím se jménem skarletka325, přeju hodně štěstí a nervů Dengikovi, Harutorovi a Balloovi a samozřejmě celému AT :)
      Ouje :altw:
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Jednu dobu jsem si myslel, že to jsi ty. Po tom, co to vím, mě dost zaráží, že ty zrovna o něčem takovém píšeš, vždyť ty jsi přece furt lozil do mě (ještě na Keramovi) a smál ses.. pak jsem dal WK, šel furt do tebe a ty jaká jsem lowka, že jdu do menších atd. no ne? :)

      No, ale co už, nevím jestli se vrátíš, ale nemám ve zvyku mít lidi v nenávisti, takže se měj a ať se ti daří.
      :veloce:

      The post was edited 1 time, last by Keram10216 ().