Kritika:Chování některých hráčů?

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Kritika:Chování některých hráčů?

      Zdravím,
      vím že by se hráči neměli moc kritizovat, přes to že toto je spíše kritika o jejich chování, jednou to tu musel někdo napsat....

      Lowka a lama?
      Osobně nechápu když kolikrát vlezu do arény nebo talentky proč když někdo někoho zabije, automaticky ho nazývá lamou, nebo ten zabitý oslovuje toho kdo ho zabil lamou, to opravdu myslíte vážně? Ano vím že někteří dělají sviňárny jako např. 3 vs 1 nebo např. kradou moby na expu ale hodně lidí ani vlastně neví co to urážka "lama" nebo "lowka" je. Tyto urážky patří skoro na denní pořádek a jsem si 100% jist že každý to alespoň 1x vidí když vleze do NT... Podle mne by se s tím mělo něco dělat, mute, kick nebo pod...

      Spravedlnost vyšších lv v aréně?
      Poslední dobou když jdu do arény tak nechápu "svině" jako jsou lv kolem 80 nebo ti silnější prckové, lv 60 jde např. na lv 51, ano 51 je menší lv ale pak se stane toto, lv 60 nechá 51 ale nějakej frajírek kolem té 80ky do něj jde pořád i když on už na ten menší lv nejde, tohle kdyby se mě stalo tak do arény nechodím, tudíž nemám tak dobré výbavko např. +7/8 díky věcím z NB a tudíž GF nemá tolik peněz, teď si vemte že toto se stává hodně lidem... dejme tomu 1000kč/osoba to už je pro GF nějakých 50 lidí dost ne?... Chci tím říct to že by se lv 80-90 (toto je nejvíce rizikové) měli umírnit jelikož já sám za vyšší lv hraji ale ani sledovat to nejde....

      No doufám že za toto nedostanu warn, je to prostě kritika která tu dřív nebo později musela být a doufám že si to aspoň ti chytřejší vemou k srdci...
      Díky za pozornost, Ouje :altw:
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Tohle máš zbytečný, nikoho nenapravíš, nikoho nezměníš a akorád zde pak budou bud další hádky, někdo tě nazve lamou/lowkou protože akorád brečíš, popř. to nikdo neuvidí :D

      Co se týče urážek je to na denním pořádku dnešní doby, nesmáš to tak brát :D A co se týče kradení expů...ne vždy se to rozumně nedá vyřešit, lepší si trošku ulevit a jít pryč :D

      V aréně když vidím že nějakej velkej jde do malýho, popř. více do jednoho du po nich a dlouho...proč? V aréně je nuda, člověk ptořebuje občas duvod pro zabavení se jako "mstitel" a tohle je ideální, navíc když vidíš že sepředtím prckovi směje/jou a pak když deš ty po nich tak nadávaj jak dlaždiči :D takový usměvný :) A nejlepší je když odjdou s vyžším lvlem na pvp umerný mému, to je pak skutečná zábava :)

      Naštěstí/naneštěstí tedkomc ani nehraju a nelezu do arény, takže mám klid, ale když jednou za čas kouknu do areny nikdo tam stejně není(max. tak 15lidí :D)
    • No já nikoho napravovat nechci, nic proti ale min 40% z toho jsou děti ve věku kolem 10ti let, ale chci aby se lidi trošku nad tímhle zamysleli... myslím si že když jsem dal Kritiku na AT a tam se vše vyřešilo tak si to pár lidí vzalo k srdci a trochu se to mírní takže evidentně by to tu chtělo vyjádření GM... čistě z pohledu hráče ;)
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • V tom prvním souhlasím s tím, že je kravina, aby si lidé kvůli prkotinám nadávali, ale je nesmysl za to dávat kick.
      Třeba já taky nadával lidem když mi vlezli na okam jinej ch -_- to je podle mně skoro to nejhorší co může člověk na nt udělat (pokud tam příjdou další 3 domluvení lidé, kteří o těch druhých nevěděli tak to chápu, ale když tam vleze nějaký individuum tak bych vraždil)

      To druhý mi příjde jako úplná kravina. Já v aréně zabíjel všechno, co zrovna nemělo PVP... od toho ta aréna je, no ne? A když tam byl třeba nějakej vypatlanej war bez SP co vyhazoval lidi z arény, tak jsem ho zabíjel, dokud neodešel a pak vždycky, když jsem ho potkal.
      2 místo v pvp turnaji. Not bad. Gratuluji d[O_x]b :s1804
      2 místo v pvp turnaji 2014 -_- nasere ,ale stejně... gratuluji war+13
    • Ahoj, zrovna tu padly dva hlavni duvody, proc me nikdo nikdy nevidi v arene :thumbsup:

      Pokazde... Minule jsem sla za prcka a behem cekacky na dalsi hrace do TA jsme si chteli dat PvP s nekym z rodiny. Sel do nas zcela umyslne nejmenovany hrac s vyssim lvl... Fajn, prisla jsem za Hincu, parkrat ho zabila a cela nase rodina byla automaticky nejvetsi lamky a lowky :puke:

      Neudelas nic :dash:
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Je to jednoduché... když si myslí, že mají navrch, tak se smějou a dělají ze sebe borce. Ale když jim pak ukážeš, že zas takoví borci nejsou, že nižší level dokáže zabít každej, oni jsou z toho frustrovaní, protože už ti to nemaj jak vrátit, a tak se snaží útočit aspoň slovně... Takovým se od srdce směju a nemám potřebu si dělat cokoliv z jejich blbých keců, které zůstanou vždy jenom kecy.
      Neříkám, že kolikrát nenadávám za monitorem, když lidi v talentce nedělaj to co by dělat měli, nebo afkujou a tak, ale nemám potřebu své výlevy přenášet do hry, kterou hraju pro zábavu.

      "I když je život pes, nedá se ochočit." - L.K.
    • Také je ale rozdíl mezi tím, jestli někdo úmyslně zabíjí danou osobu nebo jednoduše řečeno ,, dělá rank " Někteří 90+ prostě běhají dokola a zabíjejí každého, koho potkají, jen aby byly vidět v top 10.. Poté se také někdy stane, že dostají zálusk na určitého člověka, co jim píše lamo a prostě ho zabíjí... I kdyby si to řešil sebevíc, myslím, že se toto nezmění.. Děti tu jsou a budou.. tráví u toho moc času a někteří prostě nechápou, že aréna je od toho, aby se lidé zabíjeli a né aby seděli a každému kdo je zabije napsali Lamo/Lowko.

      The post was edited 2 times, last by Pajik ().

    • Mno bylo by good kdyby se dávalo za to aspoň mute, třeba 30 min- 1 hodinu... jelikož sledovat to někdy je až otřesné...a nemyslím si že toto je problém jen CZ NT (i když jak jsem se tak díval tak jsme rozhodně asi 1. :D).
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Je to zbytečnost...mute za lamu? skutečně? :D Koukni se někdy kolikrát je vidět slovo hajzl, kretén apd. a to si myslím že jsou horší nadávky, nebo ještě leepší je nadávání bez nadávek(ano zní to divně ale mám namysli takové polourážlivé debaty, dříve v tom byl skutečně výborznej...Mozzil (nebo jak se jmenoval :D))

      Zase to nepřeháněj...jestli ti ti lidi vadí dej mute a bud rád že to není něco horšího
    • Na nostale je takovych tupcu, az to boli.. Proto arenu vetsinou nechodim.

      Obcas tam samozrejme zavitam, a kdyz vidim, ze nejaky frajirek zabiji umyslne jine hrace nebo kazi ostatnim PvP, tak si na nej udelam zalusk. Takove hrace totiz uplne nenavidim. A kdyz zrovna nemam co delat, tak ty hrace dokazu zabijet klidne i hodinu :D To se na me pak sype nadavek, ze jsem lama, ze jdu do mensich atd.. :D Jasny, hlavne, ze to pred chvili delali oni.. Nakonec to vzdy dopadne stejne a to tak, ze odejdou :D

      Nebo druhy priklad.. Jdu do areny za prcka a nejaci parci me furt zabiji nebo se mi cpou do PvP. Tak prifrcim s Muffinou a skoro vzdy se mi zacnou hrozne omlouvat a cpat do zadku a prosit o expeni. Z takovejch lidi bych blila.

      Abych to nejak uzavrela.. Mentalitu a chovani lidi nezmenis. Vekove se vetsina pohybuje okolo 14-15 let, jsou v puberte, vsechno moc prozivaji a nadavaji :D (ano, taky mam takove chvilky). Proste to tak vzdycky bude, dokud z toho nevyrostou. Kdyz si vsimnes, tak starsi hraci takove veci nedelaji.


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • Důvody, proč nechodím do arény O.o :D, ale když se zázračně objevím, tak si dávám pro zábavu sp s job -30 (red a dg) a nějaký prcky na mě začnou machrovat a není to jenom jeden prcek, ale klidně i 3 ._. když si nakonec nasadím sp s dmg (u mě to je vulk,vládce) tak si je klidně pozabíjím do té doby, než tu arénu neopustí a to většinou trvá jen pár minut (v horším případě i půl hodin)

      Aréna talentů ._. tam mě vážně nezajímá, jestli to je rodina,kamarád nebo nějak tak (2-4 vyjímky :D) volám na každého, u kterýho vím, že ho sám nedám. Není to zakázaný. Klidně i zavolám oba 2, protože mě jde o win=exp a peníze :D

      Jo a Muff :D né každý puberťák je takový, že hodně nadává a hodně toho prožívá :D např. já O.o :D Prostě to je podle toho, jak jsou vychovaný :D znám i starších hráči, který jsou ještě horší než ty malý prcky :D

      Sig by Siska
    • No tak tohle je téma u kterého nikdy nenajdete nějaký uspokojivý výsledek. Dát mute za lamu a lowku je prostě blbost. Podle mě je většinou problém v tom že každý člověk je svým způsobem originální, jinými slovy je každý člověk jiný. Někoho když v aréně zabijí tak se vzteká, někdo nadává, někdo radši odejde, někdo zůstane klidným,.. Já třeba nějaké bezdůvodné nadávky, zabíjení v aréně vůbec neřeším, lidi si tím kompenzují většinou něco kompenzují. Ať už je to nízké sebevědomí nebo příliš malý penis. Jinak vám sem hodím tabulku temperamentů. Myslím že většina z Vás ji bude znát. Kdo ne, může se zkusit zařadit.



      Když tady padlo něco o desetiletých dětech, nemyslím že jich je tady tolik. Nostale už nějakou dobu běží a děti pomalu vyrostli. Ale je to jednoduché. Každý komu bylo 10-13 tak se choval podobně. Ať už ve hře nebo ne. Prostě když ti něco vadilo tak jsi to řekl, když jsi něco chtěl tak jsi to udělal, když jsi něco chcěl říct tak jsi to řekl. Protože jsi byl ještě v takové té děcké fázi kdy jsi nad ničím nemusel přemýšlet. Samozřejmě že se to odvíjí od výchovy, nevím kde se ty děti dneska ty slova učí. Já ještě nejsem teda tak starej, ale moji vrstevníci začali taky až v 15ti. Ale dnešní děti to většinou znají, můžou za to hlavně pochybné morální vzory (Ať už to jsou rodiče nebo týpek s vytahanejma kalhotama v televizi) a to jak se mění okolí. Nicméně člověk časem dospěje do té fáze, kdy už bude víc přemýšlet nad tím než něco napíše nebo řekne. Sami vidíte že starší hráči Nostale a je jich dost jsou většinou taková ta klidná voda.
      Nemyslím si že je to třeba nějak dál rozvádět. Člověk jako takový je opravdu složitý a na určité úrovni by se o tom dalo diskutovat hodiny a hodiny a stejně by jsme nic nevyřešili.

      The post was edited 1 time, last by Med a Ul ().

    • Záleží na úhlu pohledu.. mě třeba nesnáší většina hráčů jen díky tomu,že je zabijím v aréně... Do arény jdu,když se nudím... dřív sem tam i občas "farmil " free killy :D Teď tam jdu možná tak pokecat s pár lidma... ale když vás někdo umyslně otravuje,vy ho zabijete a najednou jste lama?:) Zabijeli nám rodinu,nazvali jí ...... (na foru nebudu psát sprostě! :D) Příjdu já,zabiju určitou osobu.. a hned jsme lamky? Proč tedy nadává do rodiny? Opravdu logiku některých nepochopím. :)
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • ]Tohle je nesmysl, jako když mi každý nadává do lamy lowky (což já sem) tak by měl mít mute? ... To by za den bylo 50 lidi minimálně. Chování některých lidí je teda doopavdy nesnesitelné ale tak co s tím naděláme že? Kadý je nějaký ... a puberťáci ty nesmíte brát vážně. Prostě ignorovat tyhle imblecili a dělat si své. Ale nenávidím když třeba 91 teď dám příklad hráče/čky BlackLady jde do lvl 60-70 a když jí/jemu uberou do půlky a řiká jim lama? To je trošku na hlavu ne?

      Abych to moje psaní uzavřela. Když se vám to nelíbí tak si je dejte na Black list, nebo když Vám píší do šepotu, tak si blokněte šepot. Lidi zůstanou stejný a budou se furt chovat jako svi** s prominutím, ale je to tak.
      S pozdravem aviorka :* :monster:
      Každý někdy pozná lásku :3 Ti co ji poznali jsou nejštastnějšími lidmi na světe :3
      AVIORKÁ:3 :monster:

      The post was edited 1 time, last by Aviorka ().