Fórum: body na SP -> návody

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Fórum: body na SP -> návody

      Ahoj, neustále tu přibývají témata ohledně bodů na SP. Možná je tu z důvodu, že každý hráč chce kartu na něco jiného, NEBO a to je důvod založení toho tématu se mu nepodaří najít / nehledá na fóru. Proto bych byl rád kdyby se uzamčená témata s body na SP přesunuli do návodů, např. do nové sekce Body na SP karty. Usnadní to hledání a úprava nezabere tolik času. Ono totiž hledat v tunách otázek pro nejde spustit nostale, užitečné téma týkající se bodů je někdy dost těžký.

      Pokud by se našlo více témat na jednu SP kartu, tak buď sloučit do jednoho / rozlišit na co jsou body - PVP, glac.. atd

      Fortyss

      The post was edited 1 time, last by Fortyss ().

    • Mám jen jeden dotaz: proč to ***** nenapíšeš do PM BM nebo BA?-,-

      //edit: magua: nebuď sprostý. warn
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Na to je tu vyhledávání, bohužel moc lidí to asi neumí....
      A to co navrhuješ se mi zdá jako celkem velká práce pro BM protože těch témat je celkem dost :) přecejen jednoduší je se zeptat znova, znova znova a odpovídat znova znova a zase znova :D

      ouje mám jen jeden dotaz....proč seš tak nevrlej? (a nemusíš mi odpovídat, pak by to smrdělo posthuntigem protože jak se znám na odpověd bych ti odpověděl)