Bojovník s mečem okolo 70lv

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Bojovník s mečem okolo 70lv

    Ahoj, jsem war 65lv a pomohla by mi pomoc a celkově zkušenosti od lv 65.

    EQ na lvl 65 stačí nějaký průměrný meč (63), brnko (58 ) a kuš (58 ) - nebo by chtělo vyměnit? Jaké dále zvolit vybavení? Má cenu kupovat na takový level lepší vybavení, když se rychle expí? Jaké vybavení na vyšší lv?

    SP mám wara, ninju+0 a cruse a berse+5. Wara asi hodím na tank, ninju zatím na PVP, cruse na LOD, berse na drop. Stačí jen v rychlosti popsat body :)

    Rezi Chtěl bych koupit rezi typu B, ale nevím jestli všechny nebo jen některé, jak dlouho vydrží?

    Nosmát Nevím jestli koupit tanka nebo DMG, hodí se na wara Fibi?

    Questy má cenu dělat questy od levelu 55?

    __________________________________________________________________________________________________________
    To je myslím prozatím vše. Nemusíte psát slohovky, stačí jen v rychlosti pár rad :) Díky moc.

    The post was edited 5 times, last by fps ().

  • Ahoj,

    co se týče EQ tak 63 meč je hodně dobrej díky kritiku, pokud se ti povede sehnat r7 a pěknou mušlí (je to drahý v závislosti na mušli....ale když seženeš nějakou levou tak budeš hodně dobrej)
    62 brnko a 58brnko....já osobně bych asi zvolil 62 ale myslím že zas tak obří rozdíl tam není:)
    kuš na 58 vyměn až za kuš 72 a tu pak za 80/85/90 :D

    Sp...soustřed se ted na wara a cruse....cruse na LOD(body....30hp/mp, kolem 30-50utoku a zbytek element, je možnost taky 30utok, 50 element a zbytek HP tady záleží čistě na to v jaké rodině seš :))
    war...já osobně miluju jít do HP a utoku, moje body 60,0,??,81 mi vydržely asi rok a půl bez změny...než měla každá rychlokvaška r7 vybavu tak jsem si s prumernym 90lvl EQ dával celkem dost lidí :) stejně tak lod, glac, sopku, raidy :D //je to war 99+11 s tím že mám mušle
    berse...na 65lv. pokud nemáš moc zkušenosti se hrou nwm nwm, asi nemáš pořádný rezi a brnko, natož kartu a to si myslím že je blbost se soustředit na berse, ten potřebuje rezisty, zvláště proti světlu, trošku brnko protože zuřivec brutálně zhazuje obranu a bez zuřivce to není ono
    ninju...zapomen do takovýho 85lv nebo pokud investuješ HAFO prachu do 71lv. meče kterej má dobrý kritiky(63taky ale ten se k ninjovi nehodí)...ninja taky potřebuje bud blbýho soupeře nebo dobrou sp, tam pak dáš bud 100bodu utok zbytek hp, nebo rozhodit jako typickou pvp kartu...30-50hp, zbytek utok :D

    rezi? :D B máš nejlepší a jedny z nejdražších ve hře...vydrží ti do magmarosek/gigantek, nebo pokud na glac nebudeš mít s6 jezerky(kamenokožený se myslím tky nosí ale já je rád nemám :D)

    ...magmarosky s5 + gigantky s5> rezi B s6 > jezerky s6(jen glac) > rezi B s5 :)

    nosmát...já mám rád tanky, osobně používám od 90lv. shoguna, do 90 asi od 73lv. jsem měl obyč dýni, předtím obyč buše...takže tankové :) občas na glac dýni ex - silně dmg :D pokud je tam jen trochu nepřátel, hodně nepřátel na glace neber buše/vem tanka a hafo semen :D
    Sova se hodí pokud jsi tak silnej(prachatej) pokud se ti vyplatí....pokud máš dobrej dmg a dobrej meč, jinak se ti těch 10% dmg navíc ani moc nevyplatí


    questy... :D ano, pokud se chceš bavit tak se to vyplatí, jinak tě hra časem začne nudit :) takto aspon něco děláš...ale je to čistě na tobě, žádnou výhodu to nemá
  • Ahoj tak já ti taky teda poradím, sice hraju luka, ale hrál sem všechno. Tak rez A ti v pořádku stačí do toho lvl 88 pak bych koupil gigantky a magmy. Wara rozhodně stavěj na tank časem se ti bude hodit. Meč bych z vlastní zkušenosti koupil 70 ale to jedině r7 +7/8 s krásnou mušlí nebo 71 (75??) ten bohatě stačí klidně r5/6, nebo se dá přežít do lvl 83/85 s mečem 63 , ale ten už by opravdu teda chtělo r7+7/8 s luxus mušlí no. Každopádně na pvp bych volil mnicha to je podle mého názoru nejlepší pvp karta u wara, ale taky není špatnej glad když máš dobrý eq a rez, ale toho glada moc nevím toho sem moc nehrál :). To je asi tak vše co mě momentálně napadne :).
  • Hele já nikdy neměl kompletní rezi z B a taky sem přežil :)

    nemusíš mít pro pvm ani tak všecchny rezi z B, ale hlavně mít rezist nad 100%(výslednej rezist 100%+ = eliminace elementárního dmg :D -> výslednej rezist = tvuj rezist - redukce rezistu protivníkem(rezi redukuji zbraně 85, 90 a pak výjimečně i jiné + mušle a debuffy)

    rezi z B jsou silně nákladný...nevím přesně ceny ale když budeme počítat 5kk za rez(což je mimochodem dobrá cena) tak 10kk za komplet rezi 1elementu, 40kk za všechny rezi :D pak máš 120% rezist + karta + eq + řípadná mušle + buffy počtám že na cca 85lv. budeš mít tak 130-160reist a to ti je na pvm k ničemu(moc potvor nesnižuje rezisty, pokud nejsi v sopce nebo glac raidu)

    takže za mě stačí mít rez kolem 84% základní(rezi A) a pak to dokoupit tak jak budeš tankovat a co budeš potřebovat...//pořád se bavíme o pvm, před sopkou, tam ti sniuje rezisty snad všchno D takže tam jsou potřeba
    S6 rezisty B jsou zbytečně drahej luxus, jedině pro pvp 90+ a to jen pokud už se nebudeš mít jak víc zlepšit...šel bych cestou
    dobrý rezi(na glac jezerky s6, na pvp rezi B s5, na pvm cokoliv at máš rezi 100+)->dobrý brnko -> dobrej meč->dobrá karta(to beru tak job 99 +9-+12)->luxusní brnko -> luxusní meč->luxusní rezi časem sehnat nějakou tu kuš a dobrý mušle na to :D
    pvp určitě čím lepší rezist tím lepší protože nové karty snižují rezisty hodně, stejně tak vybavení na vyšší lvl.

    na glac bych B nevolil...B jsou dobré jen na 1 element a na glace potřebuješ víc elementů...ale k tomu jsem se již vyjadřoval.

    Jak ses ptal na wara tank/pvp... :D tank war ´= jde i do pvp :)

    zkrátka ti to vyhraje že protivníci budou misovat, ty je sundáš časem, stačí troška utoku, mágum dojde MP s wara to bude o náhodě a s kýmkoliv ostatním pokud nejsou luxusně vybavení a ty nejseš podpruměrnej tak je dáš (pamatuju si x pvp kde jsem několik lovců sejmul čistě na zlomené rameno popř. draka...)




    Co se týče pvp jak tu zaznělo že 6sp je nejlepší...nesouhlasím :D

    záleží proti čemu jdeš...jdeš proti vrahovi? časem se naučíš lidi znát a jak co mají, jak hrají(výhoda malé komunity :D) a podle toho vezmeš kartu...někde funguje war, někde gladiator, nebral bych 6 sp)
    jdeš proti silnému vulkánovi...rozhodně gladiator, máš reflex dmg, 90% stun, pak když užmíš kombo hodíš mu luxusní dmg(čistý, žádnej element...) a dojde mu mp/chcípne...navíc bleskem sundáš buff
    6sp ber proti rychlým kartám, např. lovec...tam se mi děsně líbí jít s 6sp, má tolik utoku na dalku že chceš aby lovec utíkal :D ztrácí tím čas utočit :) a uteče? :D nevadí, dostaneš se k nemu, hodíš ho k sobě pak kombo a dostane kritik za xx dmg :D

    muj skromnej názor = krit šance velká = ber gladiatora/wara...
    velkej kritik = ber 6sp/ninje....
    ale u obou záleží proti komu jdeš a jak ty karty máš + a taky jakej máš EQ, to se snad obecně napsat nedá :)



    Závěrem dodávám že je to MUJ styl hraní, spostu lidí se mnou nebude souhlasit a rozhodně to není to nejlepší jak mužeš za wara hrát, já nikdy neměl r7 EQ na 90, kartu +12 a víc, 160% rezi....ale docela dlouho jsem se držel troufám si říct v lehkým nadrpůmeru co se týče pvp v aréně, utankoval jsem dost raidů a nejednu OB, zároven jsem dokázal i sejmout něco na LODu...ten styl hraní mě bavil a vycházel mi, i když jsem byl línej vydělávat nebo do hry dávat víc prachů než jsem dal do doby než jsem skončil s lukem

    PS. pokud se moderátorům nelíbí moje stylizace a velký odskočení odstavců editněte to, já to udělal aby to bylo aspon trošku přehledný

    The post was edited 1 time, last by P-S-Y ().

  • Ano je velkej rozídl mezi jobama...když si to tak vezmeš malej job? 50?...a velkej job 99? je tam 49 rozdíl jobů to jest 147bodů a to je sakra velkej rozdíl...zvlášt když vezmeš v uvahu že na sp dáš max. 410bodů(99+15) a 99+9 je tuším 305 bodů

    jinak doplnění meč na 71 jen pokud budeš mít nějakej trošku lepší a je to drahý jak fena :) + brnko 74 neber...seš pak děsně pomalej, 70/78 :) (drahý ale mobilita je duležitá jak v pvp tak v pvm)
  • Místo snížení rezismtů na pvp karty a bonus elementu na pvm karty jít do meče který má také snížení rezu ale menší(podstatně) snižuje kritiky(ale sám má malou šanci na krit) a semtam zvedne dmg ....to bych nebral, nehledě na cenu(momentálně v Nb žádnej není a není to levné ho udělat :D)

    takže výkon + cena 85>79 meč :)
  • pjestli chces venovat pvp 90- tak pocitej s tim ze dotoho musis hodne investovat

    doporucuju spis udelat 90+

    pre lvl 90:
    - mec - nerozhodujici, staci obycejny r5+, kvuli musle.
    Sezen si r5 musle s 10-12% exp (vzacnejsi) dostupnejsi jsou 7-9%
    r4 pridavaji jen 4-6%. Tedy permanentni tarot vez.

    - kuse - budes expit jen s crussem tak je treba investovat. Ale bohate staci lvl 72 ballista nejlip +7 +8

    - brnko - 55lvl > 70lvl > 85lvl


    lvl 90: 90lvl equip jsou drahe, hodne hracu od 90 prestava expit > nedostatek, doporucuju expit dal na 92/93
    - mec - jako pre lvl 90, musle na exp. Jako tank neni treba dmg
    - kuse - jen kvuli SL
    - brnko - prozatimni r5 +7 +8 nejlip bez musle. bohate staci na magmy

    ted jako 90+ mas hrozne moc moznosti jak vydelavat. Takze je cas setrit na equip 92/93


    podobne maji magove kde jako holy na lod staci obycejna hulka s exp


    suma sumarum
    - mec do lvl 92/93 neni treba extra dulezity je exp bonus
    - kuse do 90 dulezite, 90+ doplnek kvuli sl
    - brnko prumer...


    rezisty
    B rez ti staci boty stin, boty ohen, rukavice svetlo, rukavice voda
    zbytek Acka. Na 88+ pokud budes vydelavat tak nahradis Acka magmarosky s5 a gigantky s5.
    Pokud na to nemas,tak aspon s0 - na ibra, lupici apod moby bez elem.


    upozornuji ze je to navod s primarnim cilem udelat 90+, takze moc zabavy na glace v arene si neuzijes :D jen lod od rana do vecera




  • Myslím, že už i na ibra 100%tní využiješ, vytknu ti jediné, makrely se dají velmi snadno nahrát na velkém rybníku, padají z 3 lvl po 2 a pokud máš nějaké jiné brnko jen kvůli mušli co má Zvýšenou šanci výroby 50%+ tak padají po 3 (rovnou na 10 ks 100%tních) a když budeš chodit okam 80+ stačí i na ch1 a sesbíráš si 30 obr tak hned máš zadara obr elíky i ty makrely, vyjde tě to levnějš, něž kupovat rovnou 100%tní.
    ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

    KRIS Kris Officiálně
  • 100% na jakejkoliv raid od spideru...nikdy nevíš kdy budeš potřebovat :)

    Jinak cenově se to vyplatí...cca od 15 000 hp (1 100% = 0,3makrely, 0,2flašky 0,2 toho co si nepamatuju, 3velký eliky :))

    A k tomu jak tu psal rundolf o těch mušlích na exp a pak kris o brnku s mušlí...není špatný mít "meč na lod (meč jen s tí m že tam áš bonus exp) a brnko na minihry(brnko kde je jen ta mušle s 50%)

    K tomu mít i pvp/pvm výbavu a seš vysmátej :)