Vyhledávací lišta Bing

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Vyhledávací lišta Bing

      Zdravím,
      hledal jsem na strýčkovi google kde se dalo ale nenašel jsem :/ Toto se tedy netýká tak úplně hry ale chtěl bych tu prostě požádat o pomoc. Jistě asi mnozí z vás vidí nahoře v prohlížeči vyhledávací lištu Bing, s kterou se pojí i to že se vám na stránkách označují slova a z nich vyskakují reklamy, no a hledal jsem kde se dalo ale nenašel jsem způsob jak to vypnout, mohl by prosím někdo pomoct?:) už jen když si najíždím na profil tak na mě vyskočí 50 reklam...
      Pokud toto někomu nějak extra vadí tak to můžete DELETE ale myslím si že nejsem sám kdo má tento problém...

      E1: Jo používám jak Operu tak Google Chrome :)

      Ouje :altw:
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

      The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().

    • já kdybych nenašla ten bing v rozšíření, podívám se na CCleaner, jestli tam není a odinstalovala.. některé rozšíření se instalují do kompu jako obyč program, a pak to je všude v prohlížečích.. jinak s tím AdBlockem.. někdy funguje, někdy ne.... někdy stačí dát F5, nebo kliknout na AdBlock a dát blokovat reklamu na této stránce - a pak si vybereš jen to, co chceš blokovat.. a nemusí to blokovat jen reklamy, ale i to, co tě obtěžuje, zavází ( v mém případě FB kraviny :D )
      :cookie:
    • Mozilla je pěkná ale nemá tolik funkcí jako google to mi trošku vadí... jinak projel sem to Ccleanerem, zakázal v AdBlockPlus a AdBlockPremium a nic....
      Našel jsem si o tom svinstvu pár informací a zjistil jsem že to je adware (nevyžádaný obsah), ta mrška se mi mohla sama stáhnout z ulož.to a to je celkem blbý vědět že ta ochrana XP je fakt už skoro u nuly, jelikož já mám XPčka a furt zastávám názor že jim se nic nevyrovná ale jak na to koukám tak si asi pořídím 8čky a předělám si tam lištu na win7 lištu...

      Jinak můžete psát další návrhy/nápady :)
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)