Mini Eventy

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Mini Eventy

    Ahoj jelikož cca před 10 min se v reprech rozpoutala debata o tom jak GM sou neaktivní ze strany mini eventů(Což je pravda i z mého pohledu). Tak si myslím že budu mluvit za všechny co je tak těžkého uspořádat jednou za týden rvačku na glace(napsat shout od GM) a rvát se prostě o raid.. Kdo ho získá první tak dostane třeba Oheň(světlo né je ohrané a potřebují se mušle). Nevím jak zbytek naší komunity, ale prosím GM aby nějaké rvačky na glace začali pořádat tak jako Ballo od té doby co odešel ta hra upadá čeká se od eventu na další... A nic mimo čas krom exp eventu a mob spawnu...
  • Kdo ti brání si tohle udělat? To že za tebou hráči nepůjdou na glac je tvůj problém. Jejich problém je když jim stojí tickety a ty nestojí.
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Na shout GM hráči chodí na glac jen proto, že očekávaj, že za to, že zvedli zadek z NosVille, něco od GM dostanou. To ale není správný přístup a GM žádné dárečky, aby hráče donutili hrát, přece rozdávat nebudou. Když to někdo hrát nechce, nemusí. Ale pak si nestěžujte, že jste líní si tu hru udělat zábavnou sami.

    Opakuju to neustále ve hře a napíšu to i tady. GM nejsou od toho, aby vám vymýšleli zábavu, dávali dárečky a podobně. GM mají svoji práci ve formě kontroly dodržování pravidel, řešení ticketů a podobně, a tuto práci GM zvládají dobře.

    Co jsem si všiml , je spousta hráčů, kteří se snaží pro komunitu něco dělat - zakládají raidy, chodí se lod, pomáhají s expem, questem a podobně. A ti co křičí nejvíc, jsou povětšinou ti, co jen čučí do bazaru, kde by mohli něco překoupit a nic jiného je nezajímá. A holt, když ten překup nejde podle jejich představ, tak se nudí a nadávají, že nemají věci r7, že nemají křídla, že nemají pírka na plus, úplňky a za všecko můžou GM, protože jim to nedaj :thumbsup:

    Jak radíte Vy nám i my Vám radíme "Zamyslete se nad sebou" ;)