Unban aneb 2 šance pro "Hackery" xD

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Unban aneb 2 šance pro "Hackery" xD

    Zdravím :) chtěl jsem se jen zeptat jestli je tu nějaká možnost že by se dal všem co dostali ban (třeba za podvádění u miniher,hacky,atd..) Unban.Myslím si že ti co udělali chybu a poučili se z ní by to dost ocenili ;) a ti co by to vzali jako další šanci poškodit hru nebo hráče samotné by šli z5 na pranýř :D.(vím je to asi nereálné ale jen by mě to zajímalo :)) Díky za odpovědi.
  • Osobně bych byl pro..aby bylo něco jako ''amnestie'' pro hráče kteří sou na pranýři již dlouho a jejich prohřešek nebyl až tak vážný...každopádně hackování miniher mi příjde jako jeden z prohřešků nejzávažnějších na této hře,hned po vykrádání účtů..:-)

    S Pozdravem a přáním hezkého dne,
    XiaoWei/Wang/WuXiao alias Namyšlený PaRazZziT

  • Urcite se spousta lidi poucila, takze neco jako amnestie bych brala :) Ale zrovna u hacku? To bych nedavala.. U hackovani 100% vis, ze delas neco proti pravidlum. Ale treba za sdileni uctu a takovehle blbosti bych perma klidne odendala. Driveji nikdo netusil, ze je za sdileni ban. Ja sama jsem se to dozvedela az pozdeji a to patrim mezi hrace, kteri o Nostale vedi docela hodne. U ostatnich her se sdileni uctu neresi. Je to jen tvoje vec, komu das udaje a kdo za ten ucet hraje. Proto i v teto dobe mnoho lidi nevi, ze je to proti pravidlum. Vim, ze neznalost pravidel neomlouva, ale dle meho nazoru je to ten nejmensi prohresek, za ktery je permaban.


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Pokud neco tak na jedne hre sice nejsou zadne hromadne amnestie ale na foru je jedna cast kde je mozne zadat unban. Malo kdo dostane unban a ty prispevky jsou docela dlouhy. Pokud by to nejak bylo tak takhle. Kdo by chtel tak by napsal neco o sobe, proc porusil pravidla, proc by mel prave on dostat unban.

    Žádná amnestie nebude protože v týmu není žádný Vašek :D

    The post was edited 1 time, last by fps ().