Dotaz ohledně Balla

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Dotaz ohledně Balla

      Zdravim
      chci se tu jen zeptat jestli by ballo nebo nekdo kdo ho zna mohl specifikovat proc odesel, jelikoz je to skoda, hodne hracu si ho vazila..
      Pak dalsi otazka jestli se chysta na NT nekdy vratit.
      Kazdopadne ballovi aka Lukymu preju hodne stesti v RL :)

      P.S.: Pisu rychle na tabletu tak snad omluvite diakritiku..:-)
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • No kdyby to chtěl zveřejnit tak by to tu napsal a mám pocit, že to psal do nějakého článku za svoji postavu myslím, že to bylo kvůli slečně a vrátit no pokud by se chtěl vrátit tak si nesmaže postavu takže osobně si myslím že se nevrátí. Jinak hodně štěstí V realku Lukyne :D
    • Tak kazdy nekdy skonci.. Spis doufam, ze se vybere za nej dobra nahrada :) Nerada bych, abychom zase meli pouze ty stare eventy (velikonocni, letni, halloween, vanocni). Vim, ze zhruba pred 3 lety nebyly vubec zadne eventy, a proto jsem byla velmi rada, ze Balloo spestroval hru. Taky mu preju hodne stesti v RL :)


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • Příjde mi to škoda.. To jak se staral o eventy,pochybuju že nějaké GM bude k nám takové ,jako on.. Já bych se tu na eventy vy... za to,jak se tu někteří jedinci( Ano,taky nejsem svatý.. ale mluvím o eventu! :D) chovají.. :)
      Každopádně,dělal to dobrovolně,a je to jeho rozhodnutí.. Své si zde dokázal,tak už neměl důvod hrát.. taky mu přeji hodně štěstí v realu. :)
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)