Zas mě něco napadlo

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Zas mě něco napadlo

      Ahoj, mám zas takové menší nápady.

      1) Možnost v NosBazaru vyhledávat věci podle prodejce. ( Ve výběru kategorií by přibyla možnost ,,Hledej prodejce", nebo něco na ten způsob)
      2) Možnost v NosBazaru vyhledávat hlavní a sekun*ární zbraně zvlášť.
      3) Nevím jak to přesně funguje, možná tu vymýšlím mýty, ale prý někde na jiných serverech mohou přejmenovat hráče, vím bylo to tu, ale mám k tomu takový dodatek.
      Byl by posílán item na přejmenování postavám s nevhodným/vulgárním nickem do schránky, bez možnosti prodeje/uložení do skladu atd... Pokud by za týden neměla postava vhodné jméno tak poté trest.
      4) Možnost rozšíření počtu uložených návratů [amulet by se vás před teleportem zeptal kam chcete(jako u běžného akorát by tam bylo víc kolonek ...)]


      Každopádně pokud bych tímto někoho urazil, tak prosím a vysvětlení problému ...

      The post was edited 1 time, last by smrt94 ().

    • Item na přejmenování postavy je zbytečný, to můžeme udělat ručně. Ovšem neděláme to u každého hráče, který si vytvoří malý lvl s nevhodným názvem (to rovnou baníme). U vyšších lvlů je možnost přejmenování, pokud je nick nějakým způsobem v rozporu s pravidly (po dohodě jsme změnili např. nick podobný členu týmu).
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • 1) Možnost v NosBazaru vyhledávat věci podle prodejce. ( Ve výběru kategorií by přibyla možnost ,,Hledej prodejce", nebo něco na ten způsob) -Asi by se to moc nevyužívalo,ani v tom nevidím moc využití,ale proč ne.Asi by to nikomu neškodilo.
      2) Možnost v NosBazaru vyhledávat hlavní a sekun*ární zbraně zvlášť. -Hm.Fajn nápad.Za mě asi jo.
      3) Nevím jak to přesně funguje, možná tu vymýšlím mýty, ale prý někde na jiných serverech mohou přejmenovat hráče, vím bylo to tu, ale mám k tomu takový dodatek.
      Byl by posílán item na přejmenování postavám s nevhodným/vulgárním nickem do schránky, bez možnosti prodeje/uložení do skladu atd... Pokud by za týden neměla postava vhodné jméno tak poté trest. -Souhlasím s vyjádřením se magrat.
      4) Možnost rozšíření počtu uložených návratů [amulet by se vás před teleportem zeptal kam chcete(jako u běžného akorát by tam bylo víc kolonek ...)] -To asi ne hele.Možná to,že by byly více barevné (modrý amulet návratu a návratu domů,zelený amulet a návratu domů atd..)Aby to také mělo nějaké omezení.Vozítka by s takovou byly na prd.
      C O M I C
      S A N S
      I S
      M Y
      M A I N
      I R O N Y
      L A Y E R
    • Co se týče ke změnám v NB
      • rád bych, aby šlo hledat v nb i zbraně r-1 a r-2
      • dále, aby šlo dát do vyhledávání slovo "bedna" nebaví mne furt psát přesnej název, když mám unbox náladu
      • jinak to s tím názvem postavy je určitě super věc, např když si potřebujete přendat peníze z postavy na postavu nebo podporujete určitého hráče
      A jinak až na tu změnu jména jsem pro :done:
      ~Kilhé~ (^_^) :sniper:
    • magua wrote:

      po konzultaci kdyby jsme tě neznali ano, vzhledem k tomu, že tě známe by jsme takový nick nepovolili. Jinak co se podobnosti nicku hráč - GM jedná,tak jinak se to řeší pokud hráč existoval dříve než GM nebo naopak. ;)


      Nechci mít blbý řeči,ale proč se teda povolilo jméno Daemoon,když je tu hráčka ~Ðeamon~™,a byl tu hráč Demoon... Jako minimalně Demoona musel znát každý,a tam to jméno už podobné je.. Chápu že je to Daemoonova přezdívka pro GM i na 4story,ale stejně mě to zajímá.
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • Přejmenování postavy je blbost...s postavou souvisí určitá pověst a ta by se neměla měnit změnou nicku(i když se zde všecko vykecá... :D)

      Jedinná přístupná věc tak požádání přes support a zavést kartotéku jmen(histrii nicků) ale to by chtělo udělat tu historii + větši zahlcenost supportu - podle mně docela dost - bodů .)
    • Přejmenovávání postav ve hře je blbost, protože některá jména si člověk, který NosTale hraje poměrně často, zapamatuje. Pokud je nějaký podvodník při expení (o zlato řekne předem, potom se odhlásí) se jménem třeba "TvojeMáma" , tak víš, že si na něj máš dát pozor. Taky zde na forku je myslím nějaký list se jmény postav, které takto, nebo podobně podvádějí. Změny jmen by jen zavedly chaos.

      Bod 4) bych také rád viděl v NosTale co nejdříve :)

      Vaše kachna ModularBoss73

      The post was edited 1 time, last by ModularBoss73 ().

    • Já osobně bych byl jen pro to,aby se dalo vyhledávat r-1 a r-2 a taky aby se daly hledat bedny z raidu podle r.

      Ty porty jsou blbost,to už bych radši udělal porty do pekla na jednotlivý mapy ve stylu červánkovýho portu,ale ukládat si třeba 30 navrátu,to neprojde.

      Jo a přejmenovat postavu si můžete a nic to nestojí,stačí jí jen smazat a udělat novou :)
    • Já to s těma portama pochopil tak, že by byl jen 1 amulet a mohl bych si uložit třeba max. 5 míst. A když bych chtěl použít návrat házelo by mi to tabulky na jména map a já bych si to prošel než bych naklikl tu správnou, a když bych chtěl mít port 6., tak bych si vybral, kterej port z těch 5-ti bych chtěl přepsat. Co se týče rkování mušlí, to je hovadina a co se týče bazar upgrade systému, tak to jsem za ANO, i když už je mi to celkem šumáč :D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • MrMorty wrote:

      magua wrote:

      po konzultaci kdyby jsme tě neznali ano, vzhledem k tomu, že tě známe by jsme takový nick nepovolili. Jinak co se podobnosti nicku hráč - GM jedná,tak jinak se to řeší pokud hráč existoval dříve než GM nebo naopak. ;)


      Nechci mít blbý řeči,ale proč se teda povolilo jméno Daemoon,když je tu hráčka ~Ðeamon~™,a byl tu hráč Demoon... Jako minimalně Demoona musel znát každý,a tam to jméno už podobné je.. Chápu že je to Daemoonova přezdívka pro GM i na 4story,ale stejně mě to zajímá.

      v době kdy se povolil takový nick našemu GM si nikdo neuvědomil, že zde na serveru již je hráč s podobným nickem, ano nějakou dobu kvůli tomu měl problémy, ale myslím, že to se již vyřešilo.