Zas mě něco napadlo

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Tak ja myslim, ze kdyby byly mozny treba 3 mista ulozit, tak ze skoro kazdy by sy ulozil port nekam do aktu 5 - jen 2 porty by byly draco a glacer....
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • a já zase myslím, jak psali jiní, že jeden stačí, pak tu máš mnoho možností jak se někam dostat, červánkový teleport, křídla přátelství atd.
      A ano vozítka by tím ztratili dost podstatně smysl, takže jestli se ti nelíbí, že pomalu běháš pořiď si vozítko. Nevím jak jsou ceny teď přesně, ale motorka či koberec se dají pořídit za pakatel.
    • Dokonce i kolem 4 kk a to si myslim, ze se da nasetrit i z prcku... Delanim cuby, xysen, dc peceti atd... Nebo je i to marco pollo z eventu a i kdyz je dost pomaly prckum to staci....
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Display Spoiler
      1) Možnost v NosBazaru vyhledávat věci podle prodejce. ( Ve výběru kategorií by přibyla možnost ,,Hledej prodejce", nebo něco na ten způsob)
      2) Možnost v NosBazaru vyhledávat hlavní a sekun*ární zbraně zvlášť.
      3) Nevím jak to přesně funguje, možná tu vymýšlím mýty, ale prý někde na jiných serverech mohou přejmenovat hráče, vím bylo to tu, ale mám k tomu takový dodatek.
      Byl by posílán item na přejmenování postavám s nevhodným/vulgárním nickem do schránky, bez možnosti prodeje/uložení do skladu atd... Pokud by za týden neměla postava vhodné jméno tak poté trest.
      4) Možnost rozšíření počtu uložených návratů [amulet by se vás před teleportem zeptal kam chcete(jako u běžného akorát by tam bylo víc kolonek ...)]


      1. když chci něco koupit v NosBazaru hledám předmět a ne prodejce. nevidím důvod proč hledat prodejce. leda že by mi někdo řekl že prodává víc věcí v NB ať se na to podívám.
      2. myslím že nikoho nezabije chvilka hledání v NB
      3. nevhodné nicky se řeší na ticketu nebo banem. pokud někdo má nevhodný nick tak to většinou a ví a je to úmyslně. takže kdyby mu něco takovýho přišlo tak by místo normálního jména tam napsal zase nevhodný. což se přes ticket nestane.
      4. více návratů? vozidla, teleportovací věže...
    • Taky nechapu argumenty na to, aby se mohlo ulozit vic míst typu: mate teleportovaci veze :) V mortazu ok... Ale port na alveus je naprosto zbytecny a krem je pro prcky...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Vozítka by těma více portama smysl neztratila:).Na glacíku je vozítka třeba a ikdyž si 99ka s horou přátel ne vždycky máš někoho na glacu,takže se ti to vozítko hodí:P dále pro něteré hráče jak jsem již v nosville viděl je to možnost se "předvést"...:D.Pro ty portíky bych byl taky určitě pro a kdy už ne úplně,tak aspoň třeba pro 80+.Jak už zde zmínil káďa-2porty už by byli obsazený na glacer+draco a 3. port by si mohl dát každý podle své...mmnt ztratil jsem nit...oblíbené činnosti:) někdo chodí lodku ať už si expit lvl nebo job na jiných spčkách-dal by si port k lodi,někdo do aktu atd... co se týče 80- těm sice stačí 1 port,ano vozítkem se s pomocí věže dostanou ze západního kremu do východního..:D.Co se týče změny jmen jsem pro absolutní NE protože to je kravina a zbytečně by vznikl chaos...toť prozatím vše :s1895 :s11560 :altt: :s1889 :altw:
    • lorddarthvader wrote:

      .... Jak už zde zmínil káďa-2porty už by byli obsazený na glacer+draco a 3. port by si mohl dát každý podle své...mmnt ztratil jsem nit...oblíbené činnosti:) někdo chodí lodku ať už si expit lvl nebo job na jiných spčkách-dal by si port k lodi,někdo do aktu atd...


      na lod - cervankovy teleport
      teleport draco/glacer??? Tak to Isalin muze rovnou zabalit a jet nekam na dovolenou. ..
      uz ted jak je moznost ukladat navrat na glacer/draco ... ztratil vyznam lod z nosvillu > mortaz

      tip: pouzivam stale a usetril jsem za to dost

      nastavit misto navratu/oziveni v Krem
      - kdyz chcete do Krem staci normalni navrat, tedy 300 gold misto 1000 pres vez
      - do nosville je to odtud zdarma

      takze nepouzivam vubec teleportacni veze, tim ztraci vyznam




      The post was edited 2 times, last by Rundolf ().