Návrhy z německého fóra

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Návrhy z německého fóra

      Ahoj, rozhodl jsem se vybrat pár návrhů z německého fóra a napsat je sem do jednoho vlákna. Málo kdo, pokud vůbec někdo čte návrhy z ostatních komunit. Pokud to bude mít ohlas, přidám sem ještě něco, pokud ne tak se na to vykašlu :D

      -> Možnost anonymního vkládání předmětů do Nosbazaru

      -> Výběr odměny na icebreaku - více zlata, méně pověsti / méně zlata, více pověsti

      -> Oznámení poznámkou, že item vložený do Nosbazaru byl prodán.

      -> Vypnutí elíků v Aktu 4 (kromě raidů)

      -> Zobrazení ve friend-listu / rodině kdy byl hráč naposledy online.

      -> Elíky které místo HP a MP dají hráči buff (elík na morálku..)

      -> Přidání více skill barů - návrh se objevil i na českém fóru


      -> Vlastní označení pro každou bednu z raidu - místo současného jednotného názvu, kdy člověk musí rozkliknout, aby viděl odkud je

      -> Kostýmy pro SP karty (výsledek ankety na německém fóru - 94% kladných hlasů)

      -> Zvětšení friend-listu - možnost vytvářet podskupiny

      -> Když zavřete chatovací okno s některým z přátel a znovu ho otevřete zmizí všechny zprávy - mohly by tam zůstat alespoň do odhlášení

      -> Možnost vložit zlato do skladu v minizemi (využití hlavně při větším počtu postav na účtu)

      -> Item který sníží cooldown (doba načítání skillů) v aréně talentů - o 10% - 20%

      -> Aukce v Nosbazaru

      -> Více místa v inventáři

      Pokud nikdo nebude proti přidám sem další návrhy a kdybyste chtěli udělám v první příspěvku takovou menší statistiku v podobě :thumbup: a :thumbdown:
      Your user account has been banned until Feb 10th 2019, 7:15pm: Týdenní blokace účtu
      Nikdo není dokonalý a občas i já zapomenu, že doublepost je povolen pouze v novinkách. :done:
      tomasbradac.cz

      The post was edited 15 times, last by Tomáš145 ().

    • Možnost anonymního vkládání do nb: nevidím žádný rozumný využití...

      Výběr odměn na ib: jedním slovem - hovadina

      Oznámení poznámkou o prodeji: neni to spatny navrh, ale překupníci, obchodníci a v podstatě všichni 90+ by byli zaspamovany nehoraznym způsobem, takže bych to viděl max když se prodá něco za např 10kk a víc... A navíc podle me je otázka několika vteřin zkontrolovat si po každým lognuti jestli se ti něco neprodalo...

      Vypnutí elíků na glacu: Elíků jako takových proč ne, ale svačiny typu zmrzliny atd nechat...

      Zobrazení ve friend listu kdy byl kdo online: Proč ne, ale tahle funkce by se mi moc moc moc líbila v rodinném seznamu a myslím, že by jí uvítilo vedení jakékoliv rodiny... :) Ač mezi členy by to asi nebyla oblíbená vymoženost... :)

      Buff elíky: tak tohle jestli projde končim s nt :) Jakákoliv karta kromě wara s morálkou je o 100% silnější, než bez ní, ztratilo by se tím kouzlo wara...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Me se z toho teda taky nic nelibi. Eliky na glacu je blbost zrusit. By se to zrusilo i v raidech tusim a treba pri takove vode jsou eliky docela potreba :D
      To kdo byl naposledy online bych pozmenila taky na tu rodinu. Treba jako je to v divokych kmenech, ze kdyz hrac nebyl na hre 2 dny, tak se u nej zobrazi cervene kolecko :D Neco takoveho.


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • Jo a ještě bych chtěl dodat k té funkci anomního vkládání, že by pak různí zloději a podvodníci mohli pohodlně prodávat věci, které někomu ukradli v nosbazaru... A kdyby si poškozený všiml, že se něco co je jeho prodává v nb, ani by nemohl na ticket poslat obvinění proti nějakému hráči...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Možnost anonymního vkládání předmětů do Nosbazaru -> za mě úplná pitomost. - K čemu by to asi bylo?
      Výběr odměny na icebreaku - více zlata, méně pověsti / méně zlata, více pověsti -> nevidím důvod proč by ne :)
      Oznámení poznámkou, že item vložený do Nosbazaru byl prodán. -> jak už tu bylo pro velké překupníky asi na nic ale navrhla bych možnost nastavení /vypnutí/zapnutí/
      Vypnutí elíků v Aktu 4 (kromě raidů) -> vidím v tom jen samé + proč ne :)
      Zobrazení ve friend-listu / rodině kdy byl hráč naposledy online -> Jsem plně pro :) (usnadní to vůdci práci)
      Elíky které místo HP a MP dají hráči buff (elík na morálku..) ->možná by to zpestřilo hru ale bojím se aby to nebylo už moc přeplácané.
      Přidání více skill barů ->proč ne :)
      Vlastní označení pro každou bednu z raidu - místo současného jednotného názvu, kdy člověk musí rozkliknout, aby viděl odkud je) -> dost by se hodilo při kupování např teď když je event a je spousta beden tak většinou vidím že člověk prodává 8x raidovou a 2x př Cuby. a člověk sitoho nevšimne takže zamě určitě ANO !
      Kostýmy pro SP karty -> nemuselo by to být špatné ale bojím se moc velké přeplácanosti ale zamě ano :)
    • -> Vypnutí elíků v Aktu 4 (kromě raidů) souhlas
      -> Zobrazení ve friend-listu / rodině kdy byl hráč naposledy online dobré jen v rodinách
      -> Vlastní označení pro každou bednu z raidu - místo současného jednotného názvu, kdy člověk musí rozkliknout, aby viděl odkud je Rozhodně souhlasím, najít valakuse mezi drakama a glacerama je děs
      -> Zvětšení friend-listu - možnost vytvářet podskupiny Může bejt :D
      -> Možnost vložit zlato do skladu v minizemi (využití hlavně při větším počtu postav na účtu) Rozhodně souhlááááááás
    • MuckMuffinka wrote:

      Me se z toho teda taky nic nelibi. Eliky na glacu je blbost zrusit. By se to zrusilo i v raidech tusim a treba pri takove vode jsou eliky docela potreba :D
      To kdo byl naposledy online bych pozmenila taky na tu rodinu. Treba jako je to v divokych kmenech, ze kdyz hrac nebyl na hre 2 dny, tak se u nej zobrazi cervene kolecko :D Neco takoveho.

      S tema elikama nemas pravdu Jess :) Jsou totiž jiná omezení v glacu pro použití elíků v raidu a mimo něj... Například v raidu de používat stoprák, ale mimo něj ne...
      A moc prosím o zaslání návrhu aby se v rod ukazovalo kdo kdy byl naposled online :)
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Jo to je asi pravda a stejně, když dá někdo jeden elìk v pvp, který mu doplní 1500 hp, moc mu to stejně nepomůže... :)
      A abych to shrnul: za mě jediný užitečný návrh je to zobrazování poslední aktivity v rod... Myslim, že kdokoliv jiný z vedení jakékoliv rod by mi dal za pravdu, že by nám to ušetřilo spoustu práce... :)
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • Mluví se o elikách a ne o svačinkách, ty bych taky nechal. A glac je hlavně o PvP co jsem pochopil teda. A těch pár Q tak se dá s přehledem dát i bez eliku. Nebo se dohodne skupina a mág nebude mít vulka nebo posíka a použije holly. S tím zobrazení aktivity rod taky plně souhlasím. To tu odsouhlasí asi všichni.

      The post was edited 1 time, last by mundy ().

    • To přidání více skill barů by se celkem hodilo. Myslím že nejsem sama, kdo si u každé sp dává skilly jinak a přehazovat je při každé změně sp je nuda. :D Takže rozhodně pro.
      Zrušení elíků na glacu. Proč ne, ale zrušila bych rovnou i lektvary a zesilky.
      Zůstání zpráv po uzavření okna by se rozhodně hodilo.
      Kostýmy pro každou sp? Určitě ne. Jen by se to pletlo. Myslím že křídla na nich bohatě stačí.
      Oznámení poznámkou o prodeji v NB taky celkem zbytečný. Každý se může v pohodě kouknout.
      Zvětšení F.L. je rozhodně zajímaví nápad.
      Pojmenování beden sice pro mě je trochu zbytečné, ale věřím, že ostatní hráči využijí.
      Anonymní vkládání věcí -> blbost.
      Výběr odměny na I.B. celkem zajímavé, ale zbytečné.
      Elíky na morálku taky zbytečné.
      A přendavání peněz to jde i přes nb (sice něco málo proděláš, ale na vyšším lvlu tich asi 10k je nic).
    • Určitě jsem pro zrušení všech elíků, lektvarů a dalších blbůstek na glacu, alespoň někde by to mohlo být férové...
      Zlato ve skladu v Mini-Zemi > určitě by se hodilo...
      Označení beden -> taky rozhodně souhlas, hledat 1 bednu mezi tisíci je těžké
      Zvětšení skill baru - rozhodně ano... měnit 10 SP není lahůdka a pak ještě přehazovat ty skilly... ne že by ty 4 sp k něčemu byly ale jako...

      Pro co rozhodně nejsem tak aby chodily poznámky z NB, totální spam...

      Ouje

      P.S.: AT by sem mohl hodit anketu :)
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

      The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().

    • -> Možnost anonymního vkládání předmětů do Nosbazaru -Podle mě by to k ničemu nebylo,fakt nevidím využití..

      -> Výběr odměny na icebreaku - více zlata, méně pověsti / méně zlata, více pověsti -Asi by to lidi využívali,ale tak moc potřeba to není

      -> Oznámení poznámkou, že item vložený do Nosbazaru byl prodán. -Spíš na fuknci povolit/zamítnout,jak jsou nastavení třeba odškrtnout automatické vstávání atd. :)

      -> Vypnutí elíků v Aktu 4 (kromě raidů) -Ták to moc nevím,pvp skoro vůbec nechodím,ale asi by to bylo hodně užitečné,podle toho,jak si lidi vždy stěžují na foru i ve hře :)

      -> Zobrazení ve friend-listu / rodině kdy byl hráč naposledy online. -Jak tu mnohokrát padlo,rodina ano,friend list by asi takové využití neměl :)

      -> Elíky které místo HP a MP dají hráči buff (elík na morálku..) -Nó..to je fakt :) kravina.Př. wkčka už jsou tak dost nabuffovaný a vzhledem k tomu,že většina luků těžce vydělává,by takovej war už neměl šanci.Popř,máme nějakej ten dbff co objevuje slabý místo a normálním hitem bude to wk brát jako skillem.

      -> Přidání více skill barů - návrh se objevil i na českém fóru -Plno lidem by se to určitě líbilo,ale já si skilly ani nic nepřehazuju,takže já bych v tom využití nenašel.Jasně,dalo by se s tím krásně vyblbnout,třeba,jeden slot-elíky,další-lektvary,další-jídlo,další-skilly a tak dále.Je to zajímavý nápad,nikomu by asi neškodil :)

      -> Vlastní označení pro každou bednu z raidu - místo současného jednotného názvu, kdy člověk musí rozkliknout, aby viděl odkud je -Jednoznačně ano.Je v tom v NBčku strašnej bordel.A vůbec,ve stáncích taky :)

      -> Kostýmy pro SP karty (výsledek ankety na německém fóru - 94% kladných hlasů) -Je to zajímavej nápad,ale ty kostýmy by jen lagovaly hru a jak už tu padlo,ty křídla jsou v podstatě kostým,vůbec,celá SP taky.Takže za mě spíš ne.

      -> Zvětšení friend-listu - možnost vytvářet podskupiny -Rozhodně,rozšíření Friend listu by bylo moc moc fajn,není co řešit,když si někoho chcete přidat a máte už 50 friendů a odebíráte si je,tak to nějak blbne.Zkrátka,dobrý nápad :)

      -> Když zavřete chatovací okno s některým z přátel a znovu ho otevřete zmizí všechny zprávy - mohly by tam zůstat alespoň do odhlášení -Rozhodně.Není co řešit.Když to okno navíc zavřu,a kamarád mi odepíše vteřinu předtím,ale já si toho už nevšimnu,zavře se to,a pak se ho jak kdybych ''neslyšel'' co napsal ptát,a on mi to znova musí psát :P

      -> Možnost vložit zlato do skladu v minizemi (využití hlavně při větším počtu postav na účtu) -Ano!Je to lepší pro šetřílky jako jsem já a navíc..dole v OZ,jak ti týpci dělaj třeba pírka 10k a do toho hodí za 1kk,tak by měli útrum,protože by si inteligentní člověk odložil prachy před tím do mini a na to si vzal třeba jen 100k :) +zmíněné přehazování peněz na účtu :)

      -> Item který sníží cooldown (doba načítání skillů) v aréně talentů - o 10% - 20% -Wat?Ne.Někteří by měli výhodu,např. když jde war proti warovi a jeden používá ten lektvar,tak ho může častějc stunnovat atd. :)

      -> Aukce v Nosbazaru -Zajímavý nápad,ale asi bych to moc nevyužíval..nevím,ale asi nevadí,když to tam není..

      -> Více místa v inventáři -Ehm..Ne.Možná to využijou lvly 50-70,protože tam maj furt plno Q itemů nebo ''důležitejch věcí'' z kterých si prostě neumí vybrat,co půjde pryč.Na ''vybavení'' má myslím každej jenom pár políček zaplněnejch,v ''hlavní'' je to asi nejtěžší uklidit a vyhodit~různé lektvary,elíky,Q itemy,nějaký matroše na + atd,a v ''jiné'' je to asi nejlehčí roztřídit,je tam plno hujerů :)



      ~Moje názory na věci.Asi to nikoho nezajímá,ale já se nudím,tak ked tu můžu postnout nějakej hujer tak proč ne :D
      C O M I C
      S A N S
      I S
      M Y
      M A I N
      I R O N Y
      L A Y E R

      The post was edited 1 time, last by OuJej1 ().