Úprava pranýře

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Úprava pranýře

    Myslím že hodně lidí by uvítalo vyhledávání na pranýři podle banu. A pokud ne, tak zásah do hry to není vůbec žádný a když už se patlali s předěláním celé strány nostale.cz na nový vzhled tak by mohli tuto možnost na pranýř přidat. Když už jsme u stránky nostale.cz tak by možná stálo za to tam nahoru do toho zeleného řádku přidat pranýř. Protože kdo se chce dostat na pranýř musí jít přes forum..

    Toť vše k úpravě pranýře, fps

    The post was edited 1 time, last by fps ().

  • Podle banu? Kazdy GM k tomu pise jinej duvod. Vyznam je stejny, ale jde to napsat vice zpusoby. Muselo by se to v tom pripade sjednotit. Nebo obcas k tomu pisou: priste perm. Ja osobne tuhle funkci nepotrebuju :D Muze mi byt celkem jedno, kdo ma ban. A kdyz je to nekdo znamy, tak se to stejne od ostatnich dozvim :)


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Já bych stím souhlasil, samozřejmě by se muselo udělat pojmenování duvodu banu nějak....jednotně(jak psala jess :D)

    Ještě bych ale přidal i datum konce blokace do hledání, pro svině bulvárního typu kteří potřebuí mít o všem přehled :D (nesnáším angličtinu takhle uprostřed věty ale toto si neodpustím.....like a Dengee monkey :D)

    A když už je řeč o pranýři....hodil bych volně přísupnej pranýř fora....někdo jako já kdo má perma přihlášení na forku se nedostane k duvodu banu pokud bude zabanovanej :D A to je rozhodně špatně :)
  • fps wrote:


    Myslím že hodně lidí by uvítalo vyhledávání na pranýři podle banu. A pokud ne, tak zásah do hry to není vůbec žádný a když už se patlali s předěláním celé strány nostale.cz na nový vzhled tak by mohli tuto možnost na pranýř přidat. Když už jsme u stránky nostale.cz tak by možná stálo za to tam nahoru do toho zeleného řádku přidat pranýř. Protože kdo se chce dostat na pranýř musí jít přes forum..

    Toť vše k úpravě pranýře, fps


    Vyhledavani podle banu by muselo predelat celou databazi ...
    A jestli nekdo je linej klinout na foru a pak pillory ... tak muze rovnou napsat nostale.cz/pillory
    a jestli tam chodis tak casto a mas beznych prohlizec tak staci napsat "pill" a nabidne se ti samo.
    Na hlavni strance ma byt o novinkach a info o hre ... myslim ze pranych tam nepatri. Maxilne uplne dole, nakonci stranky.

    P-S-Y wrote:


    Já bych stím souhlasil, samozřejmě by se muselo udělat pojmenování duvodu banu nějak....jednotně(jak psala jess )

    Ještě bych ale přidal i datum konce blokace do hledání, pro svině bulvárního typu kteří potřebuí mít o všem přehled (nesnáším angličtinu takhle uprostřed věty ale toto si neodpustím.....like a Dengee monkey )

    A když už je řeč o pranýři....hodil bych volně přísupnej pranýř fora....někdo jako já kdo má perma přihlášení na forku se nedostane k duvodu banu pokud bude zabanovanej A to je rozhodně špatně


    Jsou tu funkce sort na vsech sloupcich (nevim proc ale funguje jen jedno smerne). Takze kdyz das podle "Zablokován do" a najedes na strance 85(+). Najdes mez mezi perma a normalni ban. Vsechno tu je ... jen hraci jsou lini.




  • pokud vim omezeni maji jen na francouzskych severu/foru.

    Jinak na vsech forech bany/warny jsou pristupne vsem.

    Pokud mas perma prihlaseni tak staci smazat udaje o prihlaseni (najdes v nastaveni prohlizeci) alias cookie apod.
    Nebo pustit v jinem prohlizeci kde neni auto. prihlaseni. Nebo pokud mas chrome ctrl+alt+N ... pusti se ti anonymni prohlizec




  • Zase nová informace :) dneska mě nějak zásobíš...hold od doby co mám mladou jsem na anonymní prohlížení(spustitelné též pravým kliknutím -zvolit v nabýdce -na ikonku chrome - lišta start :D) uplně zapomněl :D

    Bohužel jsem o tom mladší nevěděl a v té době ty bany byly :) ted už jsem se snad polepšil(až na tento spamík kterej píšu ze zdvořilosi -> jako dík :D ale myslím že i pár dalších o tom neví, snad se tímto poučí :)