Pomoc andílků je málo

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Pomoc andílků je málo

      Ahojky všem pokud píšu špatně omlouvám se nevím kam se mám obrátit a na foru nejsem zaběhlá:-)
      Chtěla bych tímto upozornit že andílků je v této době moc málo a bylo by potřeba vyrovnat obě strany bylo by možn požádat aby nekdo s rod přešel k andílkům aby i my jsme meli 2 raidy za den a ne jeden a to jeste v noci kdy uz hraci převažne spi myslim ze oslabeni andilku bylo vzdy ale tohle uz je opravdu extrém je nas par a pokud se to nevyresi prejdem tedy k demonum a tim padem bude problem i u demonu nebudou raidy
      děkuji moc za ochotu a pochopeni snad se nejak toto vyresi aby glac byl zas tak jak ma na obe strany spokojenosti:-) :altw:
    • Medul doufám že to byl vtip :) já osobně si myslím, že je vás víc než dost, když se domluvíte s pár hráči tk sejmete na glacu skoro všechny démony, tkže opravdu si nemyslím, že je třeba dalších hráčů k andělům to už by si démoni neškrtli vůbec pokud by se tam sešli skoro celé rodiny andělů
    • Taky si říkám, co je to za blbost ((nic ve zlým)), jelikož právě jsem byla na Glacu a andílků je tam dost :) Víš, ono to záleží na tom, kdo z andělů/démonů je právě online. Někdy je to vyrovnané tak akorát, jindy zas převažují andělé/démoni. A s těma raidama si to tak neber. Já taky někdy nemám za den ani 1 raid a taky neumřu ;)
    • Davide ano andělů je docela dost. Ale s porovnání s démony, kdy většinou připadají na 1 anděla tak 4 démoni, není fakt vyrovnaný. Navíc u andělů je řekla bych i většina starších lidí z nostale, kteří nemají 24 hodin času na to, když přivalí horda démonů že chtějí rušit. Takže souhlasím s Medul.

      A ještě pokud tu říkáte, že andělů je dost.. Tak furt nebrečte, že nemáte koho zabíjet.

      The post was edited 1 time, last by ke$hik ().

    • No posledně ani nepoznáváte moc darkness. :D Je pravda, že u andělů je víc starších hráčů a navíc permanentně tam chodí asi 4 rod. Statistika pro nás anděle je vážně skoro 1 proti 4 a to nepočítáme rozdíly lv. a eliky... Nicméně počet by měl být vyrovnaný, takže si myslím, že je to zatím otázka času, jak to bude dál.
    • Čao, takže pokud vím tak vyrovnanost andělé vs. démoni moc není, jak už psali ostatní nahoře. Vždy když tam jdu, a to tam jsem většinou furt když nemám co na práci, tak tam jsou dvě rodiny a to mi jako ancelloan a medulinky revolta (občas teda nějaký ty menší rodinky co tam jsou jen do počtu ^^) a pár lidí z darkness a to tam jsou tak nanejvýš tří možná i čtyři. Nic proti darkness, ale poslední dobou se ničeho nezúčastňují na glace. A navíc pokud vím tak démoni mají taky dost silných hráčů/hráček, kteří dokáží rozdrtit i lidi z darkness takže nevím proč říkáš, že když tam někdo z darkness dojde tak si ani neškrtnete. Poslední dobou jak už jsem psal je málo andílků, ale je jich dost jen když je cca 5% do raidu jinak tam moc lidí není. Ono když už tam dojdeš cca v 50% a najednou se na tebe nažene horda démonů a daj ti milion stunů tak už to je něco, nemůžeš se z toho ani pohnout.

      Takže souhlasím s medul, aby přešla jedna rodina k andělům, teda pokud nějaká rodina bude chtít. Podle mě by to bylo pro všechny lepší. Přeci jen vzpomeňte si jak vypadal glac cca před třemi lety.To bylo podle mě dost vyrovnané, když se dokázali andělé i démoni sjednotit a třeba pokusit se přerušit druhé straně raid. :) A jestli se vám to nelíbí tak třeba, když s tím hlavy rodin budou souhlasit,zkusit rozdělit TOP rodiny aby byla půlka TOP rodin u andělů a půlka TOP rodin u démonů, třeba by se to zase dal glac do pořádku. :) Toto všechno je věc mého názoru takže si mě klidně hejtujte mě to bude fuk. :)
    • Pokuď se jedna větší demonská rodina rozhodne, že půjdou k andělům, tak budou mít andělé velkou převahu (podle mě)
      Je to pravda, že u demonů je hodně lidí, ale většina z nich nemají dmg a lehnou na pár ran od 85+ a pokuď se andělé dohodnou, tak nám můžou vpohodě zrušit raid ale jak se už psalo, tak andělé jsou většinou starší hráči (15+) a nemají čas hrát, protože se musí učit/pracovat a mají i real život.

      Glac před třemi roky?
      To bylo ještě vyrovnaný, protože hrály nejsilnější lidi. (např. Para, Twin, atd...) Prostě se musíš srovnat, že to takhle už nikdy nebude, protože dřívě uměly hráči přemýšlet.

      Za pravopisné chyby se omlouvám -,- :D

      Sig by Siska
    • No už jsem se poučila ,že žadat o pomoc v této hře je zbytečné ,přesto že andílku je malo si stojim na glacu jsem každý den a nemam s toho radost .Je pohodlnější řikat že na andělské straně je darknes vic nepotřebujete je pravda ze tu hraje vice dospělaku a ty nejsou 24hod na nt a běhat v par lidech glac si to vyzkousejte co kdyby bylo najednou mene demonku to by se křičelo....kolik rod s andělskych je ted funkčnich oproti demonskym ale nema smysl nekoho presvedcovat jediny komu muzu podekovat je rodina angeldeet nebo jak se píše ty me prosbě o pomoc bez vahani pomohly i kdyz je jich min ale kazdy hrac je ted pro nas podporou a za to jim velike dík.A k andilkum jsem sla pravě proto že jich je vždy méně,neni problém přelézt a posilnit stranu demonků proč ne :-)))vždyt andilku je dost přeci:-) nu tak uvidime
    • V odpoledních hodinách to je, co se počtu zabití týče, na Glacernonu většinou vyrovnané, ale když se na Glace dělá nějaký event, jde jasně vidět, že andělé moc šancí nemají... Takže všichni ti, co to svádíte na Darkness, že to na glace vyrovnávají, přijďte se podívat k andělům, kolik lidí z Darknes tam během dne uvidíte... ;)

      "I když je život pes, nedá se ochočit." - L.K.
    • Hře se už nevěnuju nějak aktivně.. 3 x týdně na hodinku si tam asi zajdu... Teď jsem na hře denně hodinu.. což je o o poznání víc.. a když tam jsem,tak ihned jdu na glac..
      Andělé mají Darkness?
      Nic proti,ale za celej tyden sem tam viděl jednou sedět Sisi,a to bylo vše..
      Andělé mají víc TOP?
      Andělské rodiny které stojí co k čemu jsou Darkness,Sarg.,A již zminěný Anceloan,Revlota
      A aktivní co z toho jsou? Vidím tam vždy cca 3 z Sarg,5 z Revolty,a 5 z Anceloan .. (Tím myslím když není raid/ nový měsíc)
      A demonské rodiny,jako je Survivors,Drakovci,Speranza,Infinity, a tuším že i TCHO jsou démoni.. To je nic?
      Ano,máme tam kvalitnější hráče u andělů(Né zase všechny.),ale zato nás je míň.. Stává se mi často ,že tam jsem spolu s dalšíma 20 lidma.. z toho 5 80+,a demoni u nás ,všichni karty +13,a co vyleze tak je dole..
      A jestli mi chceš říct,že TOHLE je fér,tak uznávám. :) (Na tom glacu bylo dalších 5 lidí od nás.. co se nedokázalo dostat přes ty co ještě čekaly na "free body"
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)

      The post was edited 2 times, last by MrMorty ().