Nový update - diskuze a hlášení chyb

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • EmptyLover wrote:

    Tam jde o to abych věděl jestli vůbec má cenu potom ten raid dávat když budu mít 0 pointů třeba.
    Na co ještě čekáš? Budeš odměněn: sbírej akční body a získej Mithrilové medaile! Za každou sekundu, kterou strávíš v aréně, Ti bude odečten jeden akční bod. Body získáváš za:

    - použité schopnosti

    - způsobené poškození

    - obdržené poškození

    - Zabití



    Takže pokud je to stejný jako aréna, tak body skáčou stejně...viz. kdo nečetl update na Nostale.CZ
  • Tohle se týká bojové arény, nikdo nepsal že raid bude jako bojová aréna, já se pouze ptal zdali bude někdy nějaká tabulka a myslim že právě já jsem jeden z těch co upozornil na nejvíc chyb v tom textu takže myslím že zrovna já to četl, tak nebuď ofenzivní vůči Mě.

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • ty taky děláš zrovna chytrého když jsem ten příspěvek sem do toho tématu (nezakládal jsem další stupidní multi thread) ohledně toho taky přidal a ano napsali, ale hráč si to musel zjistit že to někdo napsal u nás to nikdo nenapsal bohužel, a otázka byla samozřejmě vedená směrem na vyšší posty ne na vás díky za nesmyslné odpovědi.

    Příspěvek si založil půl hodiny po tom co už to bylo v tomhle tématu, bral bych to jako multitasking a huntění témat ^^

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

    The post was edited 2 times, last by EmptyLover ().

  • Uklidni se, nikdo není na tvoje pubertální výjevy zvědavý :) Máš-li potřebu někde brečet, zde přidávám odkaz na jedno moc krásné zařízení :) bohnice.cz/
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • EmptyLover wrote:

    Tohle se týká bojové arény, nikdo nepsal že raid bude jako bojová aréna, já se pouze ptal zdali bude někdy nějaká tabulka a myslim že právě já jsem jeden z těch co upozornil na nejvíc chyb v tom textu takže myslím že zrovna já to četl, tak nebuď ofenzivní vůči Mě.
    Že raid bude jako Bojová aréna jsem psala v tomto příspěvku včera ráno:

    Maintenance 10.08.2016
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Do raidu pokud se nepletu můžete jí milionkrát, tak proč do arény jen dvakrát a systém píše jednou ? Tam jde o tento bug, že jde tam jít 2x a psáno je jednou. a poté vás to odportí úplně někam do onoho místa

    ať už je to jak chce, ať je raid třeba teď jen bojová aréna a budem tam v rodině mezi sebou bojovat stále to není odpověd na mojí otázku na kterou sem se ptal a která v tomto spamu od plevele nostale zanikla, ptám se znovu


    BUDE NĚKDY TABULKA S POČTEM BODŮ ABY ČLOVĚK BYL V OBRAZE PŘI RAIDU, NEBO PŘI BOJOVÉ ARÉNĚ ? (RÁD BYCH SLYŠEL ODPOVĚD OD NĚKOHO KDO MÁ PŘED JMÉNEM DODATEK GM)


    Ano můžete mě zabanovat za použití capslocku ale jinak by zase na to odpověděl nějakej pleb a to já nemám za potřebí tady když se ptám GM

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

    The post was edited 1 time, last by EmptyLover ().

  • Na to nemohu odpovědět. Co vím je, že nic takového nebylo v plánu, čili co můžeme udělat je, že vzneseme na toto vylepšení požadavek resp. dotaz. Jakmile zjistím více, dám vědět.
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Děkuji za odpověd, a budu rád když tedy tohle přibude, i já určitě i ostatní by rádi věděli jak si na tom v porovnání s ostatními stojíme, teď je to taková loterie, člověku stačí vědět že třeba před ním hráč má o 200 bodů víc aby na sobě začal víc makat, a dohnal ho...

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Jedná se pouze

    *BloodWarrior*123 wrote:

    Nevím, jestli jsi četl pravidla, ale propagovat něco, co není od firmy gameforge je zakázané! ihned ten odkaz smaž !:D :D xd
    alt+s

    Jde tam pouze o propagaci dalších her, a tam to i tak platí tak, že můžeš uvést název, jen nesmíš přímo říkat že je to strašně dobrý a že to musíme všichni skusit a tady že máte odkaz a tak :D Takže ty bohnice, diskutabilní 8o

    Edit: SeM02- je tam psáno sakra, že je to i pro menší lvly!!! to znamená že menší lvly budou dostávat více bodů v průměru než větší lvly, aby - i když mají menší poškození - mohli mít 1 000 bodů a bednu. To se ale týká pouze raidu. Aréna jak je psáno je jen pro ty nejsilnější, tam se žádné menší lvly zvýhodňovat nebudou.

    The post was edited 2 times, last by Vítězslav ().

  • SeM02 wrote:

    no pokud si myslíš že bys získál 1000 bodů a víc tak musíš dohánět spíš lv hlavně pouze 88lv a víc získají 1000bodu neboť už mají eq i dmg
    já jsem 84 lv a sotva jsem dal 200 bodu
    Sorry já nemám problém(Stalo se mi to pouze jednou a i tak jsem byl napsaný jako první (Měl jsem 939 bodů, druhý na proti straně měl 800) s tím získat větší počet bodů v bojové aréně, já mám pouze problém to že 15minut na blind jedeš něco a pak zjistíš že je někdo před tebou, nebo 10minut zabíjíš bosse a pak zjistíš že nedostaneš bednu že si tam byl moc dlouho (Protože se na raidu body i odečítají za tvojí přítomnost)

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • oujeacekxml wrote:

    Zdravím, může mi laskavě někdo vysvětlit co ten nový update má znamenat? Lukostřelec - totálně nehratelná classa, war to převálcuje, mág to převálcuje a vrah - který byl taková ikona výhod pro luka - dostal dost *fuj* nerf.
    War - neporazí to nic, mohlo by si to v TA naběhnout klidně do 50 lidí a stejně by to přežilo, co to jako je? (mluvím konkrétně o sp 1 a 2). Mág - z DG se stala ikona mága, ice má range jako kráva a holly se tváří, že je prospěšný. Nové časy OB - to se opravdu povedlo, ta komunita je takhle dost malá a ještě se bude dělit? Mám tušení, že 80+ OB ve 12h se ani nešla, protože nebyli lidi. Tohle se GF a Entwellu opravdu povedlo, za tu dobu co tu hraji tak větší sra*ka patch ještě nebyl. Komentujte, diskutujte ale pochybuji, že mi někdo na to změní pohled, spíš si myslím že hodně lidí to bude vidět stejně.
    -ouje-
    Co to ty *** provedli ? Absoluntě *** všechno co na tý hře bylo zajímavé hezké nebo cokoli. Co todle jako má znamenat?! Neříkejte mi že to takhle máte v plánu nechat? Kolik z nás hráčů do tý hry narvalo mrtě peněz aby sme měli dobré skilly,postavy nebo bůh ví co. A k čemu ? K tomu aby na 95% *** absolutně všechny výhody postav. X( X( Celej tento update je absolutně k ***. Údržba serverů proběhla a je velmi užitečná. Můžete třeba chodit jako *** do jednoho portálu třeba 10x a možná po 11pokusu se dostanete na druhou stranu. Tak na 10sec. Poté se můžete znovu 10pokusit o cestu na druhou stranu portálu. Opravdu máte v plánu nechat tendle update ?? Tento update je nejhorší za celejch 6let co tuto hru znám. Nedokážu pochopit tuto logiku. Ta hra měla hratelnost a všichni sme si zvykli na svoje schopnosti atd. Všechni sme měli určité výhody na svých SP kterých sme mohli využívat. Ted to není ani k smíchu ale spíš k zblití -_- SP2 lukostřelce je vrah a měl svoje výhody i nevýhody. Ted ta postava je absolutně k *** :chainsaw: . Možnost skrytî se ve stínu byla asi ze 3minut stažena na možnost štěstí bud 15sec nebo 1min. To samé možnost schopnosti crew up. Byla na minutu. Ted je to 5 sec?!!!!! To je absolutně k zblití ! 2pomalu nejdůležitější schopnosti na této SP sou ted tak k ničemu že by tam rovnou místo nich mohlo bejt kouzlo na to abyse ta postava změnila na růžovýho zajíčka kterej sám sobě ubírá HP. Opravdu nedokážu pochopit logiku toho *** kterej tendle *** update vymyslel. Do tý hry už sem narval tak 2litry. A absolutně toho lituji jelikož ta hra míří do obrovský *** !! Opravdu ***!
  • Kéž by 2 :) Sice jsem do toho nenarval tolik jako kdysi Parazit nebo takovej ten luk co pobíhal s destrem +15 na glacu (na nick si nevzpomenu) ale i tak to není malý číslo. Udělali z toho nehratelnou sra*ku no :) Místo toho aby lidi vydělávali expili, zabavili se a odpočinuli si, je ta hra teď už jen o výdělku, protože OB jsou omezené, glac už pořádně nefunguje a ještě sem přidají update který se nám vysmívá do obličeje :) :altr:
    Edit:
    Mně přijde že ti lidi z Entwellu nebo GF nebo kdo má na starosti takovýto výplody vůbec neví, co dělají..

    Mám pocit že Entwell vyvíjí tu hru a GF to pouze propaguje a staré se o věci jako je NosMall a pak hosting na serverech :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().

  • Proč posilují již OP SP místo toho, aby buffnuli ty "nepoužitelné"? Poss má 15% šanci že si proti němu neškrtneš, wara nejen že netrefíš, ale ještě dostaneš permastun (jako já používám hrošák, ale dneska v talentce nedal tuším 93 kanon absolutně wara nějak 88, který měl mnohem horší eq).. Vůbec nepobírám proč nevylepší třeba 7SP wara, destra atd?! A jak už sem psal, proč kazí 1 OP SP a ne všechny?!
  • Jo jo, warův perma stun. Dnes jsem byl v TA tuším proti hráči Prometheus (nevím jak tam má ty znaky :D). Aktivoval se mu asi 4x klobouk Laureny a jenom dával na našeho posse stun a stun a stun... do zblbnutí =D
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Tak aby tu byli názory většiny :D Za mě osobně si myslím že vrah jako takový dostal silné vylepšení, protože doposud spoléhal jen na to, že mu někdo nabije :) Nyní má 2 nabitý, kratší CD háku aspol. A nejsem sám, co říká, že vrah je nyní více o tom, jak to kdo s ním umí, protože když umíte, složí 79 i 99 (Ach, ta ignorace obrany, až moc OP BUFF). Mág dostal neuvěřitelně silné výhody (viz. Red, Ice a Dg, potažmo Dgčku stačí se pohybovat, sundat buffy a útočit). A War je nyní vůči lukům neuvěřitelně bufflý (65% res. útoku z dálky + moral + 100% Stun) a to nepočítám, že tu není upravená morálka jako na SE kde mají warové ještě na 60 sekund zvýšený dmg (Úroveň hráče × 4).
    Tenhle patch spíše upravil Spčka tak, aby když se za ně dobře zahraje, tak i o hodně vyšší lvly měli co dělat.
    PS.: Vy co si stěžujete, že vrah je nepoužitelný, člověk od nás z rodiny hraje vraha cca 4 roky, a patch z něj udělal 'Terminátora'. A to má r6 EQ :) Tudíž si myslím, že váš pláč není nic víc, než jen důkaz toho, že jste za vraha jen neuměli.

    Co se týká glac raidu .... Neuvěřitelná kravina co Entwell vymyslel. Udělat z raidů mapy typu bojové arény ? Děláte si srandu. Rovnou je nastavte jako PvP mapu, ať nám snížíte Dmg o 50% a tím znemožníte jiným rodinám dávat raidy typu Voda. Absolutně nedomyšlený. Nikde není vidět kdo má kolik bodů, kolik se dostává bodů, zdali se při úmrtí body ressetují (jako to je s Expem na lodu).
  • Taky se vám stalo v té nové glacové arénce po úmrtí v její poslední sekundě proměna v mrože, který byl víc jak 30s a mohl procházet portály ?
    Já ten efekt mrože měl víc jak 6 minut a skončil teprve, až mě druhá frakce zabila !!
    Jak všichni víte mrož nemůže používat skill takže veškerá obrana nepřipadala v úvahu.