Body na SP

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Ahoj, jak už název napovídá, potřeboval bych poradit s rozdělením SP bodů na SP kartách a to konkrétně na těch pro lukostřelce...Omlouvám se pokud tu to téma už někde je...(S mojí blbostí a slepostí bych se tomu nedivil :D)...Předem díky za každou radu nebo alespoň odkaz na téma s podobnou otázkou :) :altw:
  • Chceš to uplně vše nebo jen některé? (tuším že jsem sem už někdy psal lovce, wk, vraha....tak jestli nenašels)

    dále to chceš na pvp nebo pvm? ono je to přecejen 6karet pvp+pvm cca10variací(některé se na pvm nehodí vbc) pak chceš to obecně nebo pro nějakou skupinu, dále na kolik bodů by jsi to tak chtěl(obený zápis v poměru se moc dát nedá :D)
  • je to nějakejch 118 bodů a to je nic :)

    Lovec....v pvp s tak málo body nwm nwm...utok:element:hp asi 5:1:3/2,5? To by si myslím mohlo fungovat, bohužel až na větších bodech, pro tvoje 50+5 nejspíš 30,0,1,- kde - je zbytek

    Vrah...takovejch 10do elementu(proti protivníkovi bez rezu to dá s nabitím velký pecky a nestojí to ani moc bodů) dále utok:hp defacto jakkoliv, jsou vrahové přes krvácení (malej utok hodně hp at vydrží) nebo ti co tě prostě sundaj ani nwš jak...u vraha si dej body podle toho jak hraješ (ale asi bych si hrál s poměrem 3:1, 2:2 - utok:hp)

    destr....na toho kašli pokud nebudeš mít ostatní karty a EQ dobrý, na 50+5 se pro něj nevymyslí pořádný body tak aby byl hratelnej v pvp :) (pokud nejsi 90 a nejdeš proti 90-)

    WK...tady to bude zajímavější, na pvp jsem ho nikdy nehrál, stačily mi body 40,0,81,30.....což je poměr 4:8:3 pro utok:ele:hp, ale nwm jak to bude fungovat na malých číslech, nejspíš to bude naprd :D, jiný ti ale tedka narychlo nedám...

    Kanonýr...pro ty malý body asi něco jako lovec :)

    6sp....tu jsem nehrál, dycky jen proti ní, ale řekl bych že na pvp kartu se hodí to co má 5sp a 1sp v tomto rozepise :)


    Snad ti to pomůže a nejsou to body uplně nanic...pro ty malý čísla a ještě poměrem je to celkem nepřesný, dále to mnohonásobně zlepšují mušle takže se daj vymyslet "originální" kombinace :)