Upozornění: Fake stránky NosTale?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Upozornění: Fake stránky NosTale?

    Zdravim,
    prredem se omlouvam ze to je bez diakritiky, pisu na tabletu, hned jak budu u pc tak to prevedu .
    K tematu:
    Chci tu upozornit hlavne neznale hrace na nove podvodne stranky nthack.freeserver.me, tyto stranky jsou delany do podoby NT stranek takze dokud se nepodivate na adresu, nepoznate rozdil.
    Je tu kolonka kde se muzete normalne prihlasit, JE TO PODVOD!!!Jakmile zadate id a heslo tak vam hned nejaky clovek co to spravuje zmeni udaje, je nemozne pak dat chybu zpet. Nejlepsi je tyto stranky ignorovat a vubec na ne nelezt, podle toho co jsem videl tak maji uz minimaln 20 uctu s levlem 50+ coz je skoda protoze par tech hracu bylo dobrych.

    Co delat s lidmi kteri pisou tuto stranku?
    Ihned na cernou listinu, neuvidite co pise a budete mit klid, staveji shopy v nosville, take ignorovat!!!

    Znovu pripominam ze toto je upozorneni hlavne pro mene zkusene co si mysli ze je ten odkaz presmeroval na nostale stranky.

    Dekuji za pozornost a preji dobrou noc :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 2 times, last by oujeacekxml: E1: Prepis nadpisu E2: Par uprav ().

  • Jn, vzdy jen vykradou veci a pak dal spamujou, tim se banem zbavej prazdnyho uctu a veci si daj na hl, kez by to GM meli pravo vystopovat, 1 z ukraadenych uctu byl hrac ktereho sem si docela jako prcka vazil, hold pokud si clovek nezkontroluje adresu webu tak muze mit po vsem.
    Predevcirem me zase nejaka holka zkousela okrast zkrz gameforge uctu, je blby ze kdyz nekdo zjisti heslo k tvemu GF uctu tak ti muze zmenit udaje na vsech uctech ve vsechh hrach od GF...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Je pravda ze za kradeze si dnes muze 20% lidí samo, ja se takhle minule nechtene naboural nekomu na email jen pro to ze mel strasne easy heslo i kdyz je pravda ze ja v prvnich momentech take myslel ze to je norm nostale, nastesti ja sem takovy puntickar ze si vse kontroluji takze mi to hned docvaklo, ted kdyz jsem to sem hodil tak ocekavam ze do tydne si zmenej stranky, preci si jen nenechaji stejne stranky, ze?
    No doufam ze lidi maji rozum a nebudou tam zadavat id a hesla.... Uz takhle je dost hracu z CZ komunity co hru opustilo kvuli casovemu presu...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Naruto_ wrote:

    Já na takovédle věci už nenaletím,naposledy se mi to stalo když to byla jiná stránka ale ze vzhledem facebooku.Neříká se tomu phishing?Mě připadá že takových krádeží je tu mnohem víc než kdysi.Třeba o výkendu mi zase někdo psal jestli nechci ntčka,ale že potřebujou email.

    spíš bych to nazval lidská blbost.

    každopádně dohledat se dá mnoho věcí, ale vzhledem k tomu, že u počítače nesedíme 24/7 tak pokud není žalobce není ani soudce... k tomu všemu slouží ticket ;)
  • Me teda v posledni dobe hodne lidi psalo jestli nechci napr. 600 ntcek, ale az mi pridou mam jim koupit koberec :) :) a kdyz sem je poslal do haje zacla mi vetsina jeste nadavat... :) :) :) a jak ste psali ze z 20% si za to muzou samy lidi, tak podle me si za to muzou v 99% pripadu...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Dobrý den, tady ten co spamuje v nosvile (možná mě znáte pod jménem Darky)
    takže asi jako 1 bych chtěl říct že nthack.freeserver.me je FAKE
    za 2 chci říct že aktivita adminů na nostale je opravdu ubohá dám vám důvody :
    spamuju na nostale celej den a admin příjde až někdy večer a dá mi ban
    chci se zeptat co tím vyřeší ? NIC
    za 3 je to debilita lidí že to používají a jde vidět že lidi kdo to použily neuměj hrát fér takže je to jen dobře :)
    za 4 ano mám hl postavu a plánuju rozdat všechny peníze co si našetřím
    Děkuji a naschledanou ..

    Darky
  • Ty tvoje kecy mi silně připomínají ty z filmu Smrtonostná past 4.0 - Já jsem ten dobrý tím, že ničím zemi jí otevírám oči...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • že jo a ještě má kecy typu já nic ja nejsem ten špatný...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Darky459 wrote:

    Dobrý den
    a kdo říkal že jsem ten dobrý ? já ne říkal jsem že to že lidi co by v budoucnu mohli i podvádět už nebudou :)

    Děkuji a naschledanou

    Darky

    Zjednodusene tim rikas ze ty si ten hodnej co ocistuje Nostale od podvodniku...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Podle mě to je celkem ubohý, jak spamují v NV, aby si ukradly pár věcí od prcků, který na ten fake naletí. Trochu se musím zastat prcků. Nemají tolik zkušeností a většina nemají účet na fórum hry a to je hrozná chyba. Taky se přiznám, že jsem (v lv 67?) naletěl na fake hack, ale naštěstí to byl německý hack, takže mi nemohl nic ukradnout. Každý někdy začal a nikdo od začátku všechno vědět nemůže.
    Vzkaz pro GM -> doufám že to není důvod na perma ._. :D jestli jo tak PM ._. :D mám dobrou výmluvu na tuto ._. :D

    Sig by Siska
  • Dobrý den
    Admin team zabodoval ! :D dali mi perma na postavu kde jsem měl 16kk ! :D a koho to zajímá ? :D opravdu si myslíte že to dělám kuli penězům ? :D v spamu budu pokračovat dál :D a toho účtu s 16kk mi není vůbec líto :D vlastně sem si ho chtěl jednou nechat zabanovat nebo ty peníze rozdat takže :D
    a mimochodem kolikrát mám ríkat že to dělám pro srandu ? :D (ano jsem svině a nestydím se zato)

    Děkuji a naschledanou

    Darky
  • A nechtel si? Nevim, co je to ted za trend delat bordel a nechavat si dat ban, abyste pak mohli psat, jaky jste borci, ze mate ban a ze je Nostale hrozna kravina :D

    Jinak ohledne fake stranek.. Bylo to tu psany uz tolikrat, ze se nema nikomu verit. Ale chapu, ze je to pro nezkusene hrace, kteri treba na forum nechodi tezke. Proste nikdy nikomu neverte :)


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating