Změna v NosMall - diskuze

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Změna v NosMall - diskuze

    Zde můžete diskutovat o změně, která proběhne v NosMall, jak bylo oznámeno ZDE .

    Dodržování pravidel fóra a slušného chování je samozřejmostí :whistling:
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Totální blbost, jestliže sem přijde zase pár chmatáků tak drahý nedrahý a cokoliv v nostale ztratí cenu, to je jako kdyby jste dali farmáři který umí sotva německy čínskou republiku a měl by jí vládnout sám... Kdyby radši navrhli nějaké změny co se netýká nosmallu... ach pardon, kluci z GF jsou moc nároční...
    Pokud toto bylo nějak nevhodné tak to rovnou můžete smazat ale je to můj názor...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Nevím co k tomu dodat... Buď se v GF nudí tak vymýšlejí voloviny (aspoň tak mi to příde)
    V jiných zemých mají jinou cenu nostolaru jak u nás a už jenom kúli tomu mi to příde jak blbost, něco takové vymýšlet...
    Radši by sem uvítal tu variantu když si hráč múže koupit, nazeveme to ten "valoun" za nejakou částku např. v rozmezí 10 až 99 NT koupí a sám si ho prodá za jeho uváženou částku :D
    Omlouvám se za pravopis.. Moc i,í/y,ý -.-"
    Hraju jen pro zábavu!
    Dobik_CZ :crazy:


  • Jasný je to dobrej nápad jen v pár směrech ale dle mého by to CZ ekonomiku totálně zvátilo, třeba by pak i např pírka stály jen 500g... Ono se to nezdá ale třeba DE komunity by se to ani neteklo, tam je hodně hráčů tam ta ekonomika nejde zvrátit třeba 100 lidma ale daleko víc a to se nestane, kdežto tady stačí pár lidí a tádááá, problém je na světě, budeme tu mít nehratelnou hru takže jestli si to chtěj němci tak klidně ale tady to podělá co všechno jde...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Na ceskem serveru to podle me nikdo nevyuzije, protoze se daji NT prodat za trojnasobek. Ale v jinych zemich to podle me bude mit i uspech :) Tam maji NT velmi levne, takze by se jim to mohlo vyplatit :) Ale tak nemusite to kritizovat, nijak nam to neskodi a ostatni zeme to treba vyuzijou.


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Zlaté valouny: aneb to si vážně mistři mysleli, že to bude mít úspěch?


    První, o čem chci mluvit je: ,,proč by si hráč kupoval zlaté valouny?"
    Napadá mě jediný důvod, nechce šetřit klasickou cestou, kterou umožňuje bezplatná hra. Chce mít ihned hotovost, aby si mohl koupit určitý item (nebo jen machrovat se zlatem v inventáři, věřte mi že i takoví hráči jsou..). No dobře, takže se rozhodne dobít si NosTollary. Teď se musí rozhodnout, dát přednost 100% nejrychlejšímu způsobu, ze kterého ale získá jen část, toho co by získal kdyby si koupil nějaký item z NosMallu a prodal ho.
    ŘEŠENÍ: a) změní se cena Zlatých valounů
    b) změní se cena NosMall itemů
    c) budou to kupovat ti, kterým je jedno, jak je to výhodné, či nevýhodné. hlavně že mají zlato.
    __________________________________________________________________________________________________________________

    A) ZMĚNÍ SE CENA ZLATÝCH VALOUNŮ
    musím souhlasit s tím, že by měla být hodnota valounů na všech serverech stejná. Ale to v tom případě musí platit, že
    hodnota NosMallu na jednom serveru = hodnota NosMallu na druhém = hodnota NosMallu na třetím...
    doufám, že to pochopí všichni. což samozřejmě nikdy nenastane. ale v tom případě nemůže být pevně stanovená cena pro jeden item, který je pro všechny servery společný. ale ten item je na každém serveru jinak hodnotný. to znamená, že některé servery ho nebudou kupovat, protože je pro ně výhodnější koupit drahý NosMall a prodat ho. na serverech kde je hodnota NosTollaru menší než je hodnota valounu, samozřejmě cena NosTollaru stoupne.


    a) když se změní hodnota valounu, někdo bude říkat, že tam je to levnější, nebo dražší.
    b) když se nezmění hodnota valounu, tak některé servery jsou znevýhodněné.
    BOHUŽEL JE TO "ZAČAROVANÝ KRUH" A NÁŠ SERVER JE V NĚM ZNEVÝHODNĚNÝ***.
    __________________________________________________________________________________________________________________
    B) ZMĚNÍ SE CENA NOSMALL ITEMŮ - to se nestane.
    __________________________________________________________________________________________________________________

    C) BUDOU ZLATÉ VALOUNY KUPOVAT TI KTERÝM JE JEDNO JESTLI JE TO PRO NĚ VÝHODNÉ NEBO NEVÝHODNÉ..
    - co si budeme povídat.. vždycky se někdo najde :D


    ***pokud bude negativní kritika na tento příspěvek tak měním znevýhodněný na, náš server je mimo začarovaný kruh, protože mu je jedno, že jsou nějaké zlaté valouny. :D

    MuckMuffinka wrote:

    V nemecku je to urcite jinak. Ceny nosmall itemu jsou v bazaru 3x levnejsi :)
    Bohužel v Německu je to stejné jako v Česku.





    Your user account has been banned until Feb 10th 2019, 7:15pm: Týdenní blokace účtu
    Nikdo není dokonalý a občas i já zapomenu, že doublepost je povolen pouze v novinkách. :done:
    tomasbradac.cz

    The post was edited 1 time, last by Tomáš145 ().

  • Naposled, co jsem byla na nemeckem NT, tak to meli vazne 3x levnejsi. Vzdycky zalezi na poctu lidi, kteri si dobiji a jaka je zrovna doba. Treba u nas v dobe, kdy dobijela Kaci a Jaquelline, tak byl nosmall extremne levny. Tedko uz vetsina nosmallistu nehraje a ti, kteri hraji, tak si vetsinou dobijou a koupi za to itemy pro sebe. V bazaru je toho celkem malo. Akorat, kdyz je happy hour, tak to celkem zlevni, ale jinak nosmall u nas je celkem drahy. Kazdopadne, jak jsem uz psala v jinem tematu... Je zbytecne to resit. Proste kdo chce, at si to koupi, kdo nechce, at necha byt :) Vzdyt to nikomu neskodi. Jeste muzeme byt radi, ze to tak je! Jinak by si nosmallisti radeji kupovali tohle a nemuseli prodavat nosmall itemy :) Vezme si, kdyby si vsichni nosmallistu kupovali valouny, tak by znacne ubylo nosmall itemu v bazaru. Vlastne by byli nosmallisti kompletne samostatni. Mohli by si dobit a koupit v NM goldy a i itemy. Kazdy by si dobijel pro sebe a cena nosmallu by se jeste vic zvedla. Jsem rada, ze to je tak, jak to je :)


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Pro nas k nicemu, ale to neznamena, ze ho ostatni zeme nevyuzijou :) U nas ma 1 NT cenu zhruba 60-70k. Takze je to nevyhodne kupovat. Ale, jak uz jsem nekolikrat zminila, v jinych zemich je to jinak. Takze se jim to vyplati :) Uz to tolik nereste. Nijak nam to neskodi, tak calm your tits.


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Chudáci německý překupníci:P
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Nic proti ale dá mti příklad, pracoval by jsi deno denně u zabíjení zvířat, měl by jsi potom večer chuť si dát krvavej steak? asi pochybuju...


    //edit: magua: záleží jak máš silný žaludek, já bych si dal steaky i dva :D
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)