Nostale Beta

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Pravopis FUJ ale nejsem tvuj učitel ČJ takže jdeme k věci.
    Pokud vím tak nostale je z Beta verze dávno venku a privátní servery... dejme tomu že tě magua sežere za živa :D (to bylo v dobrém smyslu ze strany maguy).
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • oujeacekxml wrote:

    Pravopis FUJ ale nejsem tvuj učitel ČJ takže jdeme k věci.
    Pokud vím tak nostale je z Beta verze dávno venku a privátní servery... dejme tomu že tě magua sežere za živa :D (to bylo v dobrém smyslu ze strany maguy).
    Můj pravopis není o moc lepší :P :D
    Jak psal oujeacekxml (<-- *le odkaz na profil :D) tak je dávno venku :D a privat servery ti tu vysvětlovat nebudem :D to si musíš zjistit sam/a :D protože když to tu napíšem, tak nás tu někdo ,,zabije" ._. :D

    Sig by Siska
  • Si blbej nebo slepej?! BETA NENI NENI A NENI!!! Jestli to ani po tomto nechapes tak je mi te lito...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Nemusíš mu hned nadávat, já si prvně nevšiml toho "z" ,a význam celé věty se taky změnil... "Pokud vím tak nostale je Beta verze dávno venku" a "Pokud vím tak nostale je z beta verze dávno venku" ti dá uplně jiny význam. :) Tak tu nemusíš hned nadávat.

    oujeacekxml wrote:

    Pokud vím tak nostale je z Beta verze dávno venku .
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • MrMorty wrote:

    Nemusíš mu hned nadávat, já si prvně nevšiml toho "z" ,a význam celé věty se taky změnil... "Pokud vím tak nostale je Beta verze dávno venku" a "Pokud vím tak nostale je z beta verze dávno venku" ti dá uplně jiny význam. :) Tak tu nemusíš hned nadávat.

    oujeacekxml wrote:

    Pokud vím tak nostale je z Beta verze dávno venku .

    Ty ho zas nemusíš káznit, o to se postará třídenní ban :)
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Přesunout do "Nostale Beta"

    Nestihl jsem reagovat na toto téma a proto jsem založil tento příspěvek (téma), prosím o přesunutí do tématu "Nostale Beta". Děkuji.

    Beta verze =

    wikipedia wrote:

    Beta verze je softwarový produkt, na kterém je již opravena většina chyb, nicméně je pořád nestabilní a na jeho chování se nedá spolehnout. Teoreticky lze říci, že takovýto produkt může mít i destruktivní účinky pro ostatní software počítače.

    Betaverze jsou často volně ke stažení na internetu. Čistě komerční produkty jsou vystavovány na internetu, z důvodu betatestu, což prakticky znamená, že lidé sami produkt otestují, a to zdarma (např. nedávno uveřejněný Unreal Tournament 3). Chyby u těchto produktů se odesílají automaticky na sběrné servery, čili uživatel většinou ani nezjistí, že se něco děje (vyjma pádu produktu). Často je pojem betaverze nesprávně zaměňován s demoverzí, což jsou dva naprosto odlišné stavy softwaru.

    To, co vznikne z betaverze po odstranění chyb, se nazývá Release Candidate.


    Pokud autor chápe beta verzi nostale jako něco, kde bude hledat chyby, tak přišel opravdu pozdě. I když je pravda, a to se mi snad nikdo nebude snažit vymluvit, že by se na nostale dalo ještě něco zlepšit. Například četné chyby v překladu a další podobné bugy a chyby. Tím se dostávám k sekci na fóru Bugy a chyby. Ve své podstatě tedy je nostale ještě v nějaké "beta verzi" ale už na ní hrají hráči.

    Jediná "skutečná" nostale beta je sice dávno ukončena ale zmíním ji zde. Jedná se o nostale v prohlížeči - bez stahování. Nostale Kalydo "beta" bylo deaktivováno 30.04.2013.

    Můj názor, Tomáš145
    Your user account has been banned until Feb 10th 2019, 7:15pm: Týdenní blokace účtu
    Nikdo není dokonalý a občas i já zapomenu, že doublepost je povolen pouze v novinkách. :done:
    tomasbradac.cz
  • Zbytečný příspěvek, již bylo vysvětleno, ten člověk to stejně nepochopil takže zbytečné...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Kalydo bylo za ucelem vyzkouseni hry bez nutnosti stahovani. Podle me to byl dobry napad, protoze vetsina lidi si chce hru nejdrive vyzkouset, nez si stahne hromadu dat do pocitace. Lepsi zkusit nez po 2 dnech odinstalovavat. Bohuzel byla tato verze hodne nestabilni, casto padala a mela hromadu bugu. Take toho hraci zneuzivali napriklad pri eventech, protoze si mohli takto zapnout 2 ucty = 2x vice odmen.

    Jinak k tem chybam v prekladech. Nedavno tu pribyla nova sekce specialne na chyby v prekladech. Takze tam to posilejte, pokud o necem vite :)

    Co se tyce beta verze.. Ta podle me uz byla jeste nez vysla hra. Tohle uz je oficialni hra, zadna beta verze :) Nekteri hraci si mozna jeste pamatuji Nostale mezinarodni server. O privatech mluvit radsi ani nebudu, vim, ze to tady GM neradi vidi a ani si nejsem jista, jestli je to vubec legalni kopirovat hru.


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Kalydo bylo původně beta pouze pro anglické Nostale, následně po vychytání chyb byla uvolněna stabilní verze i pro ostatní jazykové mutace. Bohužel i přes veškerou snahu s tím bylo spojeno spíše více problémů než užitku a proto byl tento projekt uzavřen.

    Privátní server by bylo legální mít pouze v případě, že by se jeho majitelé předem domluvili s majiteli hry tj. Entwell a Gameforge. Tak jako to dělá spoustu privátních serverů jedné nejmenované hry, ze které defakto všechny MMORPG hry vychází, kdy majitel (společnost) jim dává svolení pouze za určitý měsíční finanční obnos + nesmí nasadit do provozu poslední datadisk dokud k tomu nedostanou povolení nebo není vydán datadisk další. ;)