FanArt-diskuze

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • FanArt-diskuze

    Tak nikdo nezalozil diskuzi, tak ji zalozim ja no :D Proste to bude prostor, kde muzete ostatni pochvalit, zkritizovat..

    Ja jsem moc rada, ze se to takhle rozsirilo a je tu fakt hodne obrazku.
    Akorat me udivuje, ze je polovina prekreslena z deviantartu. Neni vam to trapne kopirovat cizi obrazky?..


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Ja jsem byla fakt mile prekvapena, co tu je za pekna dila. A pak mi kamaradka poslala polovinu tech del na deviantartu. Predstavte si, ze byste neco krasneho nakreslili, zverejnili na internet. A nekdo by vam to pak dokonale zkopiroval a prekreslil a vydaval za svoje v soutezi. Smutne.


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • "Český Fanart"

    Mám tu menší reklamaci k "Českému fanartu".
    Deviantart : black-pearl77.deviantart.com/a…e-Female-Ranger-111588609
    arsbin.deviantart.com/art/Water-and-Fire-186691394
    riku-fan-girl.deviantart.com/a…-to-protect-you-289574062
    arsbin.deviantart.com/art/Nostale-Blade-and-Holy-208854663
    arsbin.deviantart.com/art/Sweet-water-love-189555064
    Náš "fanart" který je stejný s těmito obrázky: 5, 14, 21, 22, 33
    a dále se tu najdou stejné obrázky od jinačích lidí, jakpak se to mohlo stát? že by každý dělal fantart poctivě... příklady: 2 + 9 + 24, 12 + 15
    :done: :done:
  • Muff, děláš jako by bylo zakázané kreslit podle předlohy.. navíc pokud to vyloženě nestahnuly,tak to nemůže být stejné,a každý do toho dal určitě kousek své originality..To je jako bych tobě vytknul,že si okopírovala "PŘESNĚ" anděly z glacu,taky je namaloval/Navrhl někdo jiny..
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Jasny, ale andele z glacu namaloval nejaky grafik v Entwellu. Ja delam pouze fanart na tu hru. Tady jde o to, ze akorat prekresli cizi dilo a napisou si k tomu svoje jmeno (jak originalni). Jestli za kousek sve originality povazujes pripsany nick, tak musis byt vazne originalni osoba :rofl: Nema to byt nijak urazlive a hadajici tema. Akorat to me a Jane prislo celkem zajimave, kolik lidi neumi nakreslit svuj obrazek :) Kdyz jsem videla ten obrazek toho WK nebo ceho, kresleny tuzkou (XiaraWai to kreslila myslim), tak sem si rikala: Pani, ta umi krasne kreslit. Docela me to zklamalo, kdyz mi o par minut pozdeji poslala kamaradka odkaz na ten samy obrazek, akorat bez nicku, na deviantartu. Vis, ono rozvrhnout si ten obrazek, presne vymakat anatomii tela, uhly pohledu, atd. da nejakou praci :) Jak by se tobe libilo, kdyby tvuj fanart nekdo prekreslil a poslal do souteze.


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Jo ,tak to sem tě pochopil blbě.. (Pokud tě nechápu blbě teď ) Myslel sem že si vzal/a inspiraci z určitého obrázku,a nakreslila ho podobně dle sebe,ne že vzaly už obrázek,na který přidaly pouze svůj nick,a pokud to chápu správně.. tak je tohle porušení pravidel, já mám s psaním problém,nemám problém s vynecháváním písmen ,špatním čtením ,nebo cokoliv jiného,sem rád že to po sobě přečtu,takže sem se radši ani nehlásil.. a pokud tohle někdo dělá.. Je mi líto že se snaží vyhrát za každých okolností,včetně podvodu.
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • muj obrazek je č5 a já ho kompletně celej malovala sama ve škole!! stravila sem nad tim ještě pul dne doma, nakreslit to byla pěkná fuška!! nikdo neřekl že se nesmí kreslit podle předlohy z netu takže nevím co tu někteří melete, duležité je že to ta osoba kreslila ručně sama. nemužu za to že nemám takovou představivost na manga styl. a jak se dobre podivate : má jiné vlasy dokreslila jsem tělo a mají jinou mimiku v obličeji.
    Facebook:Michaela Celárková
    Fb odhalení:Nostale Odhalení Cz/Sk
    ask odhaleni: Nostale.Odhaleni
    Aktivita:skoro pořád


  • Prosil bych si pouze konstruktivní kritiku typu tady to mohlo být vystínováno lépe a tady je to vystínováno zase moc nebo málo, ale ne se navzájem urážet, že ten představivost má a ten zase ne.

    Osobně jsem každý obrázek kontroloval na plagiát a vyloženě "ukradený" byl jen jeden a ten byl diskvalifikován.

    Někdo hold představivost má a někdo zase ne. Takže i když jsou obrázky kreslené podle předlohy buďte prosím chápaví, že i přesto si s tím někdo dal nějakou práci. (osobně představivost mám, ale zase neumím kreslit :rofl: - ale taky znám lidi, co umí kreslit nádherně, no bohužel jim nebylo naděleno do představivosti)

    Ano jsem rád, že tu máme i lidi s představivostí a musím říct, že některé obrázky jsou obzvláště povedené.

    Takže ještě jednou prosím, když už kritiku, tak nějakou konstruktivní, kterou majitele daného obrázku posunete ve schopnostech kreslit o kus dál. Popřípadě těm co ještě neumí kresli tak dobře, dáte chuť do toho se dále zlepšovat, aby časem mohli nakreslit taky něco svého a ne jím tu chuť do kreslení vzít.

    Děkuji
  • Já jsem ráda že se zapojilo tolik lidí :)
    Osobně mě to taky mrzí, že je spousta obrázků překreslených... jenže když se tím člověk opravdu nezabývá, tak neví jak nakreslit ruku z tohohle úhlu apod. takže to docela chápu :)

    Ale musím říct že 18tý obrázek mě tím stylem kreslení uchvátil stejně, jako minulý rok :))

    Určitě je mi líto šedivých obrázků... Valentýn by neměl být šedivý!!! :3 ( já ho tedy nijak neřeším.. ale když už jde o tu lásku.. barvičkyyy:P )

  • Tak kdyz uz je rec o konstruktivni kritice, tak ji sem ke vsem obrazkum napisu :D Ne, ze me pak prijedete vsichni ukamenovat na sraz :D

    1) Obrazek pekny, mozna trosku spatne vyfoceny, ale to bych neresila. Obrala bych trochu na barvach a podivala se jeste jednou na lovce (cervenou sem na nem nevidela).

    2) Take pekny obrazek, ale barvy nejsou dotazeny do kraju. Zkusit to jeste vykreslit, aby se zamezilo bilym prostorum. Tohle je spise smula, ze se sesly 3 stejne obrazky, priste mozna trosku zapojit fantazii nebo hledat na jinych strankach, nez vsichni ostatni :)

    3) Taky jedine, co bych vytkla je, ze neni zadne pozadi. Ani naznak jakekoliv travy tam neni, ale jinak super :)

    4) Tady uz prvni problem je fotka. Mozna by bylo lepsi pouzit scaner nebo to doostrit v nejakem programu (nebo proste fotit a fotit dokud to nebude ostry). Obrazek se mi ale sam o sobe libi, mozna bych nekombinovala pastelky s fixou a dala tam nejaky napis :)

    5) Kdyz opomenu, ze je to inspirovane deviantartem, tak je to velmi krasny obrazek :) Tuzka ma sve kouzlo, ale na Valentyna bych preci jen mozna radsi pouzila nejaky barvicky :) Ale jinak bomba!

    6) Tady snad ani neni co vytknout :) Je to proste krasne! Akorat mozna priste zvolit tvrdsi papir = ctvrtku, aby se to nemuchlalo :)

    7) Obrazek krasne nakresleny, akorat ty barvy nejsou moc videt :( Jak ma WK tu cervenou vec na hlave, kdyby takhle silne byly vsechny ty pastelky, tak by to byla bomba :) Mozna treba vickrat prejet pastelkou nebo vic pritlacit :)

    8) Tady taky neni co vytknout :) Paradne nakresleny, akorat mozna pouzit tmavejsi a vyraznejsi cernou :)

    9) Tento obrazek je ocividne kresleny v malovani :D Taky bych dala pozor na vyber inspiracniho obrazku, at se zase nesejdou 3 stejne. Barvy jsou kompletne spatne, misto tmave cerveny je cerna.. Proste barvy vic namichat at tam nejsou 4 zakladni barvy a konec :D A dole u ty travy nepouzivat kyblik s barvou. Udela tam nevzhledne bile skvrny :D Kdybych opomenula barvy, tak je to velmi pekny obrazek :)

    10) YES PLEASE! Tady jsou krasne pouzite poradne pastelky. Hezky to hraje barvama a pusobi vesele :) Mozna by to chtelo neco pripsat :)

    11) Obrazek je hezky, akorat trosku malicky :) Barvy jsou suprove. Akorat dole nevim, jestli je tam neco nalepene nebo co :D

    12) Asi ani nemam co vytknout :) Uplne megac se mi libi to jelly, to se fakt povedlo na 100% :)

    13) Nemam co vytknout! :) Mozna trosku bile skvrny pod pastelkou, ale chapu, ze bez tech to asi nejde (ach jak nesnasim pastelky). Poza super, krasne nakreslene!

    14) Zase dalsi prekreslene z deviantartu :( Tady snad ani neni nic vlastniho, krome toho nadpisu.. Ale jinak obrazek je pekne vystinovany. Mozna trosku smutny na Valentyna :)

    15) Huhh? Proc je to uplne ta stejna poza jako na obrazku 13? :D Zase smula v hledani predlohy.. Jinak pripsala bych k tomu neco a pouzila vyraznejsi cernou na obrysy :)

    16) Tohle je naprosta bomba! Jeden z nejkrasnejsich obrazku tohoto fanartu. Trosku me mrzi, ze je to cernobile, kdyz je Valentyn, ale nakreslene je to fantasticky! Ta prace se stinovanim = uzasne!

    17) Take se mi velmi libi :) V miniature to vypada kresleny na tabletu, ale kdyz to rozkliknu, tak je to temperama (asi). Moc se mi libi barvy a stinovani (treba ta kuze je naprosto suprova). Mozna by to chtelo trosku vic namocit stetec, aby byly ostrejsi okraje :) Ale vazne jinak parada!

    18) Tady ani neni treba slov! Proste perfektni! Krasne vesele, barevne, barvy jsou vyrazne. Jeden z mala obrazku, kde jsou pastelky pouzity dokonale :) Bomba bomba bomba, jen tak dal :)

    19) Zase fotka trosku rozostrena, ale obrazek je skvely! Moc se mi libi hlavne ten redmag. Akorat bych to asi vybarvila, aby to bylo veselejsi :)

    20) Obrazek je sam o sobe skvely, ale nesedi mi barvy. Zluta moc bije do oci a hneda je oproti tomu hrozne nevyrazna a tak trosku splyva. Jo a jeste vetsina lidi cte spis odzhora, takze to LOVE bych dala obracene :)

    21) Je videt, ze je ninja kresleny podle deviantartu :D Ale je hezky, mozna bych prave okolo malicko zvetsila :D Jak uz jsem psala na facebooku, WK proste potrebuje objem :D Taky vypada trosku jak zmokla slepice :D Ale jinak pekne :)

    22) Pokud se nepletu, tak je taky kresleny podle deviantartu :D Ale je to pekne :) Barvy jsou hezky vyrazne a pusobi to vesele :)

    23) Moc se mi libi ty postavicky, ale to srdicko bych mozna jednoduse nakreslila. Pusobi to na me jako takove to vytvarovane sablonou v malovani s pouzitym prechodem barev :D Hrozna skoda, ty postavicky jsou jinak fakt suprove i hezky vystinovane.

    24) Aaa tady je 3. stejne inspirovany obrazek :D Libi se mi z tech trech asi nejvic. Mozna bych pouzila nejakou vyraznejsi cernou na okraje :)

    25) Napad suprovy, ten napis v srdicku vystizny :D Akorat bych dala asi vyraznejsi ty DGcka :)

    26) Holy je pekne nakresleny, ale zase problem pastelek. Chce to tlacit a tlacit nebo koupit vyraznejsi pastelky :) Jak je tam pridana ta zluta fixa, tak to zpusobuje, ze vidim jenom tu fixu a zbytek je oproti tomu temer bily :D Kdyz uz, tak cely pastelkama nebo cely fixama :)

    27) Jednim slovem AWESOME :D Sice je to trosku smutne na Valentyn (jo ja s tema barvama neprestanu), ale ta kocka je vyborne nakreslena.

    28) Tenhle obrazek je naprosto uzasny! Je originalni, barvy jsou dobre, okraje jsou suprove zvyraznene. Nemam co dodat! :)

    29) Obrazek je roztomily a krasny. Akorat nejak nevidim ten Valentynsky motiv. Jo je to roztomile, ale ani zadne srdicko tam nevidim..

    30) Nakreslene hezky, ale ani tu neni prace se stinovanim.. Pusobi to trosku jako omalovanky :D Proste to chce vybarvit :) Ale jinak moc hezke!!

    31) Poza super, ale zase mi trochu vadi kombinace fixy a pastelky :)

    32) Dalsi malovani :D :D Boze lidi vypnete ten program. V tom bez tabletu snad ani nejde nic nakreslit. Zase pouzita srdicka ze sablony, kbelik na barvu = mile skvrny. Barvy taky nic moc, zadne prechody v barvach :( Radsi vemte i ty blby pastelky do ruky, vzdycky to bude lepsi nez v malovani :D

    33) Dalsi inspirovane deviantartem.. Nevim moc co na tom kritizovat. Je to proste hezky prekreslene.

    34) Aaaaaa, muj oblibenej! :) Proste miluju digitalart. Jedine co bych vytkla je trosku kostrbaty podpis :) Ale jinak proste pecka!

    35) Tohle je fakt krasne nakreslene :) Akorat zase byl asi pouzit kyblik s barvou, protoze tam jsou bile skvrny v okrajich. Hrozna skoda, bez toho by to bylo fakt libovy :) Jeste bych mozna zmenila barvu pozadi. Treba na nejaky odstin modre.. Ta ruzova mi s cervenou moc nesedi.

    36) Jo tohle se mi libi :) Lovec ma trosku komickou hlavu, ale je to hezky vesele a barevne :) Akorat priste pozor na pravopis. V cestine se Valentyn pise s tvrdym Y :)

    37) Skvele nakresleny obrazek. Akorat zase musim vytknout trosku barvy. Je to takove moc svetle. Mozna by tomu pomohlo vyraznejsi pozadi :) Ale kreslit bily kostym na bilem pozadi moc nesedi :) Ale obrazek je fakt pekny :)

    38) Ta fotka je proste na noru. Je videt, ze je Muffina totalne neschopna a neumi fotit. Ani si neuklidi ten bordel na stole.. No hruza toto :D :D Ale ty cupcakes byly dobry :D

    39) Poza skvela, uzasne nakresleny :) Akorat mi u toho moc nesedi barvy. To LOVE mi prijde trosku moc ostre nez romanticke :D Ale zase chvalim stinovani u ninji :)

    Mimosoutezni 1) Uzasne uzasne uzasne! Vic sexy holyho kluka jsem snad nevidela! Proste pecka!!!
    Mimosoutezni 2) Baniku sice nefandim, ale nalepeny jsou na sebe ty obrazky hezky :D


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Muff pekna slohovka :D Jinak obrázky pěkné, je zde pár favoritů. Nic proti ale některé mi připadají jak něco stáhnuté a jen něco kolem 10ti sekund upravené...A jinak banik supr :D :thumbsup:
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)