Vlastní mini-event

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Vlastní mini-event

    Zdravím, nevím jestli tu to bylo, nebo ne, a tak se radši zeptám:
    Můžu udělat vlastní "mini-event"? Př:
    Udělám si web, kde budu psát své mini-eventy, jeden z nich bude třeba takový:
    Aby se daný hráč mohl zapojit do eventu, pak mi musí dát třeba 1x pírko anděla + něco udělat (třeba spočítat kolik čeho je na nějaké mapě atd.). Pak napíše odpověď, bude mít na to čas třeba týden. Po tom týdnu se to uzavře, a třeba první 3 lidi dostanou odměnu, která je třeba 4x větší, než 1x pírko (nebo nějaká "registrační" věc). Ostatní dostanou třeba cenu útěchy, která je 1/2 ceny té "registrační" věci. (výhry by byly zveřejněné hned na začátku toho mini-eventu, ať každý ví, do čeho jde ;) )
    Jedná se mi o to, jestli můžu chtít po někom nějakou tu "registrační" věc - třeba to pírko.. Aby si pak někdo neztěžoval :D (i když to má celkem malou cenu, ale i tak...)
    Předem dík za odpověď :)
    :cookie:
  • Nápad dobrý ale nevyplatí se dělat své eventy, 1. organizace - to bez OP účtu nezvládneš uhlídat 2. 1x někdy zapomeneš na nějakého hráče že vyhrál a už máš problémy jelikož jsi ho "okradl" 3. Myslím si že GM dělají dost eventů, každej event neznamená jen ve hře zabíjet monstra O.o
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Není to proti pravidlům -> udělat to můžeš, ale musíš to udělat tak aby se to lidem vyplatilo....jinak do toho nepudou

    Ještě...nepočítej s tím že někco do toho pude...moc lidí ti to eventu "bez záruky" na tento princip nepujde

    Jestli máš dobrej nápad a chceš ho uskutečnit(ale je to moc velký na tebe nebo něci...) napiš PM balloovi myslím že nebude mít problém to udělat(je to event master :))
  • Určitě můžeš, ale sežeň si potvrzení od GM (hlavně na forum), kde budeš psát informace o mini-eventu a podporu GM, protože bez podpory GM ti nikdo nic bez záruky dá a kvuly tomu potřebuješ i menší pomoc od GM a jestli se něco stane (např. nedostal odměnu za něco) tak máš ty zodpovědnost na to a dostaneš i trest (jestli jsi nedodržil/a dohodu s hráčem, který se zůčastnil mini-eventu) nebo nějak tak :D já sem si prostě nemohl vzpoměnout na vhodný slova, tak jsem je nahradil :D :P
    Omlouvám se za pravopisné chyby :D -,-

    Sig by Siska
  • FPS ale to bylo fake, čti vše, event si může udělat každý ale také si během něho může také zavařit ;)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • To na tom chces nejak hodne vydelat, nebo proc to delas???
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Můžete sem postnout ti co píšete že je to zakázané dělat eventy pravidlo(něco z VOP) kde je to VÝSLOVNĚ napsáno...já to četl, je to sice chvilka ale nic takového tam není

    Co se krádeže týče krádež to není do doby kdy pořadatel vezme "registrační poplatky" a pak si myslím že je to na ind. posouzením (i když jesetli jsme u mého myšlení myslím že něco takového ti nikdo nedá :D - nikdo ti nedá reg. poplatek)

    Pokud se bude jednat o event bez "reg. popl." tak to podl pravidel(asi 3/4 roku co jsem je četl a mezitím se tuším nezměnila) je povoleno (jestli ne jako důkaz je odkaz na pravidla s připsáním kde hledat pravidlo toto zakazující)

    Ještě OT....proč se to delá? protože nostale je děsnáááá nuda co se samotné hry týče...exp, OB, exp, pvp, raid(a ty jsou po chvilce nezajímavé) popř. glac pokud je štěstí :D a jsou tam lidi
  • Zatím nic nedělám, jen mě to napadlo. Nejdřív jsem chtěla, že udělám takový mini event pro rod, a pak jsem si řekla, proč ne i pro všechny?
    Ty registrační poplatky by byly samozřejmě malé (tzn třeba pírko - 20k, dropnete vpodstatě do pár minut, nebo by byly i menší - např 5x semena moci apod). A odměna by taky nebyla nic moc extra, ale přeci jen něco víc ;) .. Proč registrační poplatky? Aby se vyrovnalo to co bych vybrala, a to, co by vyhráli jiní ;)
    Jinak jsem už takové mini-eventy dělala na jiné hře, fungovalo to celkem dobře, až do té doby, než mě to přestalo bavit :D Vše jsem si pečlivě psala do excelu, abych na někoho nezapomněla, a nezapomněla.. I když stát se to může, to je fakt. Proto by ty poplatky byly malé, aby popř. nikomu nechyběli. Nebo by se dotyčný ozval ;) ..
    Navíc pokud by se toho nikdo nechtěl zúčastnit - jeho věc, mi jde pouze o zpestření hry :) Neříkám, že je eventů málo (je jich dost!), ale občas mě prostě přepadne dlouhá chvíle.. :D

    EDIT: TO fps: jestli myslíš, že mám v plánu mít event typu "dej mi 1k, vyhraješ 1kkk", tak to jsi na omylu :D :)
    :cookie:

    The post was edited 1 time, last by goodlucka96 ().

  • princip je stejný
    je jedno jestli pořádáš neoficiální event kde je vstupní poplatek 0 a výhra 1 000 000 000, nebo vstupní poplatek pírko a výhra pár pírek.
    Your user account has been banned until Feb 10th 2019, 7:15pm: Týdenní blokace účtu
    Nikdo není dokonalý a občas i já zapomenu, že doublepost je povolen pouze v novinkách. :done:
    tomasbradac.cz

    The post was edited 1 time, last by Tomáš145 ().

  • Myslíš že tento event by se dal skorumpovat.... Ode všech vybereš poplatek, třeba si udeláš nejaké nové postavy a napíšeš na ne výhry každý den.. Nebo si to s výhercem dohodneš a tu odemnu si dáte púl na púl, každopádne je to jenom teorie a myslím že hráči proste NEMAJI záruku že jim výhra bude vyplacena , chcu jen poukázat nato že to bude težké když nejsi GM a účast hráčú bude asi malá :)
    Hraju jen pro zábavu!
    Dobik_CZ :crazy:


  • Tak asi nebude dělat eventy typu, že bude něco losovat ne???
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Když už chceš dělat nějaký mini-event tak ho udělej v zabíjení andílků+démonů,např kdo má na konci nejvíce zabitých andílků/démonů tak dostane nějakou odměnu,nemusí být nějak moc velká ale aspoň by to lidi motivovalo chodit glac ^^.Takovýhle event nemůžeš ovlivnit narozdíl od nějakých co bys dělala losovacích nebo jakých:) :s1895 Jinak by si ti podle mě lidi stěžovali že to nějak ovlivňuješ:) :done: :altt: :altw:
  • magua wrote:

    proti pravidlům to není, ale nevíš do čeho se ženeš a hlavně, předem upozorňuji, že stížnosti účastníků tady v takových akcích odmítám řešit, mám dost své práce natož abych si jí ještě přidělával. ;)
    Ok, dík za odpověď :) Sice ještě nevím, zda se mi bude chtít (a jestli budu mít čas - teď jsem čas měla, ale nevím jak to bude dál :D ) dělat takové své mini-eventy, možná pro rod, a pokud se to uchytí tak i pro ostatní :) .. Můžete lock, díky :)
    :cookie: