Byl jsem okraden..

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Byl jsem okraden..

    Ahoj,jak už název napovídá..byl jsem okraden..dneska v noci.Nechápu,jak se mi někdo mohl dostat na účet..Na to potřebuje heslo,ne?Jediný,co ode mně mohl vědět je tak E-Mail a jméno postavy.Ráno se mi nešlo přihlásit,a tak jsem okamžitě zamířil na svůj E-Mail a vidím,že ho někdo na můj účet změnil.Tak nejsem blbej,samozřejmě jsem si okamžitě vzal svůj účet zpět,ale všechno bylo pryč.Nebudu po vás žádat žádný ''příspěvky'' nebo ''navrácení itemů'',ale,ptám se,jestli mi to může změnit znova? Popř. co mám dělat aby už to nemohl udělat znovu ? A teď čistě pro hráče:Byli jste někdy okradení ? Jak začít znovu ? ;( ?(
  • No tak jestli znal tvůj mail a dostal se na něj tak musel znát i heslo a na mailu si mel predpokladam schovanej ten mail co ti prijde hned po registraci na kterym je nick i heslo a pak uz to mel snadny
    A kdyby se mi neco takovyho stalo asi bych se na to vykaslal...:)
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • olivere změň heslo na emailu a popř. Jestli jsi reg na gameforge tam ho změň taky a k tomu jak začít no tak buď jestli tam zůstalo nějaký výbavko tak jít dropit teda pokud nejsi malý level a nebo začni s novou postavou snad ti to pomůže a ps: mě okradli 2x a pokud jsi udělal něco co by mohlo vést ke krádeži a nesdělil jsi to tak ses aspoň ponaučil pro příště

    Snad tu nejsou gramatické chyby a čárky jsem vynechával za to sry
    Loser ?

    The post was edited 1 time, last by Darknessss ().

  • Tak ja mel do lvlu 85 eq na 70 a ten neni zas tak drahy... Aspon r6 sezenes cely do 5 kk....
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Tak hlavně neměj heslo stejné pro email a účet, já to mám stejné ale z toho důvodu že na to heslo nejde přijít... Zkus silnou kombinaci čisel a písmen, nejlepší je číslo písmeno číslo písmeno.... A jak začít znovu? podle toho jaký si level, pokud 60- tak bych se na to vykašlal a začal new postavu. Pokud máš 60+ a máš tam už nějakou tu hodnost či dobré nosmáty tak se pokus¨ze začátku vydělávat na okam hold bez boje 2-3 okam a kupovat si základ věci :)

    E: Jinak v poslední době se docela radikálně kradou účty a to bez id, hesla či emailu... třeba mě nedávno ukradli můj 1. účet kde jsem teda měl 30 lv ale i tak... Pánové od GF, už by to sem chtělo nějakou ochranu... Třeba jak je v nějakých hrách, pin na postavu a další...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().

  • Byl jsem taky okraden asi tak 3x a furt začínám od začátku kvůly tomu že jsem furt okraden v lvlu 55 nwm proč. :(
    Nevěř nikomu ani svým kamarádům, jsou to mrchy kteří ti zkříží cestu. Zažil jsem to a vím jak se budeš cítit. Neváhej a najdi si svojí cestu. :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
    Strach Největší Horor na světe!!!!!! :sniper:
  • Já preferuju nějaky nesmyslný hesla - Například mačkám dvě sekundy random písmena - pro příklad gvndad A k tomu dám ještě nějaky čísla,a následně si to někde zapíšu.. Heslo nedává smysl,proto na něj nepříjde nikdo,kdo nebyl u tebe/u toho kde sis ho zapisoval na papírek :)
    Já osobně o věci na účtě okraden nebyl,ale zase mě okradly například "Kamarádi" při čemž sem přišel o víc jak 70kk jen v drobnostech.. (To nepočítám to co sem rozdal/ Okradly mě v době kdy to mělo vyší cenu.. tohle počítám třeba ještě s držákem za 2kk :) ) Proto ti doporučuju nikomu nevěřit,a když už někomu.. Tak fakt jen někoho kdo tě zná delší dobu,a sám by ti byl ochoten taky pujčit.. :)
    How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Dobrej hacker se dostane kamkoliv...
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!