Součet mušlí

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Součet mušlí

    Ahoj,
    Měl bych pár otázek týkajících se mušlí.
    Co vše se u mušlí sčítá? Když mám 2x Sl poško tak se počítá jen to silnější, funguje to tak i u bonusů typu "zvyšuje dmg v pvp", nebo "zvyšuje energii stínu o X %?
    A platí všechny bonusy z dýky i na luk? například když bych měl u dýky 15%+dmg v PvP a v luku nic takového, počítal by se mi ten bonus i když budu ostatní střílet lukem?
    Děkuji za odpovědi :)
  • SL se sčítá pouze Celkově s nějakým jednostatovým, jinak se počítá to větší pokud bys měl dvě stejné SL, případně 2x celkově jako já kdysi dávno ještě za PaRazZziTa když jsme s twinem zkoušeli různé kombinace,

    a funguje na obou, to že na dýce se počítá i když máš třeba lovce..a utočíš s lukem ve své podstatě

    ten druhý bonus který si zmínil je vedený přímo na zbran kterou používáš, tím pádem % na dmg v luku máš pouze v luku, a nestackují se spolu.. protože nemůžeš mít dvoje v jedné mušli...žádný efekt nejde mít v mušli 2x, vždy budeš mít jiný.. stackuje se % na poškození v pvp, % na poškození na SKu zeleném v r7 mušli, ale jinak ne..

    Celkově si myslím že co mám informace tak jediný vlastně bonus co se dá takhle používat na sekundárkách a primárkách aniž bys musel nosit ty karty které je používají jsou pouze SL, mám pocit že kdysi jsme zkoušeli i energie takhle stackovat, a nefungovalo to, ale co si budem povídat, ty energie nefungují do dnes :D

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Dobře, takže kdybych měl teoreticky mušle se staty třeba:

    SL-poško 10
    Sl-obrana 10
    Sl-Síla 10
    Sl-energie 10
    Sl-celkem 10

    Tak bych měl teda +20 bodů ke každému statu na SP (síla, obrana, element a HPMP).

    Ale kdybych měl na dýce "Snižuje obranu protivníka v PvP o 13%" a mlátil lidi za lovce, tak je moje poškození stejné, jak bez tohoto bonusu.
    Chápu to dobře?