Jak udělat level 90 za měsíc

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Jak udělat level 90 za měsíc

    Jak už název vypovídá, budu se Vám tu snažit poradit jak správně postupovat, aby jste zvládli vyexpit postavu z lvl 1 až na lvl 90 a to za jediný měsíc ! 8o

    Samozřejmě, že tu je mnoho faktorů, které Váš exp brzdí, tudíž je tenhle návod určený spíše Těm, kteří mají trochu více času na hraní :gamer:


    Začínáme
    Jako první krok doporučuji si koupit medajle erenie a dobrodruha, ale není to podmínkou, dá se to i bez nich. ( S nima to zvládnete i do 20-25 dnů)


    Pokud si někdo zakládá novou postavu a plánuje s tím do sopky se silným kamarádem - Ok, i to je možnost, ale krásný exp bude trvat jen do lv 30 a pak to začíná stagnovat ;)
    Ostatním doporučuji dělat hlavní questy už od 1lvl (pokud máte možnost, tak s ancelkou - doporučuji), ve fázi kdy se dostanete na level 40+, by jste měli začít chodit do týmové arény(ch4 - ancelka povinnost - i kdyby jste prohráli), takto se překousneme přes jantary až k TS 55 - Zde končí Vaše "questování" (Ale pokud plánujete po 90tce expit dál, tak pokračujte ve hlavním Q, proč, se dočtete v mém článku o hlavním Q od lv 90)
    To by mělo zabrat 2 dny Vašeho času


    Na lvl 55 si musíte najít hodně ochotnou rodinu, která Vás vyexpí a udělá Vám job na potřebné karty. Věřím, že takových rodin je hodně (Měli by myslet na budoucnost NT :D )
    Při pravidelné docházce na LoD (3x denně), by jste měli dát level 80 max. za 7dní.


    Nyní nastává ta nejtěžší a nejotravnější část Vašeho expu - musíte si najít rodinu, která je aktivní a chodí pravidelně UP (rytíři, landeři...apod)
    Momentálně vím o 2 rodinách, které chodí pravidelně i 4x ( o víkendu 5x) denně. Vám by bohatě stačilo 3x. Možná je takových rodin více, ale to si musíte zjistit sami :)

    Pokud všechno dobře klapne : tak 85 lv máte za 3 dny

    Pro lv 86 je třeba 5x LoD
    Pro lv 87 je třeba 7x LoD
    Pro lv 88 je třeba 9x LoD
    Pro lv 89 je třeba 12x LoD
    Pro lv 90 je třeba 16x LoD
    (počítám s medajlemi)

    Součet = 49x LoD - 49/3 = 16,3 dní
    16,3 + 3 + 7 + 2 = 29,3 dní

    Je to počítáno sice s medajlemi, ale bude Vám stačit chodit 3x denně LoD. Kdo nemá medajle, tak musí toho nachodit více :)
    Samozřejmě, že se někdo může zaseknout u hledání rodin nebo ho exp přestane bavit, ale pokud si najdete fakt dobrou rodinu a máte chuť expit, tak podle tohoto schématu to zmáknete levou zadní.

    Co se Vám možná nebude líbit je to, že Vás budou všichni nazývat "vyexpenou lamou s červeným mečíkem", ale tací lidi jsou většinou ti, kteří mají už 4.rokem level 85 a tu 90tku Vám prostě závidí :chinese:


    PS. Při každém expu mějte zapnuté požehnání anceloan...MUSÍTE MÍT...přes to nejede vlak :S


    Prosím o přesun do návodů :thumbsup:

    The post was edited 1 time, last by infoska ().

  • tohle je jako návod?

    jako ... Jak se stát milionářem
    - bez do banky nebo do jiných institutu kde platej majlant
    - požaduj nejvyšší pozici (ředitel, CEO ...)
    - požaduj aspoň 200 tisíc měsíčné
    - denně pracuj 8 hodin, setři, neutrácej (spi ve firme ať neplatíš bydleni ..apod.)
    - za rok budeš milionář

    za lístky na Muse Vám napíšu návod jak se stát multimiliardář! obratem!




  • Velmi povedený návod :D ... Ale co se mě týče, tak říkám, že pokud někdo hned u první postavy takto nahání lvl tak je to de*** ... Né fakt, protože nepozná nostale jako takové nenaučí se s mušlema, erkováním atd... prostě je toho moc čím si člověk ve hře musí projít aby v té 90ce nebyl idiot s r7+8 mečem/hůlkou/lukem na sobě nejlepší SP té specializace a divil se, že má DMG 3k .... Tenhle návod je vhodný spíše pro ty, kteří si dělájí další postavu např. na drop a chtějí dobré dropy na zlato ( co jsem hledal tak je i drop z monstra kolem 8-10k/jedno ) .... Ale pro nováčka na Nostale je to blbost ... toť můj názor
    Pokud něco nevíte, pište :thumbsup: :thumbup:
  • Je tam napsané, že bez medaile je to taky možné, akorát ne za tak krátkou dobu :D někdo kdo má lvl cca 25, který už trochu ovládá hru, se na to může taky podívat :D XDD je samozřejmé, že lvl 1 první postava bude o Nostale asi hov** vědět ;) a co můžu říct, pokud tě to někdo nenaučí nebo ti neukáže jak na to, tak do lvl 40 nevíš taky nic o mušlích a prakticky všem co se týká výzbroje jako takové :D já, když jsem začínal jsem do lvl 45 nevěděl k čemu jsou úrovně vzácnosti :D :D
    Pokud něco nevíte, pište :thumbsup: :thumbup:
  • Jak udělat Lv 90 za měsíc, když to jde dát za 18 dní dokonce znám i lidi co to dali přes ten 3denní exp event co byl :D (samozřemě ze starter levelu okolo 70..) :D

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao