Herní databáze, ingame statistiky

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Herní databáze, ingame statistiky

    Zdravím,

    Rád bych se zeptal zdali by bylo možné, nebo nějakým způsobem zjistitelné, takové ty běžné úkony, jako například, kolikrát daný hráč použil třeba Zvonek domova, a tak dále a tak dále, a zdali by bylo vůbec možné to přesunout nějak do hry, aby i samotný hráč si to mohl rozkliknout, a podívat se, jo tak už jsem použil zvonek za 7let hraní 32899302309920x a tím si nějakým způsobem vypočítat kolik času strávil jen tím používáním, a tak

    Když to porovnáme s jednou nejmenovanou hrou, aby jsme nedělali reklamu přeci, tak tam je ve hře přímo statistika, kde si můžete rozkliknout cokoliv, i počet kilometrů které jste nachodili apod.

    Vím že je to taková hloupost, nicméně je to číslo, nebo něco, co si člověk musí vybudovat, nedá se to udělat ze dne na den :)

    S pozdravem EL

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Pokud sem dostatečně dobře četl, tak tu vlastně vůbec nejde o nějaká ocenění, pouze o statistiky. Aby si hráči mohli vypočítat jak moc jsou (s prominutím) blbí a kolik času strávili úplnejma blbostma.

    Pokud někde něco takového je, tak chci vědět jaký je nejdelší čas který moje postavička strávila na jednom místě bez hnutí.
    :c358:
  • Kdy naposledy přišlo rozšíření hry? Jediné rozšíření hry, které kdy přišlo je změna rodinného systému.. Statistiky považuji za to samé, jako je rodinný systém, jelikož je to také jistý přehled, stejně jako level, množství ZBR atd..
    Ale uvědomte si, že v současné době je takový trend přidávání stále většího množství itemů, místo normálního rozšíření hry. A také další z důvodů, proč není možné přidat statistiky je ten, že většina hráčů jsou lidé, kteří tu za svoje postavy hrají již pár let a rozhodně by si nechtěli statistiku začít dělat v 93lv. Tím se dostáváme k tomu, že to v logu není, jelikož tam není ani kdy byla založena rodina (což se divím, jelikož u postavy to je zjistitelné.)
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.