Peníze ?? :O

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Peníze ?? :O

      Čus lidi asi všichni v této hře chtěj sehnat peníze mezi ně patřím i já :) (to se přiznám :D) ale potřeboval bych poradit kde je sehnat v malém lvlu když mám 53. Nechci žádné okam nakup za méně prodej za více to nee :) to už dělám :P já myslel něco jako nazbíráš a prodáš :) já osobně myslel 'proč nedělám time-space na raidy xysen nebo jak :D ale nebyla by i jiná možnost ? :) TEĎKA VÁM SEM NAPÍŠU I JAK JÁ VYDĚLÁVÁM :D mam jenom 1 variantu a to je 1)čekám až bude event a zbírám dorty a pak to prodávám :D ale jinak díky za každou odpověď :altt: díííky :)
    • Smo vydělával....A marku, třeba dropuj pírka v kremru ;) na nich dobře zbohatneš ale musíš tam být hodiny... někdy ti to hodí 1 pírko za 1/2 hodiny a někdy jako mě to hodí klidně i 9 pírek do 4 minut :D
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Když už tě nebaví drop, tak zakládej raidy (prve tam musíš samozdřemě investovat do pečetí) nejlepší je Xysen raid. Když zakládáš, tak dostaneš bednu r4 a více. Z Xysen raidu padají brnění a eq + šperky. Jestli ti padně r5,r6,r7 brnění na jaký koliv povolání, tak se dobře prodává. Jinak můžeš chodit Arénu talentů (ch4 od 13:00 do 21:00 asi) za výhru i prohru dostaneš EXP a peníze.

      Sig by Siska
    • Peníze jsou tuším jen za výhru a za prcka na lvlu 61 dostávám za výhru cca 50k, takže tam můžu jednoduše vydělat okolo 200k/den. V tvym lvlu.. mno ještě asi TS 28. Zajdeš to párkrát nadropíš 2x99 perel temnoty a prodáš u NPC za cca 200k a nebo, jsou důležitý na raidy, tak z nich můžeš dělat pečetě a pak zakládat/prodávat a popř. prodat samotné perly hráčům a mám dojem, že se prodávají za dost. S pírkama bych to v lvlu 50 nehrotil a vydělával bych jak to děláš, klasicky okam, IB, a pak ty pečetě popř. TS 28 (doufám, že je to ono :D., jestli ne, tak prostě to TS na slunečnejch loukách dole vlevo :D.)
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Nechceš chodit ob, obchodovat....

      Xynseny -> zakládat, DC ->do 60tky dělat, od 60chodit

      PTS - nech se zlanařit jen na zakládání, třeba ti to vyjde a nebudou po tobě chtít matroš a daj ti proutky -> prachy, gilliony(->pudr ->spotřební zboží ->rychle se prodá), pověst ->minihry->20x denně 5lv -> uplnky/spotř. zbož ->zisk

      Ukoly ->exp -.rychle lv 55...mužeš dělat 3sp během toho posbíráš dost přeří, zlata(se to nezdá ale během dropu na 3sp lehce nasbíráš přes 1kk z těch 600-800 co ti padají z moobů 1kk dáš na Q a zbytek máš zisk + zábavu...kartu pak mužeš prodat ale o 1+0+0 asi nikdo mít zájem nebude kvůli enormní ceně držáku....dále s 55lv. se otvírá možnost skrytého ts lovu ->exp víly + zlato....taky se ti otvírá možnost lodu což tě expne, mužeš tam dropit (sic lehce ale něco to taky hodí, když kradeš tak i 200k/lod pokud máš volnej inv, nahoře se štěstím na rezisty po prodeji máš i víc - muj rekord je lod ve 3 nahoře a zisk za rezisty + orihacony cca 650k)

      Sehnat si rod (to samozřejmě potřebuješ i na LOD) a přisomrovat se na glac raidy k bosovi jen tak pro bednu(v tvém lvlu nic ani neuděláš, budeš tam čistě sobecky, max dát efekty ale deš k kmoobu a myslím že chcípneš pokud jsi pruměr :D) bednu r5 pak prodat, r4 se snažit taky, ale to asi neprodáš jen tak za slušnej peníz ->otevřít ze světla i z r3 muže padnout 300k

      Toto jsou krom NM společně s tím co děláš a co psali nahoře asi jediný způsoby zisku pro tvuj lv(+/- 10lv.) a zhruba také celkově možnosti výdělku ve hře, ještě jsou pak zpusoby koupím věc, něco s ní podělám a vydělám ale to je složitější :)