Nelze nainstalovat hra :(

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nelze nainstalovat hra :(

    Můžete mi prosím někdo poradit proč mi ta hra nejde nainstalovat?
    Gameforge mám nainstalováno,download taky proběhl,ale jakmile začne příprava instalace hodí mi to hlášku "Název souboru či adresáře nebo jmenovka svazku je nesprávná " pak dám ok a vyhodí to hlášku "Setup failed to initialize or crashed".
    Prosím o pomoc.Díky moc.
    Luciska83

    The post was edited 2 times, last by Luciska83 ().

  • Já na to mám taky chytrou cestu. ;) Jednoduše jsem to přetáhl od kámoše přes flashku (nainsalovaný nostale z normální instalačky.) Sice to bylo asi 2,5GB dat -_- (radši jsem bral všechno), ale rozhodně to je rychlejší jak GF :thumbup:
    1. Jsem mág tělem i duší... ^^
    2. Pomáhám, radím, zkušeností mám dost... :rolleyes:
    3. Poznáte mě podle SP +11 8)

    4. Sejdeme se v obchodce :sleeping:
  • Torent torent a znovu jen a jen TORENT!Přes GF live to jde fakt jen někomu, prostě pánové z GF toto slušně řečeno dojebali... slušněji to nešlo promiňte...Takto já jsem například musel stahovat i hru Aion a další... Opravdu nechápu proč to GF muselo dát přes nějakou ještě jinou appku když torenty všem vyhovovali...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • oujeacekxml wrote:

    Torent torent a znovu jen a jen TORENT!Přes GF live to jde fakt jen někomu, prostě pánové z GF toto slušně řečeno dojebali... slušněji to nešlo promiňte...Takto já jsem například musel stahovat i hru Aion a další... Opravdu nechápu proč to GF muselo dát přes nějakou ještě jinou appku když torenty všem vyhovovali...

    Slušně řečeno to nejede přes GF Live jen tomu co si "dojebal" OS. Proto torrent. Zakladatel nejeví zájem. LOCK