Friend Bug

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Zdravím... Stává se mi,že když se přihlásím na jiný server,jsem třeba na ch 1 a přihlásím se na ch 2,tak tam mám online jen ty,kteří jsou na tom daném serveru. Máte to taky někdo? Já už zkoušela rlg,reset,reinstal,prostě úplně vše a vždycky to tam bylo a hrozně mě to štve,protože když někomu potřebuju napsat,tak je "offline" a nejde mu ani napsat,ani na něho kliknout,prostě nic X( . Nevíte někdo,co s tím? Docela dost bych to potřebovala opravit. Prosím,opravte ten bug,fakt to je otravný...
    BTW. CHCI SLYŠET I VÁŠ NÁZOR! :thumbsup:
  • Hele,tento ,,Friend bug" má skoro každý na nt. S timto nic neuděláš,až to opraví,tak to opraví. Ano,dočkáme se toho až za dlouho,ale tak co,alespoň si zvykneš,že nic není dokonalé. Toto nemá cenu řešit,je super,že jsi to nahlásil/a,ale dál to prostě už nemá cenu řešit... Stejně GM s timto nic neudělá. Jak je tu třeba bug vybavení (teď myslím,máte r5 +7 a najednou máte r7 +9),tak tu přibyl nový bug a musíš se s tím prostě smířit... :thumbsup:
    Život je samé sluníčko jen pro ty,co nechcou vidět realitu.
  • No jo jenže s tím bugnutým Eq to ještě jde přežít to je jen zobrazení. Ale ten friend list je horší. . . Víš že daný člověk je online, ale má nick se všelijakými speciálními znaky že mu šepot jen tak nejde napsat :D a ty ho potřebuješ skontaktovat tak to je celkem na nic. :D Stalo se mi, že i když jsem byl na stejným Ch tak se mi neukázal ve friend listu. Ale je to už od toho updatu kdy navýšili friend list, aspoň myslím.
  • mundy wrote:

    No jo jenže s tím bugnutým Eq to ještě jde přežít to je jen zobrazení. Ale ten friend list je horší. . . Víš že daný člověk je online, ale má nick se všelijakými speciálními znaky že mu šepot jen tak nejde napsat :D a ty ho potřebuješ skontaktovat tak to je celkem na nic. :D Stalo se mi, že i když jsem byl na stejným Ch tak se mi neukázal ve friend listu. Ale je to už od toho updatu kdy navýšili friend list, aspoň myslím.
    Však o tomto mluvim :D souhlasím s oběma. Štve mě to fakt taky hodně. A jo je to od toho updatu no... Už fakt nevím,co s tím dělat :( ...
    BTW. CHCI SLYŠET I VÁŠ NÁZOR! :thumbsup:
  • *BloodWarrior*123 wrote:

    nevim o čem tu mluvíte, já tento bug nikdy neměl ._.
    ,,Friend bug"
    To je bug,když jdeš třeba na ch 4 z ch 1. Tak na ch4 máš jen ty,kteří jsou online na tomto serveru ,nemáš tam všechny online,jak na ch 1. Ani třeba za hodinu se ti to nevzpamatuje.(Třeba mě dneska,když jsem byla mistrovky,tak ani po dvou hodinách se mi to nevzpamatovalo). Nemůžeš na nikoho kliknout,nikomu napsat. Můžeš napsat jen těm,kteří jsou online na tom daném serveru. Třeba jsi na ch 5,tak můžeš napsat např. jen. Lulu nebo Bibi :D . Těm ostatním,které máš ve friendu a jsou online už napsat nemůžeš,jelikož jsou "off". Můžeš je kontaktovat max přes šepot.
    Život je samé sluníčko jen pro ty,co nechcou vidět realitu.

    The post was edited 3 times, last by †Secret† ().

  • Taky se mi to stává ale je to spojeno s tím že se špatně zaloguješ jakoby na server - tím pádem stačí se odhlásit, přihlásit a znovu mi to funguje - s tímto ''friend bugem'' je spojená i rodina...nedá se psát do rodiny když se ti to stane:-)


    Btw. příteli můžeš napsat poznámku přes výběr osoby z friendlistu a u toho si můžeš okopírovat nick, takže mu jde napsat kdykoliv odkudkoliv i kdyby měl ve jméně 10 speciálních znaků který nevíš jak se píšou.

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

    The post was edited 2 times, last by EmptyLover ().

  • Za mě je mi to teď už jedno, protože mi friendlist nefunguje skoro vůbec.

    1) Nezobrazuje mi všechny přátele online, pokaždé jen některé (náhodně)

    2) Když někomu online napíšu, z 70% se objeví hláška *přítel je offline*, i přes to, že online zůstává i klidně na 30 minut.
    (tak se mi stalo že se někdo přelognul z hlavní na vedlejší postavu na stejném účtě a já je měl obě online)

    Už ani nevím čemu mám u friendlistu věřit :chainsaw:
  • Vítězslav - Přesně tak ,taky už mi to ted skoro vůbec nefunguje... :cursing:



    Místo těch nových blbostí,co furt přidávají,třeba teď to nové psp. Tak by mohli opravit ty bugy. To je snad nejvíce zabugovaná hra,kterou hraji. Už je to strašně otravné,mohli by to konečně opravit...
    Život je samé sluníčko jen pro ty,co nechcou vidět realitu.
  • Jen přidám něco co se mi stalo o víkendu - někdo mi píše zprávy i přes to, že ho mám ve friendlistu offline. Takže když zavřu ten chat co začne, nemohu mu odepsat dokud mi znovu nenapíše :pillepalle:

    Jinak k té zabugovanosti, ano, ta je tu už dlouho, ale pokud je to ta nejvíc zabugovaná hra cos hrál, tak tos nezažil Ride to Hell: Retribution (doufám že to není v rozporu s pravidly, není to online hra a už vůbec to není reklama, na to je fakt moc špatná)
  • Vítězslave, není to náhodné. Mám tento bug taky (nejdřív jsem ho měl jen na warovi a později na mágovi a to na všech PC a oba jsou na stejném účtě) a funguje to jinak než "náhodně". Když se přihlásíš, vidíš online ty lidi co jsou v moment přihlášení na stejném kanále jako ty. A když se někdo odhlásí/přihlásí klidně i na tvůj channel, přátelé se ti neaktualizují.

    Pochybuji že to někdy opraví, už mě ta hra přestává bavit hlavně kvuli tomu... Hraji ji jen kvuli přátelům, ale takhle jim moc psát nemohu :/ Víla vodní energie je přejmenovaná už od února 2015 a furt ji neopravili.
    Tudíž neočekávám i toto x(
    :dash:
    Zelená :3 :3 :3 :3 :altq:
  • Podělaná nuda vede k tomu, abych odpověděl, kor.. Když jsem největší znalec NT.. :D

    Po updatu, kdy se mohlo přidávat víc friendů což bylo z 50->80, tak víc než 50 přátel dělá tenhle buggys..
    No.. To je vše.. A co vic řict, JDU SPAT..!!

    :veloce:
    PotkanCZ alias Bauer27


    Dítě se začíná smát ve věku čtyř týdnů.
    Do té doby vás vidí moc rozmazaně.

    The post was edited 4 times, last by PotkanCZ ().