Body na mága

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Body na mága

    Ahoj, hledal jsem, ale moc jsem toho nenašel, takže - chtěl bych trochu poradit body na mága, pište ty body a k tomu jaká je to SP,+ a job..

    Poraďte jak body na:
    Holly 99+5
    DG 60+7

    a potom jak dát na ice,vulka,poseie.. ještě jednou, pište k těm bodům i + a job!!

    Jo a ještě, holly na LoD, DG na PvP/Q (pište obě možnosti), ice asi drop a vulk s poseiem asi PvP, ale klidně piště i třeba vulc na drop, nebo ice na PvP, prostě co nejvíc!
    Díky :)
    :veloce:
  • Asi tak,no.Já jsem za mága nehrál takže to nevím :|
    Ale ten SP point calculator už jsem taky zkoušel,vyzkoušíš si jak to můžeš mít a co všechno tam chceš a jaký ti to bonusy dá.Jinak určitě ti rodina poradí (nebo alespoň mě jo s bersem)..
    (Jen jsem chtěl říct že mám druhý post v tomto roce! Yay!) :D
  • dg...tam je to hochu těžký, nastavení je dost, viděl jsem hráče kteří spoléhali na efekty a jeli to přes hp a element, nebo ty kteří polhali na čistej dmg a hp aby vydrželi


    já osobně dg hrál jenom chvilku, na mágovi kterej se ani nedá označit že by se dal využít v pvp(max s redem jsem trošku válel :D)

    ale podle mně bud: -,0,30-50,50-60 a nebo 50,0,30-40,50 a pak přidávat co bod utoku to bod do hp a mp, nebo 40/50,0,50,-

    Já osobně bych si asi vybral tu 1. možnost s 40bodmaa v ele, ale to jen podle toho jak jsem měl rozjetýho mága tk vím že by mi nejvíce vyhovovala, tato hra není až tak o stylu hraní ale přecejen mušle dělaj hodně a nwm jestli je jedeš a jak :D

    Rozhodně nedávej jak někteří obranu, díky buffu by ti to jakoby dávalo jenom půlku a jsou to ztracené body

    E: jak jsem psal o těch efekterech, byly to 90+ takže lvlem měli i nějakou tu přesnost a dobrý pistole + kombo pistol hul a mušle jim tam přidával i to elemntární poškození bo snižovali rezist protivníka take nwm jak by to fungovalo na menším lvlu
  • Mám jeden dotaz ohledně rozdělování bodů na sp tak sem nechtěl načínat nové vlákno...
    Chci se zeptat jestli když mám např. 51 bodů v útoku na sp a mám mušli sl poškození 9 - to je dohromady 60, jestli se mi započítá bonus za 60 bodů v útoku....
    Káďa
    Survivors


    Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
    pokaždé umírate.
    Když jdete s hlavou vztyčenou,
    zemřete jen jednou.
    Giovanni Falcone


    Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
    Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
  • Ano,protože bonusy se započítávají podle čísel které máš když rozklikneš kartu pravým tlačítkem tak dole (jsou tam i rezisty a nově tuším i zlepšení karty)


    Pokud chce někdo důkaz tak si sežente mušli na hp/mp (většinou na číslech dělitelných 5ti u hp a mp se přidává utok) a dejte si body tak aby s mušlí bylo přes hranici která dává bonus do utoku, poté zkontrolujte rozdíl v utoku s a bez mušle :) (je to jen jedna z možných variant prokázání, kombinací je samozřejmě více :D)