PVP war

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Staci ti 1. Sp. War je nej sp karta v celem nostale. Po tom do budoucna je dobrej i glad a mnich. Da se hrat i za berse, ale tam musíš mít dost bodů v obraně.
      Dále eq co největší r a co největší + :) a mušle na PvP...
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • No nej karta to rozhodně není ale nejlepší na bojovníka asi ano, když ji dobře vyplusuješ tak jsou pvp zábavná :D Ale mnich taky není špatnej až budeš vyšší lv ;)

      E: Jinak ninju moc na PvP nevyužívej to je spíše na PvM a je to defakto taková obranná karta, v pvp s ní vydržíš obranou ale dmg... o tom dost pochybuji :)
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • :DD:D

      Takže to vidím na menší slohovku :)

      War...je to nejuniverzálnější karta na wara, díky morla je do pvp neuvěřitelně silná, ovšem má jen jeden "přibližovací skill" (zlomení ramene) takže proti poseidonům a vulkáům v pozdějším lvlu není moc vhodná, docela fajn na tvém lvlu by bylo pořídit si kuš 44, meč 45 a brnění 42(pak samozřejmě lepší a lepší :D) Pokud tě zajímá proč kterej EQ napiš si :) bud sem nebo mně do PM, body na wara, já i na pvp využívám "tank body" ... -,0,1,60-80 předpokládám ale že ty nemáš moc dobrou sp(neuraž se) takže čísla budou menší, s tím že - je zbytek a ten zbytek by měl být minimálně polovina hp a mp (já osobně mám 60,0,1,81 a když nejdu proti někomu s r7 tak na mém lvlu se docela držím)

      Ninja...pravá chvíle ninje nastává od 85lvlu když máš meč xyphos, ten podporuje element vody a má fajn dmg :) karta aby byla použitelná na pvp ale musí mít hodně bodů v utoku(muj skromný názor je že pod 90 bodů bych to na pvp ani nebral :D) tyto bodyv utoku jdou na ukor všech ostatních bodu, takže ninja jen když je hodně vyexpenej (já mám 100,0,?,? a s ninjem si dám i wary 90...zase pokud nemaj r7 EQ ale :D) největší odměnou pro ninje je dosažení lvlu 90 a meč 90+10(z raidu grenigase) ty kritiky jsou neuvěřitelné a společně s nabitím není problém dávat rany za 30k přes rezisty, ještě žere MP což je smrtelné pro mágy :)

      Cruss...na pvp neber, nanic, když už tak na malém lvlu proti někomu bez rezů, pak nezáleží ani na výbavě ale na tom jak hodíš skilly...doporučuji dát si nabití, hned 20tku, dát zastunovanému cíly posvátný dech(nezastunuješ a proti normálnímu protivníkovi jsi bez šance :)) a pak dávat posvátný šíp a základ, až budeš mít 3tí nabití hodit kříž a trojitej...pak je to nuda, používáš jen posvátný, základ popř. heal pokud se vyplatí :))

      Bers...fajn dmg ale malá obrana, pokud neáš dobrej EQ defacto cokoliv co trošku vydrží a je nadálku tě sejme, dobrej je spíš na pvm, ale už jsem viděl pár dobrejch bersů :) pak to stojí za to, jenže to chce rezisty 100+, brnění r7 a dobrou mušli + vylepšenou kartu, je to zkrátka hodně drahá sranda ten bers :D ..body nwm jak, já je mám tuším 70,0,60,27 a je to celkem fajn když protiník nemá výsledný rezisty* 100+

      Glad...dobrá pvp karta, problém je s manou, musíš se naučit šetřit :) do takového 85lv. si myslím že budeš pořád bez many pokud nebudeš mít dost bodů v hp/mp a šperky na mp odměna je ale neuvěřitelná síla na kombo...utok štítem, výsměch, vyhlášení války, poprava (kestliže ti vyjdou debuffy :)) pak je to na popravu fajn dmg :) (můj rekord je když jsem základem dal 1-1,5k dmg a na popravu kritikem na tohle kombo 26,5k...protivík měl rezisty) a hlavně dobře využívat reflektování dmg (dobré kdyžjdeš proti silnějším cílům, zejména mágové a odrážení debuffů je fajn), body rozhodně na pvp, -,0,1,50 ...- je zbytek, 50 v hp/mp pokud máš dobrou kartu lze zvýšit, nepřidával bych element, vyžší lvl pvp = protivníci mají rezisty

      Bojovej mnich...abych se přiznal, toto je jediná karta kterou neám vyexpenou ani moc +, ale pár pvp jsem za něj byl(100+?) tak snad trošku poradím :), nejsilnější pro tebe bude kombo cyklon ->dračí kopí, nezapomen že když předtím dáš protivníkovi 3x cílené bodnutí dmg tohoto komba je ještě silnější :) neuvěřitelně to "spolupracuje" s vysokým kritikem, fajn je taky mít s sebou nosmáta, neutočit za něj(já osobně to beru jako porušení pvp když někdo utočí nosmátem) ale mít ho u sebe a dávat mu obětování, dává ti to velikou obranu, vrací hp a mp a reflektuješ dmg a máš 25% na zvýšení dmg o 70% (beru to jako jeden z nejsilnějších pvp buffu) ale s nosmátem chod tak aby ho protivník nezasáhl jinak ztratíš ohromné množství životů... body bych radil jak u glada

      vysvětlivka: výsledný rezist= ....rezist obránce - redukce rezistu utočníka (některé zbraně, mušle a debuffy mají redukci rezistu, hodně to zvyšuje dmg když se rezist sníží pod 100%, protože pak se zapojuje element

      Verdikt: nejlehčí a nejlevnější je pvp s 1. sp, pro mně nejrychlejší je pvp za ninje, ale to je drahá sranda a je použitelná až od vyžších lvlů, pvp karty 5 a 6 jsou hodně dobré, ale abys vydržel s manou musíš mít opět větší lvl, berse bych bral jako poslední možnost je to drahá záležitost a crusse bych nebral vubec, toho jen na lod a raidy :)

      PS: nedávej body do obrany pokud nemáš brnění s mušlí která ti přidává alespon 20% obrany v pvp...je to totiž ztráta bodů, za wara je lepší to dát do utoku nebo hp/mp¨

      PS2: všechno jsou moje názory, nemusí být správné ani 100% ale za 3 roky co hraju nostale mi celkem fungovali, ničí je jen vrahové a 70% parchantů s r7EQ (90+) + Kopýtko :D
    • oujeacekxml wrote:

      No nej karta to rozhodně není ale nejlepší na bojovníka asi ano, když ji dobře vyplusuješ tak jsou pvp zábavná :D Ale mnich taky není špatnej až budeš vyšší lv ;)

      E: Jinak ninju moc na PvP nevyužívej to je spíše na PvM a je to defakto taková obranná karta, v pvp s ní vydržíš obranou ale dmg... o tom dost pochybuji :)

      řekni mi jedinou kartu, která se vyrovná warovi v PvP
      Jedině možná vrah, ale při stejnym eq, kartách a mušlích ho stejně war dá.
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • pro tvou informaci....pvp turnaj lvl 90+ vyhral war,80-89 vyhral war 60-79 vyhral war a v jediným 60- vyhrál vrah,protože jsem blbej a nechal jsem se porazit :D takže ano,war je na pvp tutově nejlepší
      jediná chvíle,kdy je lepší jiná SP je,když jdeš pvp proti vulkanovi/mnichovi/DG/holy - proti nim je lepší glad
      2 místo v pvp turnaji. Not bad. Gratuluji d[O_x]b :s1804
      2 místo v pvp turnaji 2014 -_- nasere ,ale stejně... gratuluji war+13
    • Kuba má pravdu, warové forever!!!
      Káďa
      Survivors


      Kdykoliv mlčky skloníte hlavu,
      pokaždé umírate.
      Když jdete s hlavou vztyčenou,
      zemřete jen jednou.
      Giovanni Falcone


      Život není cesta do hrobu s cílem dorazit do něj bezpečně a v zachovalém těle.
      Je třeba ho tam dostat zhuntované, strhané a hlasitě volající: Wow, to byla jízda!
    • pvp system v NT neni moc dobre vymyslene, proto war ma nejvetsi potencial vyhru.

      - neni zadny skill co bere %dmg podle max hp protivnika
      - neni zadny skill co ignoruje obranu
      - neni zadny skill co s cim vetsim obranou zvysuje pronikavost dmg
      ...

      war ma
      + buff na obranu, sam o sobe uz ma vetsi obranu
      + hodne hp
      + snizeni crit v brnku, zbrani, sperky (celkove se da ziskat vic nez 100%) i bez holy buff
      + vyhybani

      ztoho vyplyva
      - dat warovy crit = na nic, skoro neni poznat
      - kdyz investovat hodne do utoku >>zanedbavat hp/obranu ... tak stejne casem vas war sunda se strednim dmg.


      vrah warovy muze vyrovnat jedine kdyz bude hrat defenzivne a na krvaceni (dmg zavysi na lvl*5) pro lvl 90 je to 450hp/sec trva to 15sec >> 3150hp
      samozrejme kdyz je smog tak sekat, ma tez nejrychlejsi zakladni skill.




    • Rundolf wrote:

      pvp system v NT neni moc dobre vymyslene, proto war ma nejvetsi potencial vyhru.

      - neni zadny skill co bere %dmg podle max hp protivnika
      - neni zadny skill co ignoruje obranu
      - neni zadny skill co s cim vetsim obranou zvysuje pronikavost dmg
      ...

      war ma
      + buff na obranu, sam o sobe uz ma vetsi obranu
      + hodne hp
      + snizeni crit v brnku, zbrani, sperky (celkove se da ziskat vic nez 100%) i bez holy buff
      + vyhybani

      ztoho vyplyva
      - dat warovy crit = na nic, skoro neni poznat
      - kdyz investovat hodne do utoku >>zanedbavat hp/obranu ... tak stejne casem vas war sunda se strednim dmg.


      vrah warovy muze vyrovnat jedine kdyz bude hrat defenzivne a na krvaceni (dmg zavysi na lvl*5) pro lvl 90 je to 450hp/sec trva to 15sec >> 3150hp
      samozrejme kdyz je smog tak sekat, ma tez nejrychlejsi zakladni skill.



      Základní chyba, hraje se na debuffy, existují debuffy komplet shazující obranu (např war to má na 20tce) a debufy snižující rezisty(mágové) a element pak udělá hodně, lukostřelec hrající za vraha má krvko, za ostatní sp jsou tam taky takový blbosti, lovec zas má kritiky(a ne každej muže mít snížení kritiku o 100% a na 90 jsou i snížené krit. poznat), před warem stačí utíkat, lukostřelce stačí dohnat mágovi stačí sundat mp...vše se dá uhrát :) pak zaleží na EQ

      Ale dávám zapravdu že kdybych měl 3psotavy 95/96 r7+10 na výběr z karet 99+15 jakékoliv body a jelo by se an stejné mušle a největší rezisty tak vyhraje war, pokud bych šel sám proti sobě(ovládal všechny 3 postavy)

      E: blbě jsem to nspal tu první část, nehraje se JEN na debufy ale také na debufy :) aby nedošlo ke špatnému porozumění

      The post was edited 1 time, last by P-S-Y ().

    • No Denger to vystihl, navíc ta morálka není zas takový sousto. Lukostřelce mají na většině svých SP buff, který jim zvyšuje přesnost a šanci na zásah, 90-tky mě i s morálkou prakticky nemissnou, vrah má smog, když ho použije trefim se asi 1x za 5 - 7 ran, to i on přez morálku se trefí max. do každý 3-tí rány. Navíc má nabití a i nabití okolo 1k dá vrahovi s pěknym crit ratem a dmg o dost navíc, krvko tu je samozřejmej dmger a navíc (skoro) každej vrah začíná PvP s hákem - stun, hned tam hodí krvko a další nepříjemný debuffy, co snižujou HP stejně tak, jak používáš MP, pak když dostaneš šanci na hit vyskočí, hodí smog, zas ho chvilku netrefíš a mezitim tě umlátí. Takže ono to s tim War vs vrah tak moc lehký pro wara není. Dle mého názoru (jakožto člověk, co nehraje za ninju) se může vrahovi vyrovnat jen glad. Když to člověk správně načasuje, tak mu tam vrátí krvácko i s úrokama, případně ztracené HP si doplní buffem a pak už jen počká, než si vrah skočí aktivuje Popravný combo, přidá tam stuny, vlastní krvko, další reflekt a vrah je namydlenej. Samozřejěm vše záleží na equipu, rezistech a na těhle věcech. Glad se mi teda opravdu zamlouvá, už jen kvůli tomu, že jsem dnes díky němu porazil v aréně bambulli s mnichem a Ronalda s vrahem, kteří šli oba po sobě a na Ronalda jsem měl méně než půlku Hp, asi 7k. Pak tam byl i Irencius a tomu jsem vzal čtvrtku a myšlenka, že to byli War, Luk a mág všichni 85+ a s fajnovým equipem mě celkem těší :). No nebudu to dál roztahovat, Equip ti popsal Denger, body ti říkat nebudu, mám private, tak ti řeknu alespoň můj názor na karty a to je tento: Ve svém lvlu jeď hlavně wara, udělej si Crusse, aby jsi se vyexpil a na PvP si pak sežeň equip, rezisty a karty hlavně War, Bers, Glad a Mnich. Aspoň podle mě, možná ti sedne i ten ninja :).
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Ale mmnt já neříkal že není nej na pvp, jen jsem říkal že to není nejlepší karta v nostale, v pvp možná ano ale takové PvM ho předežene lecjaká karta...
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)