bedna z caligora

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Zdravím, ne glace existují takzvané "akční body" .. ty se ti vždy po zdolání raidu ukáží dole v chatu. Pokud jich nenasbíráš více jak 1000 (myslím) tak nedostaneš bednu. Pro menší levly se slabším vybavením je tento počet dosti těžké dosáhnout.. mluvím z vlastní zkušenosti, kdy jsem raid zkoušel za svého wara 81lv s eq r4.. celou dobu jsem šel do bosse .. ale přišel jsem, umřel jsem.. a takhle pořád dokola :P na konci jsem měl přibližně 400 bodů. Akční body dostavas i za zabíjení nepřátel :D Takhle huntim body já <3

    The post was edited 2 times, last by Tadeaš ().

  • To ti neřeknu přesně.(možný je i poměr obdrženého a uděleného dmg, ale to jen hádám :D ). Body se dají získat z bosse ale i z hráčů. Musis udělit co nejvíce dmg, abys měl co nejvíce bodů. A je zřejmě jedno jestli do bosse, nebo hráče. :alty:

    The post was edited 3 times, last by Tadeaš ().

  • Body se získávají ze všeho tak jako na všech ostatních raidech, bojové aréně...

    Za používání spellů, za to že hituješ bosse tankuje a tak...ale nejvíc dává zabíjení hráčů... není problém nahrát 40k bodů při zabíjení..když jsem šel čistě bosse tak 20k+/-

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Takovéhle téma tu myslím už bylo a jednoduchá odpověď asi neexistuje. Body se získávájí za zabíjení hráčů (převážně), potom za udělený/obdržený DMG to znamená, že pokud dáš cca DMG do bosse 100k, máš 20k HP a on tě 5x zabije tak se ti body z obdrženého DMG vynulují s tvým DMG (nevím přesně jak se to počítá, takhle jsem to četl), zároveň se ti celý raid co jdete do caliho body ubírájí, takže když buděž jen stát a nic nedělat tak ti to spadne i na nulu a bedničku nemáš (takhle je to kvůli AFK hráčům, kteří si chtějí odnést jen bednu bez práce). Když tě zabije hráč tak se ti obdržený DMG od hráče nenuluje s tím kolik DMG si mu zasadil tzn. že i když tě hráči budou zabíjet, ale ty jim kolem těch 60%/65% HP sebereš tak se ti body přičtou.... Nejvíc jednoduchý závěr ode mně je asi takový, že nejlíp jak můžeš nahnat body na bednu, je zabíjet ostatní hráče z čehož dostaneš i nějaký bonus (resp. za zabití) nebo tankování caliho :D Detailnější info a "akčních bodech" si budeš muset zjistit od vývojářů, protože ani tady na Českém Boardu nejsou lidi, kteří přesně vědí jak se to počítá :D nemáš za co :D :done:
    Pokud něco nevíte, pište :thumbsup: :thumbup: