Dotazy pro nováčka

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Dotazy pro nováčka

    Zdravím, jsem nováček hry Nostale a všechny mé dotazy jsem se snažil najít na fóru, bohužel všechno jsem nenašel.
    Postava: Bojovník s mečem lvl 29

    Otázka 1: Dočetl jsem se ,že jsou potřeba úrovně práce na SP, takže pokud bych chtěl cruise, tak kde bych měl expit? Dejme tomu ,že budu mít práci na 25 ,kdy už budu vlastnit 1 SP, kde dále expit práci a pokud možno nejrychlejšími způsoby? (Pokud mě nechápete , omlouvám se , píšu to pozdě večer a ráno bych to zapoměl :D)

    Otázka 2: Jaké SP karty bych měl hrát nejvíc. Čtu na fóru 1 a 3 ,ale mě příde ,že by bylo lepší 1 a 6.

    Otázka 3: Hodně lidí radí buše fotbalistu na Bojovníka. Je to tak fakt je ten nejlepší na něj? Napiště názor.

    A pokud se nudíte , můžete mi napsat jaký s ním máte zkušenosti a jak ste s ním postupovali? Např. Lvl 1 - 25 Zabíjel jsem slepice, lvl 25-30 zabíjel jsem Mandry atd.. :D)
  • 1. Ano na cruse potrebujes praci 50 myslim :D Nejlepe se expi asi na LOD. Jsou lidi, kteri expi za penize praci na svetelku. Kdyz budes mit stesti, tak te treba nekde vyexpi i jen tak :)

    2. Urcite hraj za wara. Cruse potrebujes jen na LOD, pak ti je celkem k nicemu. Pak na PVP samozrejme nove SP karty (5. a 6.)

    3. Fotbalistu? To sem teda neslysela :D Vetsina lidi ma fibi nebo inferna a zajicka. Proste tyhle novy nosmaty s efektem :)

    Hodne stesti ve hre :)


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • No, tak kdyz ty rodine slibis, ze tam pak zustanes a budes normalne aktivni hrac, tak to neni parazitovani :) Nebo kdyz si za to zaplatis.. Jinak asi job expit na mobech mensiho lvlu. Da se to i na slepich, ale to je silene na dlouho :D Ja bych mozna zkusila pii lusky v kremu :)


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Dá se to ale za lod s anceloan mužeš mít i 5lvlů práce, za hodinu, kdežto na moobech máš za mooba 0,01% většinou(slepice a cca odlv. i normal mooby) a 50 000 moobů za hodinu nezabiješ :) (resp. 25 000 s anceloan, na 5lvlů práce :D)

    Jinak za wara, sice často budeš použvat 1sp, ale hrej co tě baví, jinak to nemá smysl :) a až na pár věcí se dá hrát za cokoliv :)


    Buš fotbalista, dýně ex, ti jsou nejsilnější, ale dobrý je i shogun(toho používám já, chodil jsem s ním i sopku) popř. obyčejný bušík(vydrží a má stun, ale to jen pokud sám nezvládneš tankovat)


    Jinak postupuj podle Q, docela dobře expí :) kolem 40lvlu skus kometovou louku, tam až do 46lv se vydržet dá :) pokud ovšem není nával(já tam expil před 2 lety ted nwm klk lidí tam bude) pak zase podle Q a od 55lv. si najít rodinu a na LOD...to je asi nejlepší dle mně
  • No tak hele, řeknu to asi takhle. Dřív za Quest bebyli takové expy jako jsou teď, takže to chodilo prostě tak, že člověk šel na Quest a až za Quest dostal udělat TS, který mělo vyšší požadovanej lvl, než si měl, tak sis našel někoho cca na tvym lvlu a expili jste (A beze srandy klidně i 2 hodiny, páč to byl jedinnej způsob a dávalo to fakt děsně málo, zabíjeli jsme moby cca našeho lvlu). Jinak teď se tedy vyplatí dělat Questy, vybírat odměnu s nenasazenou kartou a co ti chybí do lvlu pak jen doexpit na mobech cca tvýho lvlu. Jak dáš 40, jak psal Deng, kometky, lidi pak ještě choděj na měkký Pii lusk na NosVillských loukách, páč ono to expí, ale to musí mít člověk nervy u toho vydržet. No a pak už jen po udělání si 2. SP a doděláním aktu úspěšným zakončením TS 55 sehnat rodinu, ve které budeš expit na LoD. Okolo toho ti tu napsala svoje Jess a já se přikloním víc k těm kartám :D. Takže hochu, wara A.K.A. 1. SP budeš potebovat jako sůl, je to dle mě momenálně nejuniverzálnější SP no a co si budem povídat, war se tu bez ní neobejde :). 2. SP ta už je podle gusta. Mě upřímně moc nesedla a nepřijde mi nějak vyjímečná, či dobrá, ale ozkoušej si a uvidíš jak ti sedne :). 3. SP neboli Crus. No ke Crusovi chovám tak trošku odpor, tahle karta mě nějak extra nebaví, přijde mi dosti slabá a celkem k ničemu, max tak na LoD/Raid jako takovej "doplňek". Důvod ti tu rozepisovat nebudu, to by bylo na dlouho, jestli to někoho zajímá ~> PM, ale k věci. Cruss se ti bude ve tvém levelu hodit, nevím, zda tě bude bavit či nikoliv, ale budeš ho potřebovat aspoň na tu LoD, tak si ho sežeň. Dále 4. SP Bers, 2. z mého tria nejoblíbenějších (1. je samozřejmě war :)). Nevím zda tuto SP budeš potřebovat, ale mě baví a používám jí často. Má dobré dmg, i kritiky s ní lítaj slušný a je rychlá :). Stín je můj oblíbený element a hodí se to teda hlavně do PvP a na Glac. Dá se s ní i slušně dropit, má celkem dost plošných skillů a well použiješ jí teda hlavně na PvP, popř. drop/raidy. 5. SP je poslední z mýho tria nejoblíbenějších :). Má podle mě nejvyváženější staty snad ze všech SP ve hře. Má opravdu slušný dmg (když víš jak na body) a o obranu se postará reflekt s buffem co dává heal a naboostovanej final i s finishem ti dá další krásnej buff na 10-sek nesmrtelnosti :D. No a poslední SP ,mnich neboli 6. SP. Je to dost dobrá karta, má plno stunů, je dobrá i proti vrahům díky skillu, co odstraňuje efekt (Smog anymore! >:D), má nějaký ty buffy, který jsou účinný hlavně v PvP, takže mnich hlavně na Glac a do arény. A to i díky tomu, že má hodně plochůů :D. No, prostě co dodat, druhá řada SPček bude vyloženě na PvP :).
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~