Chování lidí ve hře

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Chování lidí ve hře

    Cs asi jste si taky všimly lidí co se smějou druhým jen kvůli tomu že bud se spletli a nebo maj málo zkušeností s hraním. Docela mě mrzí to že každý začínal na nule a věděl o tom prd. Tak nechápu co tu ted pak lidi machrují jak vědí úplně všechno. Prej Iq houpajícího koně jen kvůli tomu že si hráč spletl sp? neni to k smíchu lidi. Každý ale doopravdy každý kdo začal hrát věděl prd a vše se naučil časem. Pochybuju nad inteligencí toho hráče co se směje ostatním.

    Jen mě zajímá co si o tom myslíte. Docela když to vidím je mi líto že s takovýma lidma hraju jednu hru.
  • Jen tu posthuntíš a zakládáš zbytečný thready :)
    Tohle je v lidský povaze.... a když bys to měl v hlavě v pořádku ty tak se jen zasměješ a nic si z toho neděláš.
    Takový lidi tu byli a budou, tak je neřeš :)
    2 místo v pvp turnaji. Not bad. Gratuluji d[O_x]b :s1804
    2 místo v pvp turnaji 2014 -_- nasere ,ale stejně... gratuluji war+13
  • Muffinko a už se ti stalo že si mluvila s lv 90+ a nevěděl co to je minizem? Já ano :D :rofl: a věř mi nevědět co to je minizem nebo nosmát je absolutní katastrofa :D
    Jinak theard sem zakládal již já tk nwm proč nový ale ok, já se taky směju lidem ale jen těm co se smějí druhým...NosTale je už v podstatě korupční hra, lv 90 ti dá peníze za to že ho nepráskneš že máš hack na goldy a pohoda...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Nevěděl protože když jsem ho tam zavedl tak jsem myslel že omdlí.... Tak jak se choval on by se ten kdo ji zná nechoval :D

    E:Postava byla 100% jeho.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Kéž bych si nick ¨pamatoval, bylo to v době mé 1. postavy lv 60 :D V té době jsem věděl co je minizem narozdíl od toho mamlase -,- :D
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • No ještě před lockem napíšu svůj názor i já :). Lidi, co se smějí jiným kvůli tomu, že něco nevědí o hře jsou pravděpodobně jen egoističtí hlupáci, co si honěj svoje ego nad neznalcema. Jako, já když začínal, tak jsem si myslel, že red je SP na wara, a že se dostává nějak z kamene duše, kterej dostaneš při zušlechtění gilionu :D. Pamatuju i doby, kdy lidi nevěděli co to je rez a WKčka si dělal každý sám, nebo je prodával 1+0 za 6kk :). Ironie, že dříve byla karta i s držákem za 6kk a teď za 6kk neseženeš ani ten držák :D. To je trošku OT, takže z5 k názoru a shrnutí. Jestli si lidi myslí, že jsou bůh ví jak chytrý a cool, když se v lvlu 90 vysmívaj lvlům 20, že nevědí co to je LoD, tak jsou to hlupáci a ještě vtipnější je, že se jim vysmívají s hodností max. modrý mistr. Navíc i ty lvli 20 alespoň vědí, jak chytit slepici :D.
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • tak jak napsal sýgr. Už mě taky unavuje pročítat tvé nesmyslné vlákna jen aby jsi měl o post navíc. Začni pořádně uvažovat před tím než něco napíšeš jestli to má opravdu nějaký smysl. A když už máš tu potřeby něco napsat i když to je úplný nesmysl tak do odpovídající sekce. LOCK

    Obecná diskuse -> Debata