Adventni kalendar

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Adventni kalendar

      Takze chci se stezovat, na adventni kalendar. Konkretne na vyberanie vyhercov a vyberanie odmen. Ako je mozne ze tam niekdo moze byt vybrany ako vyherca viac krat pritom osobne som tam poslal za cely adventni kalendar vsechny spravne odpovede,myslim ze az na 1 co som napsal zle. Ale vubec som nebol vybrany ako vyherca je mi jasne ze spravnu odpoved poslalo viacej hracov. A co vim tak odmeny rozdavaji GM tim padem si to maji vsimnou a z hlediska povinnosti GM maji na to upozornit a informovat o tom GF. Muj pohned na vec a muj nazor. Dalej rozdielnost vyhier tiez sa mi nepaci ze tam je priklad 60 Regeneracnich lektvaru na vsechno v hodnote 1,2 kk ak ratam s cenou 20 k/kus a na druhu stranu perla zajicka usacka ktory ma hodnotu vacsiu dajme tomu 15-20 kk vubec nechapu podle ceho sou vyberane vyhry do Adventniho kalendara ale podle mojho nazoru by tie vyhry mali mat podobnu hodnotu.
      PS : pisu to sem aby si to precitali aj hraci z NT a boli o tom informovany.
      User:saso
      Na novej signature sa pracuje :pump:
    • saso ja s tebou souhlasim xD ne že bych odpovídal na všechny otázky pár sem vynechal ale když sem odpověděl a správně a nevyhrál tak mě to štve. Psal sem to už dávno. Když někdo vyhraje znovu by vyhrát neměl aby se dostalo i na jiný lidi. 24x20 =480 pokud se nemýlím tolik lidi za celý advent něoc vyhraje. V těch 480 lidech jsou někteří 2x i víckrát jmenováni. Ne že bych jim to záviděl to ne. Ale když je akce tak je nas kolem 700 možná trochu víc na nt i s druhýma postavama ale najednou při adventu je 1000 správných odpovědí. Prostě Pokud někdo vyhraje dál by neměl vyhrát. A odpověd jen 1 Ip adresa pokud jsou sourozenci tak po domluvě. Ale ne, že si hromada postav udělá prcky a pak tu soutěží.
    • Bohuzel statistiky jsem zacala delat az letos. Muzeme srovnat za rok :thumbsup:

      Maximalne muzu vyhrabat jmena vyhercu z jednotlivych dnu, ale bez poctu odpovedi nam to stejne nic nerekne...
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • No saso, soucítím s tebou. Odpověděl jsem na všechny otázky a taky asi 1 špatně, páč jsem byl línej zjišťovat a opsal jsem to, co mi napsali ostatní. Doufal jsem fakt hodně, že yhraju Zajíčka Ušáčka a byl jsem zklamán.. odměnu na dnešek jsem čekal lepší, ale tak to už se nedá dělat nic. Fakt se mi nelíbí, že lidi můžou odesílat z 1 IP vícekrát. Já osobně mám k dispozici 2 Ip adresy, ale odesílám vždy jen z jedné a dosti mě štve, že tu každý nějak podvádí.. Nuž, co se dá dělat, můžem jen doufat, že se to zlepší.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • No tak my víme, že je to jen ha a jsme rádi za to, že vůbec (ne)máme šanci něco vyhrát, jen nás prostě štve, že jsou tu lidi, který tý šance zneužívaj tím způsobem, že na jednu otázku odpovědí 30x a potom, kdyby se stalo, že by vyhráli nějakou dobrou odměnu 2x by byli oni vysmátí a my co? Prostě jen říkám, že je to nefér :). BTW bylo by zajímavé, kdyby se udělala anketa, že kdo odpovídá na otázku v kalendáří víc než 1x, kolik lidí by se piznalo a kolik lidí by tam (odhadem, lháři jsou všude :D) dalo, že odpovídají jen 1x.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Osobně jako člen týmu se kalendáře neúčastním, takže to vidím asi více s nadhledem. Ale když už o tom mluvíte, tak mě samotnou při kontrolování odpovědí zarazilo, kolik lidí z topky, do kterých bych to vůbec neřekla, odpovídá za více postav... Že se to bude zneužívat mi bylo jasné hned na začátku, ale že to mají zapotřebí i takové vysoké lvl... Mno, asi je to prostě efekt typu: "Když to dělají ostatní, tak proč ne já...". Smutné...
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Ja odpovidam za vic postav jenom, kdyz je nejaka fakt pekna vyhra a nejsem lina = asi 2x za celej kalendar :D
      A stejne sem nic nevyhrala :D Je to proste o nahode :D Do pristich let doufam, ze se to nejak omezi treba na 3 postavy. 9 je fakt hodne.
      Kazdopadne to vsem vyhercum preju a uzijte si Vanoce a zbytecne se nehadejte kvuli kalendari :)


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • Takže mě by zajímalo...

      Ahojte,
      příjde vám normální že jsem tento rok ani minulý rok nevyhrála ani jednu věc? Mě teda popravdě vůbec ne... A celkem by mě zajímalo, jestli vám odpovědi ode mě vůbec chodím. Nostale Tým by měl vidět ty co pošlou správnou odpověď a co odešlou špatnou... Takže se ptám, přišla vám ode mě alespoň jedna jediná odpověď? Protože mě to teda přijde celkem na hlavu... když teda jsem nevyhrála ani tento ani minulý rok a jiní hráči vyhrají za jeden adventní kalendář třeba 3x ...
    • VeNdYsKa wrote:

      Ahojte, příjde vám normální že jsem tento rok ani minulý rok nevyhrála ani jednu věc? Mě teda popravdě vůbec ne... A celkem by mě zajímalo, jestli vám odpovědi ode mě vůbec chodím. Nostale Tým by měl vidět ty co pošlou správnou odpověď a co odešlou špatnou... Takže se ptám, přišla vám ode mě alespoň jedna jediná odpověď? Protože mě to teda přijde celkem na hlavu... když teda jsem nevyhrála ani tento ani minulý rok a jiní hráči vyhrají za jeden adventní kalendář třeba 3x ...
      3x špatně
      4x neodpovězeno
      17x správně

      který den co a jak si ostaně můžeš zjistit sama přímo v kalendáři
    • Já vyhrál minulý rok něco z kalendáře ale tuším že to bylo tak levné že jsem to radši prodal ještě o polovinu míň... Jinak je to na hlavu njn.---
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)