Adventni kalendar

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • nevím proč někteří mají představu, že ve všem musí něco vyhrát nebo dostat, ano je to nespravedlivé, že někdo vyhraje víckrát a někdo vůbec, ale hlavně je adventní kalendář a jiné akce pro vaše pobavení. Nelíbí se, že nevyhráváš nebo nic nedostáváš? Tak se neúčastni, nikdo vás do toho nenutí.
      Já osobně za celý advent odpovídal asi jen 6x, nic jsem nevyhrál a je mi to jedno.
    • Já sem v klidu že sem nevyhrál. Jen mě štve chování velkých lvl co si udělají další malý lvl a pak odpovídají. Vím, že to bylo dovoleno pro tento advent. Ale myslím, že příště by mohla být jen 1 Ip adresa. Myslím, že by potom bylo o dost méně poslaných odpovědí. A větší šance že výhry budou spravedlivé.(Tím myslím že by vyhrála jen hlavní postava a ne hlavní a hromada vytvořených prcků)
    • Upřímně, já teď nemám možnost hrát NT a mám 39kk dluh (nejsem obchodník..), takže jsem odpovídal každý den a po pravdě, asi 2x-3x(1x z 24.) odpověděl i za malého..za letošní kalendář, 5 obsidiánů (pro mě na nic, ale spokojen mírně). Můj názor je: předměty ať se nedají vyměnit (osobně..taky bych prodal). Kalendář...snad se podaří vymyslet způsob jak zabránit více odpovědím. Všem gratulace k odměnám, účasti a hodně štěstí do nového roku.
    • Kerbecs jestli žiješ ve městě tak víš že tam máš určitě min 5 wifi, šup do města jako 1. a můžeš ignorovat IP... Mě taky moc o tu odměnu nejde, konec konců skoro vše z kalendáře nebo vše si můžu koupit ve hře jelikžo na to mfakt špatně nejsem ale štve mě prostě že někdo si udělá 50 postav a pak má třeba už 10% šanci na výhru...
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • No já právě finančně zaopatřenej nejsem ouje takže já si nemohu kupovat co se mi zlíbí. Jakákoliv výhra by mi pomohla po finanční stránce. Já soutěžil jen s hlavní a kámoška taky. Ale ta vyhrála 99 úplňku a chtěla jit na půl xD a já že ne protože ji mám rád at si to nechá, že i já možná budu mít steští. PRostě mě neštve že sem nevyhrál. Pokud sem něco chtěl tak sem si to udělal těžší cestou ale měl sem to. Ikdyž za mnohem déle než např nosmalisti a nebo lidi co maj hromadu peněz xD Asi tak to beru.
    • Souhlasím s Rundolfem, i když třeba takový elík by se mohl nechat na prodej, já osobně tyto elíky nepodporuj a kdybych je vyhrál tak je asi prodám...
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)