BlackLegion

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • BlackLegion

      BlackLegion


      úvod: rodina blacklegiony vznikla jako rodina která by mela držet už od začátku hraní (lvl 1...)
      podle bodu jsme zatím na 185 ze všech rodin.. a podle průměrného lvl jsme 286..
      hlavním úkolem pro založení teto rodiny je kolektyvní hra, pomoc napříč rodinou a díky vizitce bych chtěl pro cleny rodiny zakládat rodinné raidy (zatím jen cuby ale časem by jsem se chtěl dostat až k třeba draco..:D) ale i vypouštění plavidel či založit webovou stránku a dělat rodinné eventy za slušné odměny;)

      Info:
      Hlava rodiny: Official:-) (já)
      zástupce 1: AngelLove (vymyslela jaky budeme mýt křídla)
      zástupce 2: Dark-Angel (vymyslel jméno rodiny)
      Lvl: (zatím) 1 (denně uděláme tak 3% na lvl)
      Křídla: andělé
      počet hráčů: 50/50 (vždycky nabíráme do 50) ale chtěl bych postupem času koupit rozšířit na 70...;) (čim víc hráčů tím víc srandy..:D)

      úklid v rodině:
      Do rodiny nabíráme lvl co už mají povolání... ale každý měsíc se to bude zvyšovat o cca 10 lvl
      zároveň každý měsíc budu dělat čistku (vyhazovat neaktivní hráče) omluvou může být třeba že mají zaracha nebo rozbitý pc atd... ale musíte to napsat do citátu dne ;)

      Kontakt
      kdybyste se k nám chtěli přidat tak mě kontaktujte na moji postavu (uvedena jako hlava rodiny), jsem tu vetšinou kolem 15:00 a 19:00 tak mi napište poznámku ;)

      kdyby mi chtěl někdo pomoct s webovými stránkami tak napište (spolupráce přes skype)

      děkuji za přečtení

      S pozdravem Offiiiik;-)





      1.Editace

      čistka proběhla: 11.1.2014 v 10:00 (vyhozeno cca 20 hracu za neaktivitu)
      Zlepšení: zlepseni v tabulce z 300 mista na 185 misto!! u bodu a z 525mista na 286 v prumernym lvl (skoro 34lv)
      Pokroky: dne 10.1.2014 jsme sli nas 1 rodiny cuby raid :)


      2.Editace


      tentokrát jsem také pročisťoval svou rodinu od neaktivních hráčů (vyhozeno cca 10hráčů)
      momentálně máme volných 20 míst
      Zlepšení: 4.2.2014 jsme dosáhly úrovné rodiny : 2 (všem tímto děkuji za spolupráci)


      3. Editace


      Dne 10.3 proběhla čistka rodiny ( vyhozeno cca 10 hráčů za neaktivitu )

      4. Editace


      Dne 30.3 jsem udělal rodinnou čistku a nyní máme 10 volných míst



      5. Editace
      Dne 26.4 proběhl nábor do rodiny s nabráním 8 nových členů


      6. Editace
      vyhozno cca 10 neaktivnich hracu lv 30-

      The post was edited 8 times, last by Offiiiik;-) ().