99Lv Ep

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Ahoj,

    Rád bych se zeptal jakým způsobem došlo ke smazání EP z žebříčku..pamatuju si, dokonce i vidím, na ostatních serverech že někteří hráči mají EP přes čáru, když se kouknu hned na .de tak tam je první hráč

    Rang Benutzername Level EXP
    1 Fob 1 99 35512982


    Dokážete mi tedy vysvětlit jakým způsobem to oni mít můžou a čeští hráči ne? Protože si pamatuji že já právě byl jeden z hráčů kteří EP měli daleko větší než ostatní, ale teď ? Mají všichni 0

    S pozdravem Para

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

    The post was edited 1 time, last by EmptyLover ().

  • Ahoj, změna nastala všude stejně, akorát u nás v topce momentálně není nikdo (viditelný), kdo naexpil 99 před změnou. U zahraničních žebříčků má viditelně "přeexpeno" pouze část hráčů. Stačí mrknout na další stránky (např. na německém posledním serveru nemá "přeexpeno" ani 1. hráč v žebříčku).
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Nebudeme si lhát, Takový Vlastík, Já společně s ním jsme přeexpeno měli a i přesto má 0, hlavně mě zajímá mě hlavně to že i po tom co to člověk už má naexpený tak to dokážou odebrat, když je tedy tohle jedinný způsob jak se v topkách posunout, a jestli to dokážou brát i po tom co to člověk naexpí, jakým způsobem je možné že omega má stále +33, když je max +30, ať mu to taky okrnouhnou ne?

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Já mám tuhle informaci, kterou jsem napsala (v žebříčku jsou hráči s viditelným expem, kteří měli lvl 99 před změnou). Pokud myslíš, že u nás byli i jiní, co to takto měli a stojíš si za tím, že je to chyba, pak zašli screen a já jej předám dále. Více v tomto směru pro Tebe udělat nemohu. Sama si žebříček z té doby nepamatuji, takže Ti to vyvracet nebudu (schválně jsem to zkontrolovala -> postava Vlastik má 0 expů a Tvá bývalá postava má u expů číslo 1214462, takže si myslím, že si to špatně pamatuješ, protože pokud by mazali expy u postav, tak by je smazali všem). Ovšem i přesto, jakožto nový hráč, nebudeš mít šanci se tímto způsobem dostat na první místo (nikdo v žádné evropské zemi tuto možnost nemá). Co se týče hráče Omega, tak ten expil nový level nad úroveň kvůli chybě ve hře, která byla už opravena. Za sebe (a v tom se shodneme se všemi nadřízenými) nevidím důvod, proč bychom mu měli kvůli chybě (za kterou jasně může provozovatel hry) snižovat lvl, který si vydřel jistě nemalým úsilím (ve hře tím žádnou výhodu nezískal, snad jen, že má náskok). Stejnou možnost měli i všichni ostatní hráči.
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Takže vlastně využil chyby hry za kterou může hra sama, tím pádem ale nevidím důvod v mazání milionů dropnutých šutrů za 100K, které taky chybou hry, někdo dokázal duplikovat..

    Ale to už zacházíme až do velkého detailu chyb této hry, tímto mi vlastně bylo sděleno že pokud chyba je na straně serveru, hry, tak jí využít můžu pokud na to použiji úsilí v tom to využít

    Taktéž by to ale mělo být nahlášeno, nemyslíte si ? Od pradávna je nám nuceno oznamovat bugy, chyby hry a zakázáno je využívat, nicméně tato chyba nemohla být nalezena více hráči, jelikož i GM chodili s +30, a po mé otázce zdali byli zkusit něco zabít v aktu6, jestli to % dává, jelikož už pár měsíců před tím sem v invu měl knížky co se dají použít na +45, +40, +38 ... mi bylo odpovězeno že Expit to opravdu dál nelze, a ejhle najednou to Hráč doexpí, a zjistí že to jde, aniž by něco oznámil (což mi sám potvrdil, že nikoho na to upozorňovat nebude) a bude si mlčky expit dál, tak potom já se cítím poškozený, nehledě na to že i jeden z nejmenovaných GM, mi řekl na rovinu že o tom informace nemá, nezjišťuje je, ani to nemá v plánu. Tak potom opravdu cítím nadšení pro to tu hru hrát pokud ze tří odpovědí dostanu dvě které mi lžou a jednu která mě udivuje ještě dnes.


    //edit k výhodě, ano výhodu v tom nikdo nevidí, já bych to viděl na výhodu pokud by přišel žebříček, highscore ohledně aw levelu kde by měl takhle ''Přeexpeno'' tím pádem získává výhodu v žebříčku, který pokud by byl udělaný tak jako žebříčky pověsti, bodů na glacu, tak získává měsíční nárok na bednu, což už považuji za výhodu - ale to je už pouze spekulace výhod, ono i mít peníze není žádná ''výhoda'' - když se podívám na svůj příklad.


    ještě mi přijde k věci jedna dobrá spekulace, tím pádem pokud by hráč měl naexpeno +35, a měl použitou knihu na zesílaní obrany (Tím myslím pasivní schopnost knížky [Zkušený] Zesílení obrany v PvP, a tím pádem získal nad všemi hráči výhodu 3% obrany v PvP, byl by mu tento level odebrán i s příslušnou pasivní schopností?


    -------------------------------

    /// třetí a poslední edit, jakou hráč získá výhodu hackováním miniher, než teda to že má za krátký čas, nahrané hry, které může hrát kdokoliv jiný (zkrátí si čas) - respektive za málo snahy, hodně itemů

    ---- jakou výhodu získal bludička expením, no to že +50 naexpí z +33 dříve, než hráč který bude +30, jedná se v obou případech o čas, no v tom levelu se jedná o to že nikdo jiný to expit zatím takhle nemůže, minihry může hrát každý..

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

    The post was edited 3 times, last by EmptyLover ().

  • Schválně jsem napsala, že hráč žádnou výhodu ve hře nezískal a Tvé příklady s "pokud" na začátku jasně ukazují, že jsou čistě spekulativní. Narozdíl od duplikování itemů, kdy snad sám cítíš, že se jedná o obohacování a výhodu získáváš, hráč s aw lvl 33 žádnou herní výhodu nemá (momentálně! do budoucnosti nevidím a samozřejmě, pokud by došlo k nějaké nerovnováze, budeme tento problém znova řešit).

    K ostatním zde Tebou podávaným stížnostem (?) mám asi toto - pokud se Ti nezdá něco na práci GM, můžeš vždy poslat ticket a totéž platí o porušování pravidel ostatními hráči. Nemůžeš se rozhořčovat nad tím, že někdo porušuje pravidla/neplní povinnosti, ale přitom jej sám ani nenahlásíš/nepodáš stížnost. Nebo vlastně očividně můžeš... Nicméně pak ale nečekej nějakou změnu.

    Jen dodám pro všechny ostatní (aby opět nevznikaly nějaké fámy), že hráči Omega žádná blokace nehrozí, protože jak už jsem naznačila - problém byl nahlášen a podle informace od product comy není důvod k blokaci.
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Ano jsou to spekulace, protože jak si sama zmínila, zatím žádnou výhodu nemá, tím pádem zatím mu ten level necháme, a až přijde navýšení, tak mu to smažeme pokud to dobře chápu, protože je to výhoda..


    Můžete LOCK zbytek vyřešíme na ticketu.

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

    The post was edited 1 time, last by EmptyLover ().