Lukostřelec nebo bojovnik ?

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Warior: Baví tě nebojovat?. Nechávat se healovat a jenom stát, nahánět a stahovat moby+nějaké hráče?? :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw:
      Založ si wara!! :)
      Lukostřelec: Baví tě síla luku :rocketlauncher: , dýky :stick: či být neviditelný ?? udelej si luka

      P.S.: luk je podle mne lepsi musis uneho jako mit postreh atd.... ale jinak je upe pohoda
      P.S.: War je takovej pohodovej jestli nechces moc premyslet udelej si wara ;)))
      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

      :altw: :altw: :altw:
    • Lukostřelec vs. Bojovník s mečem - hrál jsem za obě povolání

      Mohl bych zde napsat, že bojovník s mečem má hodně HP a lukostřelec zase rychlost, ale to už je to snad milionkrát.

      1) HLAVNÍ VÝHODOU BOJOVNÍKA S MEČEM JE RYCHLOST EXPENÍ NA ZAČÁTKU HRY.
      Díky zemské vlně se bojovník expí mnohem rychleji než-li lukostřelec. Lukostřelec má první ploch až na vysokém jobu.



      2) KOLEM LEVELU 55 NASTÁVÁ ZA BOJOVNÍKA S MEČEM ZLOM..
      Přestanou tě expit questy a musíš si sehnat rodinu, nejlépe která chodí LoD. Aby tě tam vzali musíš mít 3 SP - křižáka (cruse).



      3) TEĎ UŽ JE TO RUTINA - chodit LoD, okam, raidy a pár questů
      Pokud vydržíš a dostaneš se přes level 70, budeš mít rodinu, přátele a pomalu i nasazenou 4 SP, buď tě to chytne nebo tě to přestane bavit. (na levelu 70 jsem skončil)



      Jaký je hlavní rozdíl v těchto třech bodech mezi lukostřelcem a bojovníkem?
      Lukostřelec než se dostane přes malý level, tak to pro něj bude mnohem menší zábava než pro lukostřelce. A v levelu 55 u lukostřelce žádný zlom nenastane, buď koupí WK nebo jak se říká ,,zůstane na ocet". Pokud se mu podaří koupit WK a sehnat rodinu, tak se rychle vyexpí a zase buď ho to na vysokém levelu začne bavit nebo skončí.


      LUKOSTŘELEC BEZ NOSMALLU NA MALÉM LEVELU TÉMĚŘ NEMÁ ŠANCI. BOJOVNÍK JE V TOMTO OHLEDU MNOHEM LEPŠÍ VARIANTA.

      POZOR!
      POKUD ALE LUKOSTŘELEC MÁ WK A DOSTANE SE PŘES NĚJAKÝ TEN LEVEL 70, TAK JE MYSLÍM LEPŠÍ NEŽ WAR. ALE MÁ DRAHÉ VYBAVENÍ, TAKŽE ZASE BUĎ UMĚT ŠETŘIT NEBO NOSMALL.
      ZÁVĚR: Rychlý začátek, pomalejší střed a "rychlý konec" = WAR
      Pomalý začátek, těžký střed, lepší konec = LUKOSTŘELEC


      Možná nemám ve všem pravdu, ale tohle jsou fakta, která si myslím já sám. Trochu delší text, ale to snad nevadí :)

      František1



    • Obě třídy sem měl již několikrát akorát sem si na warrowi nikdy neudělal 3. sp a smazal sem ho u flintů :-D(okolo lvlu 55) De hlavně o to že na warowi musíš mít luxusní brnko, vílu 40 % + a si v pohodě i s 1. sp. U luka je problém že musíš mít takovou dmg aby tě nestihli fláknout :D na lvl 81 mám Light step r6 + 4 a v laborce ( boingové lvl 67) mi dávaj dmg za 270 -_- nezdá se to moc ale za chvilku to začíná bolet :D Ať už hraješ za kohokoli je důležitý mít hodně jídla ^^

      //Edit: s tím co tu napsal Franta nesouhlasím :-D, Lukoše sem měl jako hl. postavu s WK osobně udělaným a neměl sem s tím moc problém :D Každopádně war je v pvp lepší než lukostřelec, když na tebe naskáče s mnichem tak nemáš šanci. Lukoš je dobrej jen proti mágům a to v případě že dá první stun jinak je v háji :D
    • k smrtově editu...není pravda že lukostřelec < war co se pvp týče....lukostřelec má nejlepší sp na pvp(vraha) kde máš nabití, krvko, kritky(a od 90tky jsou ty kritiky přes průměrný brnko a rezisty i za 12k což defacto jinde nemáš pokud nejsi fakt hodně nadupanej)



      Co se týče tuším františkova slohu....s 1. krokem nesouhlasím, lukostřelec má ploch sice pozděj zato má ale lepší a silnější...také má 2 což pomůže a má bezpečnější exp a než bude ploch tak je to jenom chvilka(den, max. 2 - pro hráče kteří už aspon trošku znají hru)
    • smrt ty jsi strašně zaujatej nebo nehraješ moc nostale :D

      stun....mužeš mi říct kdo jde dneska pvp bez hrošáku?? a přes to i když jdu pvp war proti warovi tak je to dlouhý jak pohádka a je to téměř bez stunu...viz toto - lvly 93, oba hrošák, sice jsem prohrál ale je to podpora argumentů :) youtube.com/watch?v=a4JDmybAgpY


      dále že dostane stun od lovce?? máš rezisty, brnění a lukostřelec má super vyhýbání, za luka byh se bál snad jen mága bez sp(spánek ->mráz->mráz jinak má mág dlouhý animace a nabití je téměř 100% :) + s nabitím se hejbeš :D

      na glac máš za luka lovce, pokud jsi ze staré školy teda, jinak 5,6sp super dostřel :) nebo WK kde jsou všechny skilly plošné - základ teda ne ale... :D

      na 90lv. není problém mít i 20k hp a velký dmg které na navýšením dosahuje nejvyžších hodnot ve hře, pro srovnání muj war 93 s 80 body v hp má 43k hp :) tedy "jen" 2x více ale dmg mám oproti lukostřelcům mizivý :D


      Jinak bez rezů a brnka to ani nesrovnávejte, když se nepočítají rezi a brnko je nejlepší má g díky elementu
    • Dengu zajímavý PvP :D. Co se výběru mezi warem a lukem týče asi už jseš rozhodnutý/á ?(, ale v každém případě a ve zkratce Wara si dej, když se vyžíváš v tom stát mězi hromadou nepřátel a se smíchem sleduješ, jak do tebe bušej 2 minuty a nemůžou tě trefit nebo ti nic neubíraj :D a Luka, když chceš mít dmg takový, že se člověku protočej panenky. (Viz Rame v 90 a vrahem kritikem 20k na základ s brnkem 85 r4 +7 a rezem 120% + a to ke všemu s warem ._.)
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~