Úprava strážců Glacernon

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nevím jestli to tu už někdo psal, ale co kdyby se ty strážci objevovali až při otevření raidu. Protože hráči si ten raid musí zasloužit. Třeba by mohlo být nějaké hlášení že démoni/andělé mají 85%. Pak by o tom vědělo více lidí. A potom by nemuseli být ty problémy s tím že by se k tomu raidu nemohly dostat nebo tak nějak. Nebo zakázat při objevení mukraje používat vlajky..
  • A nebo k návrhům zapojení více hráčů do glacu bych měl návrh že se udělá soutěž mezi rodinami, která udělá nejvíce killů hráči by dělali killy jak za sebe tak i pro rodinu u rod by se to sčítalo odevšech hráčů a pak by se došlo ke konečnému výsledku. Třeba by za nějaké místa by byla rod odměněna nějakýma drobnostma něco jako u vizitek a tak by se zapojilo víc členů z rod do těch bitev no. Jen můj takový blbý nápad když něco napište :D Jestli by to šlo nebo ne. :altw:
  • :pillepalle: :pillepalle: :pillepalle: Nevím nač si pořád stěžujete.Neviděl jsem že by obléhání někoho vydrželo déle než hoďku,dvě....A k tomu že andílků je méně a démonů více...Pro vás všechny anděly kteří si neustále stěžujete-přijdte někdy oblíhnout jaké rodky chodí na glac...Nechci se dotknout jiných démonských rodin ale obvykle tam převládá počet Speranzy,Survu, a pár dalších rodinek takže je nás tam nakonec když není raid 5-30lidí...Ale kvantita není kvalita :!: :!: :!: .Kdyby andílci začli být aktivnější na glace a ne jen pořád fňukat vypadalo by to jinak...Všichni jen démonů je víc tak si radši sednem afk nosville...Tak taky proto aby jsme vás neobléhali něco dělejte!!!!Đark a podobné rodiny dojdou udělat body a jakmile se jen přiblížeme k vaší citadele všichni utečete a je vás tam max 5... :pillepalle: :pillepalle: :pillepalle: .Tak potom s takovou je jasný že se neubráníte..A kvůli mnoha důvodům který tu již byly zmíněny dávám strážcům,glotzki a podobným výmyslům jasný NE,a pokud bych mohl navrhnout,zařiďte něco jako denní Q zabít 100andělů/démonů atd...Pak aspoň bude na glac chodit víc lidí a vy si nebudete stěžovat. :thumbup: :thumbup: :thumbup: Tak nazdar :altw: :altt:

    SPERANZA FOREVER
  • Jasně, takže podlo toho co píšeš můžeme vycházet z toho že nikdo z démonů nemá žádne povinnosti(škola,práce,domácnost) proto jsou démoni neustále online. To vlastně vše vysvětluje, v tom případě můžete nějaký lidi hodit k andělům ne? Přeci se tam nebudete nudit ve 30 proti 5. Když máte tolik volného času. Můžete se pak zabíjet mezi sebou a budete mít o zábavu postaráno. .............. Podle mě by se měla dohodnout schůze rodin jako to bylo, když bylo údajně andělů hodně. Zde by se zase měli dohdonout které menší rodiny by přešli na tu a tu stranu.
    Co na srdci to na jazyku. Přesně takovej jsem ^^
  • Na něho nadáváte ale odkdy upadá glac? odkdy tam nejsou pořádně bitvy? od doby co se zklidnila situace mezi dark a parovejma rodinama a nebyla tam už taková rivalita, pak sice pár přerušení bylo ale za jeho časů to bylo mnohem lepší...

    Někdy je lepší otevřít oči, taky se mi nelíbila jeho osobnost, ale nemužu ignorovat to co pro tu komunitu znamenal...


    A jestli radši nudu než paru tak je to tvuj náor brát ti to nebudu
  • Pára si ban zavinil sám, prostě udělal blbou věc, to se stane každému no... Jinak byl celkem fajn na glac ;)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Hej, já se musím smát :D:D. Nejdřív tu každej píše, jaká je to lama a lowka, že na Glac jen elíkuje a háže 100%, a že (údajně) jednou utekl do mini a pak si zavolal kámoše, aby to tam pokillil, aby neumřel a teď tu každej píše, jak by ho chtěl zpátky :D. Jelikož jsem Glac moc nechodil ani moc předtím ani teď moc nechodím, tak zas nevím tak dobře, jak to vlastně bylo, ale Para nebyl zas tak špatnej. On byl jen strašně náladovej a rychle měnil svoje chování. Jenže když tě hatuje min. polovina NT, není se čemu divit :D. Ale prý dal i nějakému prckovi jen tak 10kk a tuším, že WK a on mu pak ještě nadával.. Logic.. :D. V každym případě je to vtipný, ale asi budu s Dengem, byl bych rád, kdyby tu byl Para a na Glace se to hejbalo, než aby to bylo tak, jak to je, i když je to pořád to samé a můj konečný verdikt a nejspíš i příspěvek sem je: Že strážci jsou zbyteční a andělé jen moc líní. Naše kvantita zhola většinou nikdy neudělá nic proti andělské kvalitě, jen by museli andělé jezdit Glac. Jenže jelikož většina dobrých andělů jsou z Darkness, kde je skoro každej 18+ a má vlastní povinosti, tak se nedá čekat, že tam budou 24 hodin denně :D. Takže opět je problém v komunitě a pár strážců to nevyřeší, v případě strážců jak na Eventu to pak bude "doraž svého nepřítelé oslabeného a zastunovaného strážci" místo nějaké Glac bitvy a tímhle fakt už končím :D.
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~