Důležité - NT strašně padá, CCleaner nepomáhá

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Důležité - NT strašně padá, CCleaner nepomáhá

      Když hraju NT, často se mi stává tohle : NT se najednou seken asi na čtvrt minuty, pak se objeví černá obrazovka s rukou jako když sbíráš item, ale nepohyblivou a 3 větší, a pc se musí restartovat. Kvůli tomu už nám teď málem odpadl zas PC, tak jak to mám vyřešit ?
    • Toto není chyba u GF prostě a jednoduše máte pomalé připojení nebo PC. Jak už magua napsal může se vám něco stahovat, nevím kolik MB internet máte ale mě 20MB nádherně stačí na aktualizace win, stahování filmu, koukání na video a ještě paření NT dohromady ;) ram pc jsou 6GB a procesor intel core I3 :) (jde mi to i na starém PC kde je ram 3MB a nějakej procesor z roku 2004)
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • tak bud to máš velmi špatným procesorem, nebo tím připojením internetu, jestli máš kabel tak se koukni do smlouvy jaké máš připojení, 100Mb/s máš všude eventuelně 1Gb/s(to mám když nemám kabel v modemu) ti napíše PC, a ve smlouvě taky máš že jakou máš garanci připojení, když máš třeba 50Mb/s, tak nejnižší máš třeba 5Mb/s
    • klirak12 wrote:

      tak bud to máš velmi špatným procesorem, nebo tím připojením internetu, jestli máš kabel tak se koukni do smlouvy jaké máš připojení, 100Mb/s máš všude eventuelně 1Gb/s(to mám když nemám kabel v modemu) ti napíše PC, a ve smlouvě taky máš že jakou máš garanci připojení, když máš třeba 50Mb/s, tak nejnižší máš třeba 5Mb/s
      to co ti píše PC po najetí na ikonu připojení s tím nemá nic společného. 1Gb máš jen propustnost tvé síťové karty.
    • magua wrote:

      klirak12 wrote:

      tak bud to máš velmi špatným procesorem, nebo tím připojením internetu, jestli máš kabel tak se koukni do smlouvy jaké máš připojení, 100Mb/s máš všude eventuelně 1Gb/s(to mám když nemám kabel v modemu) ti napíše PC, a ve smlouvě taky máš že jakou máš garanci připojení, když máš třeba 50Mb/s, tak nejnižší máš třeba 5Mb/s

      to co ti píše PC po najetí na ikonu připojení s tím nemá nic společného. 1Gb máš jen propustnost tvé síťové karty.
      to vím, jen jsem mu na to odepisoval, že píše že má 100Mb/s, žádné takové připojení od žádného dodavatele neznám, max,:120
    • Víc neznáš? Že jsi napsal 120 ale beru to spíše jako překlep takže se i omlouvám ;)
      Maximální rychlost je 20MB (někde se to zmiňuje jako 100mb ale to je jiné měření ;) )
      Na prohlížeč ti v PC bohatě stačí 500mb ram a nějaký starý procesor ale na hry už to chce alespoň 2 jádrový procesor + alespoň 1GB ram a to je opravdu minimum :)
      Ale to zase jedeme k tomu co tu psal magua, tudíž může se ti nevědomky něco stahovat, mrkni třeba na lištu dole, jak máš hodiny tak tam máš ikonky některých programů, když na ně klikneš pravým tak tam je většinou i tlačítko exit/vypnout/zakázat na liště a pod... pokud furt budeš mít lagy zkus ještě ctr+alt+del tím otevřeš správce úloh a tam máš záložku "procesy" můžeš tam ukončit akce které ti "vyžírají" pamět což má za následek i lagy v hrách a pod :)

      E: Ještě jen poradím aby jsi nezavíral procesy které jsou spuštěny systémem, některé tyto aktivity ti totiž popohánějí PC, díky nim vidíš plochu a pod :) Takže raději zavírat jen procesy co jsou spuštěné uživatelem :thumbsup:
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)