Bedny

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Ahoj, zajímal by mě jedna otázka..
    Jak je to z dropováním itemů z beden, ten beden je předen přidělen v té bedně a pevně daný? Nebo se ten předmět v bedně libovolně mění dle toho jaký uživatel si ho koupí, po případě kolik si beden koupí, atd?
    Nebo ten item se určí až po otevření náký "automatický" losem?
    Takže, ve stručnosti a) je item pevně stanovený v bedně?
    b) Items se po otevření automaticky losuje ..? :)
  • Tak já jsem asi pro tu druhou verzi, prostě přindeš vyrajduješ bednu, tak už bude ten item pak otevřeš nebo prodáš atd.... todle si aspoň myslím já, protože kdyby to bylo náhodné tak to je strašně moc práce stím, nwm ale může mít klidně pravdu P-S-Y jsem jen řekl co si tak myslím a ohledně těch beden co padá tak je v návodech odměny v bednávh z určitých raidů. Ale chtělo by to trošku doplnit :DD
  • takovyhle veci se vzdy nahodne vygeneruje pri otviranich beden.

    Bedny maji svoje ID a z serveru po otevreni vygeneruje nahodne z ItemListu co ma bedna s timhle ID.
    Pokud by bedny meli uz danou vec ... tak ID museli byt odlisne odsebe a prokazdou item zvlast cislo ID ... coz se da lehce zjistit a obejit.

    A taky by delalo problem se stackovanim napriklad bedny nahody z Nosmallu ...
    Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
    League of legends - active - gold divison
    Nostale - retired
    CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
  • Je to náhodné, vě většině her se to počítalo tak, že čím mín daného předmětu ve hře, tím víc tro padá z náhodných beden/truhel a všech takových blbostí. Tady na NosTalu, je to tak, že jsou určené dané % na padnutí itemu.. Bylo to i u truhel s buš kostýmem, kdy ještě byl místo normal buš kostýmu v NM, takže... Na buše je určena procentuální šance například 10% na Hlavu 30, na tarotky všechny 40% atd, součet procent nemusí dávat 100% v tomhle případě, protože mi to jinak nedávalo smysl... :) Ale teoreticky může, ale já si myslím, že ne.
    Hra se řítí do.. :puke:

    Quell~
    Akatsuki
  • No už jenom trochu logiky.... kdyby u sebe měl každý hráč 50 beden kde by mu furt přeskakovaly itemy tak se z toho server při dobré vůli jenom sekne....
    Funguje to asi jako u většiny náhodných věcí v jiných hrách... Klikneš na bednu 2x, systém si během 1 sekundy stihne vypočítat kolik je itemů v bedně a jaká je celková šance a ty v ten okamžik získáš daný item.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • oujeacekxml wrote:

    No už jenom trochu logiky.... kdyby u sebe měl každý hráč 50 beden kde by mu furt přeskakovaly itemy tak se z toho server při dobré vůli jenom sekne....
    Funguje to asi jako u většiny náhodných věcí v jiných hrách... Klikneš na bednu 2x, systém si během 1 sekundy stihne vypočítat kolik je itemů v bedně a jaká je celková šance a ty v ten okamžik získáš daný item.
    Oujeačku, prosím tě nespamuj ..: A nepiš kraviny, které nevíš. Po každé jen spamuješ neužitečné kraviny a poradíš málo kdy, jen "huntíš" posty,.. Jak jsem psal, věci se na NT generuji z beden trochu jinak.. Trochu víc jinak.. To by pak všichni měli všechno, protože vem si, že kdyby dřív jak jsem psal, jak byli ty bedny s bušem/buš kostýmem, tak to by byla 50% šance na padnutí buše,... Prostě.. kravina,.. kravina.... Je to prostě , že procenta jsou dané a né, že 5 věcí z bedny může padnout tak na každou je 20%, prostě některá má 5% a některá 25 a je to určené... A ne není to můj výmysl jak ten tvůj, to ti dokáže už jen zdravý rozum a trochu logiky.. A uznáš, že mám pravdu, ale.. Pochybuji, že zrovna ty něco uznáš...
    Hra se řítí do.. :puke:

    Quell~
    Akatsuki
  • Trochu logiky by to chtělo u tebe, když je to "bedna náhody" tak všechny itemy budou mít +- stejné šance na padnutí a ano uznávám lidi kteří si nemyslí že někdo huntí posty a také ty kteří se chovají normálně a dá se s nima nnormálně mluvit ;) Ale dohadovat se tu s tebou nebudu :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • ouje skutečně tam není na každý item stejná % šance na padnutí...viz bedny s barevným bušem(ty náhody...nwm jestli ještě jsou) kde půlka itemů byli bušíci, půlka blbosti a stejně když jsem několik beden otevřel(10+) buš ani 1 a samí ty blbosti....podle tvé teorie tam bylo šance 50% buš 50% blbost a padaly zejména ty blbosti...a nejsem jediný, už toto dokazuje drop rate

    Navíc zvýšený drop pirátů během letního eventu oproti lonsku vysvětlíš jak? A nezkoušej to počtem vyhraných raidů, loni se taky dával dobře
  • Je pravda že stejné % je blbost. Ale zase se nikde nedají sehnat přesná čísla na určitý item.

    OT: Kerame napsal jsem ti, doufám že mě zase nezačneš spamovat.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Keram10216 wrote:

    OT: Oujeacku ale ty posty huntíš.. když ti to někdo řekne, hned vyjedeš jak je blbý a že se s ním nebavíš.. Spirit má pravdu ty tvoje rady někdy stojí za..

    Nevím čeho chceš dosáhnout, můžeš dostat warny, Dengiho nepředběhneš, 1000postů nedáš za chvilku.. a i kdyby on bude mít víc..

    Víš že taky posthuntíš tím jak tu furt spamuješ že ouje posthuntí ?
  • smrt94 wrote:





    Quoted from "Keram10216"



    OT: Oujeacku ale ty posty huntíš.. když ti to někdo řekne, hned vyjedeš jak je blbý a že se s ním nebavíš.. Spirit má pravdu ty tvoje rady někdy stojí za..

    Nevím čeho chceš dosáhnout, můžeš dostat warny, Dengiho nepředběhneš, 1000postů nedáš za chvilku.. a i kdyby on bude mít víc..

    Víš že taky posthuntíš tím jak tu furt spamuješ že ouje posthuntí ?



    Ty tímhle taky.. tohle nikam nevede, já neposthuntím, napíšu něco 1 za týden třeba.. ale on si říct nedá a ouje vážně se s tebou nesejdu
    :veloce:
  • OT: Prosím jen aby se to tu s keramem vyřešilo, když jsem mu napsal zprávu reagoval takto: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD....
    a pak tu spamuje zbytečně vlákna, kerame narozdíl od tebe se nikam neženu, už jsem asi 10. člověk o kterém tvrdíš že poshuntí když to vůbec není pravda, kdybych chtěl si nahnat příspěvky tak do každého příspěvku napíšu Jak kačenka přešla po vodě na druhý břeh.... To je poshunt a jestli se neuklidníš já si myslím že tvoje jméno skončí na pranýři, nemáš právo o někoho bezdůvodně očerńovat, takovéhle depky jako máš ty mají lidé co nemají kamarády tak si to musejí vybrat na internetu, ono je velké slovo tu machrovat ale zase něco jiného se sejít v reálu :) A v RL se se mnou sejít nechceš aby jsme si normálně promluvili tak tu prosím přestaň roznášet fámy a když mi něco budeš chtít tak to nepiš do vlákna ale do zpráv :)

    Ouje :altw:
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)