bug Ban Trest

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • 1. Nemohl bys prosím začít něčím jako: mohu požádat o vysvětlení, či tak něco, a ne ihned s problémem?

    2. Prosím skus příště myslet na čárky a tečky.

    3. Nepochopil jsem z tvého textu, kde píšeš že si měl ban na 3 dny, že se můžeš na ten účet přihlásit ale postava je blokovaná, čiže...Pokud máš ban, je napsanej na těchto stránkách : cz.nostale.gameforge.com/pillory - máš tam od kdy do kdy ban + vysvětlení proč ban, a během banu se nelze přihlásit do hry, pouze na stránky nostale.cz .

    4. ''Pro dobro mé rodiny, a snažíte se mi hru znechutit'' - pro dobro? To jsi na této hře nějak .. ''závislý?'' a znechutit ti hru se tu nikdo nesnaží, bany se dá třeba upozornit na přestupek, aby se lidi naučili dodržovat pravidla, která nejsou nijak nenormální... V politice by nějaká ta pravidla co by se dodržovali bodla, ale to je od tématu. Zkrátka, ban máš za něco, co jsi udělal proti pravidlům, není to úmyslné, že se gm podívá na hráče a řekne si ''tomu by jsme mohli dát perma'' . Vždy je to za nějaký ten přestupek. :)

    5. ''a povedlo se koupil sem dva klice na guild wars 2'' myslím že tady lidi hrajou NosTale, tudíž nejspíš nikoho nezajímá jestli sis pořídil klíče na Guild wars, nebo třeba na Hitman: Absolution, či BioShock: Infinite - jelikož je to z cesty, forum je od toho aby se tu lidé bavili o hře, co by změnili, diskutovali, šířili informace, měli tu zábavu na chatu, obchodovali, dostávali rady od těch zkušenějších a řešili třeba nastávající eventy - co od nich očekávají, co tam přidají, či přidali, jaký na to mají lidé od nás názor, a další. Takže sem jiné hry, a podobné info nepatří.


    Vítězslav :sleeping: :pillepalle:
  • chapu ze mas potrebu komentovat to o cem nic nevis,netyka se te to tak nekomentuj ten urcitej vi moc dobre o co de ja sem to sem nepsal ani tak kvuli sobe ale tenhle problem ma asi vic lidi ja uz vsechno rozdal a koncim jako zavislej nejsem ale dceru a me to celkem bavilo ale je fakt ze tohle byla posledni kapka uz ten ban byl absolutni nesmysl proste demence no :)
    edit sranda je ze kdyz sem chtel znicit naky veci plusovanim tak se me 6x povedlo +6 :D
  • Lehee toto je veřejné fóru a ty tu nemáš pravomoce k zabraňování postování ostatních uživatelů fóra stejně tak jako nazývat at "dementy", pokud máš na AT připomínky mrkni do mého popisku. Pokud jsi dostal ban byl oprávněný, důvod kde to najdeš už ti psal Víťa.

    Ouje :altw:

    E: Co takhle čárky, háčky? Toto je fórum kde to čtou lidé, ne prasata!
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • 1. Já a mít potřebu komentovat? Ne, já se pouze snažím pomoct.

    2. ''ten urcitej vi o co de'' Co by měl prosímtě vedět? Pokud myslíš GM tak to tu není jen jedno, a proč nenapíšeš rovnou kdo, a co má vědět?

    3. Ano, tedle problém má více lidí, a také už na to je spoustu threadů, věř mi že už se to tu řešilo mockrát, nejsi první ;)

    4. Dceru a tebe? Myslim že stylem jakym píšeš, že nepoužíváš diakritiku, si spíš myslel třeba ''sestru'' či tak něco. Znám pár dospěláků co hrajou takovýdle hry, a nepíšou takovymdle stylem.

    5. ''kdyz sem chtel znicit nejake veci plusovanim'' - Počkat, jak ses dostal k těm věcem když máš ''ban'' ??? To mi odhal... :pillepalle:

    6. 'tak mi to 6x vyslo na +6'' - Jak ti to 6x mohlo vyjít? Přece když ti vyjde Item tak se zvýší to číslo za pluskem ne? - Zní to jako ''Měl sem item +5, poprvé se mi poved na +6, pak sem ho zase plusoval, zase vyšel na +6 a takhle dál ... Nemyslel si že jsi měl třeba kartu +0 a zkoušel si +sovat a vyšlo ti to z +0 na +6 bez failu? žeby to?

    Edit: Vidiš že nejsem sám, takže nemám potřebu komentovat, leda že by ji on nahoře měl taky (myslim oujeha), a to pochybuju :) :offtopic:

    Vítězslav :thumbdown: :spam: :rocketlauncher:
  • Sice nejsem zakladatel toppicu ale chtělo by to :tclosed: jelikož toto téma už pozbylo smysluplnosti od tvůrce.

    P.S.: Víťo ano sestra, jen si tu na něco hraje, zkus číst mezi řádky :D

    E: Ne potřebu komentovat opravdu nemám a nahánět posty také ne, myslím si že píši stručně, výstižně a k věci kromě témat jako je tohle :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Víťo myslím tím jeho styl psaní, setkáváme se s tím denně na internetu skoro všude takže když si to párkrát přečteš dozvíš se že mu je pod 15 let :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • takže pro Censoreuživatele popíšu co se stalo dostal sem 20.10 ban 3dny a nedalo se vůbec přihlásit 24.10 to šlo, jenže ta jedna postava z účtu je stále zablokovaná a nemůže používat skilly jinak všechno funguje proto sem se dostal k výbavě a k nosbazaru, on se u toho postu ztratil obrázek z kterého by to bylo jasné, 6x vyšlo
    +6 znamená že sem vyjmul věci z bazaru +5 a snažil se je zničit ale
    6kusu vyšlo na +6 tak sem to rozdal, bez háčků a čárek píšu protože sem
    právě starší generace odkojená anglickým internetem a i teď diskutuji z 90% v angličtině a vždycky mě hrozně pobaví jak někoho irituje nepoužívání diakritiky ale sám stejně píše s chybami sem technicky založený člověk a uznávám čeština ani pravopis není to co mě živý

    Edit Daemoon: upraveno

    The post was edited 3 times, last by Daemoon ().

  • Ach bože, další co si hraje na dospěláka, opravdu vás to baví? Retardované uživatele? mysli radši na to co píšeš chlapečku.

    Jsi starší generace? ''odkojená anglickým internetem'' ... Promiň, ale mám pocit, že před tak 23 lety ještě internet neexistoval, čiže sotva můžeš bejt starší, když říkáš že tě to ''nic'' kojilo... Jo a, jak tě prosimtě kojil internet ? To bych nechtěl zažít, cucat obrazovku, či je to nějak jinak?

    Technicky založený člověk? Tak proč hraješ hry a něco nezkoušíš. :) Internet není jen na hry.

    To že někoho iritujou chyby a sám s nima píše, tim si myslet mě nebo toho druhýho nemoh, páč chyby nepíšem, a když už tak jen málo... Jedna chyba za post neni nic. - Příklad tvejch chyb: tečky, čárky, oddělení vět, ''uznávám čeština'' - taky neni správně česky, ''není to co mě živý'' - To ý po V tam asi nebude ... :)

    Prostě si nemysli že ti tu někdo todle uvěří, je to zřejmé, o nic se nesnaž, radši dělej něco jinýho než hraj hry a bude to ok. :)

    Vítězslav :pillepalle: :grumble:
  • Leehee píšeme s chybama? Ukaž mi prosím tě u Víťi či u mě jedinou hrubku (myslím gramatiku a háčky/čárky ne překlepy :) ).
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • TO už fakt nejde si to jenom číst...proč se bavíte o blbostech? Jestli je někomu 18+ nebo ne....není to jedno? stejně ti to ve hře nic neudělá max. tak to že když vyděláváš máš víc prachů na NM ale to tě na foru zajímat nemusí...

    Dále odkojení internetem = je zvyklej na anglickej internet prootže když int. začínal byl v angličtině a on/ona si na to zvykl/a


    Co se týče pravopisu...dokonalej ho nemá nikdo a čeština je tak těžkej jazyk že chyby se prostě dělají(víc nebo mín je to jedno)

    leehee, prosím napiš si na support a nech to tu uzamknout

    Víte, děláš to co já kdysi...spamuješ všude kde se dá :D omlouvám se neměl jsem tušení že to dokáže bejt tak otravný...ty to už prosím nedělej
  • Dengi tohle naštěstí není spam, četl si i leeheeuv minulý topic? Nechápu na co píše 2 vlákna o banu, toto je spam co on tu dělá a ve vší účtě k tobě, tohle není blbost.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • ja tomu nerozumim ja sem tady chtel proste upozornit ze je naka chyba nejspis v databazi bohuzel naky individuum s IQ 150 a priteplenym boreckem z shoujo mangy odpovida na post po kterym mu je hovno jako pokud je ti trinact tak vubec nevis jak se mezi sebou dospeli bavi jestli ses z brna muzeme skocit nekam na pivo a nakej gabl :D