Dobrovolný quest

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Dobrovolný quest

    Stala se mi taková věc . Dodělal jsem lv. 40 a ukázal se mi dobrovolný quest (některé hláholící rostliny ........) protože jsem nedodělal hlavní questy tak se to ani nezapl ten dobrovolnej . Dodělal jsem ts 40 a pak jsem dostal úkol udělat TS 41 . Tak jsem si chtěl udělat ten dobrovolný ale ten tam už není :( . Je to bug ????
    Neuznávám lidi jen kvůli jejich funkci popř. levelu, kterého dosáhli na hře. Moje uznání si musí zasloužit.
  • Hlaholící květiny získáváš od TS lvl 25 a výše. Na to aby jsi mohl získat malý quest, musíš ty květiny vyslechnout. Když najedeš do úkolů (klavesa "u") tak tam máš červeně napsáno, že "některé hlaholící květiny nebyly vyslechnuty".

    Na získání květiny není nijak závislé to, jestli máš nebo nemáš hlavní quest (zelený quest). Jediné omezení je, že malých questů můžešě mít max 5 a pokud hlaholící květinu nevyslechneš (zůstane červeně napsána v úkolech) a vypneš hru, tak při zapnutí tam už nebude.

    Takže k tobě, moc jsem neporozuměl otázce, ale snad jsem ti odpověděl i tak. ;)
    Pajama lvl 20
    Lovec lvl 51
    Vrah lvl 29
    Jajamaru lvl 21
    Ničitel 59
    Pytlák 99


  • jeste nez date lock tak od lv 40 nebo 45 muzete ti kytky najít u oblud ale pouze od lv 50 je můžete prijmout jsou jeste mensí nez
    tito s ts protoze znich máte jedine peníze.
    Elfidor lv 87/lv práce 80

    Pajama lv 21 +5
    Red mág lv 43 +7
    Holy mág lv 99 +12

    Chicket card lv 21 +5

    Jajamaru lv 23 +5
    Modrý mág lv 53 +9
    Dark gunner lv 56 +11